سایر ابزار زیبایی

بر صفحه
 1. میله پیلینگ صورت سورا با کاور صورتی میله پیلینگ صورت سورا با کاور صورتی
  • %10

  میله پیلینگ صورت سورا با کاور صورتی
  ‎10,000 تومان
  ‎9,000 تومان
 2. میله پیلینگ صورت سورا با کاور سبز میله پیلینگ صورت سورا با کاور سبز
  • %10

  میله پیلینگ صورت سورا با کاور سبز
  ‎10,000 تومان
  ‎9,000 تومان
 3. میله پیلینگ صورت سورا با کاور زرد میله پیلینگ صورت سورا با کاور زرد
  • %10

  میله پیلینگ صورت سورا با کاور زرد
  ‎10,000 تومان
  ‎9,000 تومان
 4. میله پیلینگ صورت سورا با کاور آبی میله پیلینگ صورت سورا با کاور آبی
  • %10

  میله پیلینگ صورت سورا با کاور آبی
  ‎10,000 تومان
  ‎9,000 تومان

 5. اسفنج آرایشی بیوتی بلندر Real Techniques به همراه كیس نگهداری
  ‎175,000 تومان
بر صفحه

ابزار زیبایی

ابزارهای آرایشی در واقع از مهمترین الزامات داشتن یک فرایند کامل زیباسازی پوست صورت و بدن هستند.. طیف وسیعی از ابزارها در دسته بندی ابزارهای زیبایی قرار می گیرند که از ابزارهای مراقبت پوست گرفته تا اکسسوری آرایشی را در بر می گیرد.

انواع مختلف ابزار زیبایی در سایت مدیسه شامل انواع اکسسوری مراقبت از پوست و ابزارهای زیبایی مانند نگین ناخن و اکسسوری مو وجود دارد که مطابق سلیقه مصرف کنندگان ارائه شده و به راحتی برای خرید آنلاین قابل دسترسی خواهد بود.

انواع ابزار زیبایی

براش و پد آرایشی

انواع پد آرایشی و براش در ابعاد و انواع  مختلف در فروشگاه آنلاین مدیسه می تواند شما را در انتخاب برترین ابزارهای زیبایی یاری کند.

آینه آرایشی

آینه های مختلف آرایشی نیز از ابزارهای بسیار مناسب برای یک آرایش زیبا و با دقت بالا هستند. انواع آینه آرایشی در تنوع مدل ها و قیمت ها در سایت مدیسه قابل خرید است.

ابزارهای مراقبت از پوست مثل میله پیلینگ صورت و سایر ابزارهای قابل استفاده در پاکسازی پوست صورت می توانند در این دسته بندی قرار گیرند. مدیسه با ارائه انواع ابزار زیبایی و مراقبت از بدن می تواند به شما در انتخاب و خرید آنلاین انواع ابزار زیبایی کمک کند.

ابزارهای آرایش ابرو

بسیاری از ابزارهای آرایش ابرو وجود دارند که به شما در نظم دهی و زیباسازی مژه و ابروها کمک کنند. این ابزارها معمولا در کیف آرایشی اکثر خانم ها دیده می شوند.

خرید ابزار زیبایی

برای خرید آنلاین انواع ابزار زیبایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می توانید برندهای مهم ارائه دهنده این محصولات را در فروشگاه اینترنتی مدیسه به راحتی با هم مقایسه کرده و بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید. فروشگاه مدیسه افتخار دارد، بهترین و باکیفیت ترین ابزار آرایشی از برندهای محبوب هموطنان را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید