اکسیدان

بر صفحه

  1. کرم اکسیدان 6% ویکو 1000ml Weeko
    ‎175,000 تومان

  2. کرم اکسیدان 9% ویکو 150ml Weeko
    ‎30,500 تومان
بر صفحه

اکسیدان

اکسیدان ماده ای است که در فرایند رنگ کردن مو از آن استفاده می شود. رنگ کردن مو، یک فرایند شیمیایی است و اکسیدان در این فرایند شیمیایی نقش کاتالیزور را بر عهده دارد. نکته ای که باید در خرید و استفاده اکسیدان دقت شود، این است که مقدار بیشتر اکسیدان، رنگ موی روشن تری را به ارمغان می آورد و هر چه میزان مصرف اکسیدان کمتر باشد، رنگ مو تیره تر می شود. برای خرید صحیح اکسیدان باید با انواع آن آشنا شد.

انواع اکسیدان

اکسیدان ها 4 نوع  هستند: اکسیدان3 درصد، اکسیدان 6 درصد، اکسیدان 9 درصد، اکسیدان 12 درصد.

اکسیدان 3 درصد

ضعیف ترین نوع اکسیدان است، که به آن اکسیدان 0.5 یا اکسیدان ولوم 10 هم گفته می شود. این نوع اکسیدان موها را تیره می کند به همین دلیل برای زمانی که فرد می خواهد رنگی تیره تر از موهای خود یا رنگی هم پایه موهای خود بگذارد، بسیار مناسب است.

اکسیدان 6 درصد

نام دیگر اکسیدان 6%، اکسیدان ولوم 20 یا اکسیدان 1 است. خرید اکسیدان 6% برای افرادی که می خواهند موهای سفید خود را بپوشاند، پیشنهاد می شود. همچنین برای دکلره های ضعیف اکسیدان مناسبی است.

اکسیدان 9 درصد

خرید اکسیدان 9% به افرادی که قصد دارند تا رنگ مویی روشن را امتحان کنند، پیشنهاد می شود. این اکسیدان تمام تارهای سفید را می پوشاند و قابلیت روشن کنندگی بالایی دارد. به اکسیدان 9%، اکسیدان 2 یا اکسیدان حجمی (ولوم) 30 نیز می گویند.

اکسیدان 12 درصد

اکسیدان 12% ، برای استفاده خانگی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. این نوع اکسیدان قوی ترین نوع است و ممکن است موجب سوختگی موها شود.

کاربرد انواع اکسیدان

هر اکسیدان کاربرد مخصوص به خود را دارد که در جدول زیر مشاهده می شود.

نوع اکسیدان

کاربرد اکسیدان

اکسیدان 1

رنگ کردن ریشه مو

اکسیدان0.5، اکسیدان 1 و اکسیدان 2

رنگ کردن ساقه مو

اکسیدان 1

رنگ کردن موهای سفید

اکسیدان 1

برای رنگ کردن مو تا پایه 6

اکسیدان 9

برای رنگ کردن مو از پایه 7 به بالا

 

نسبت رنگ به اکسیدان

اکسیدان بنا به میزان روشن کنندگی که فرد می خواهد، می تواند در سه نسبت مورد استفاده قرار گیرد. این نسبت ها عبارتند از:

  • نسبت 1 به 1
  • نسبت 1 به 1.5
  • نسبت 1 به2.

برای موهای خیلی روشن معمولا از نسبت 1 به 2 استفاده می شود، یعنی 2 برابر میزان رنگ، اکسیدان مصرف می شود. باید توجه داشت که روی بسته بندی هر رنگ، نسبت رنگ به اکسیدان درج شده است، بنابراین قبل از استفاده لازم است نکات روی بسته بندی خوانده شود.

لازم به ذکر است که اکسیدان ها در نوع کرم و مایع موجود هستند که افراد می توانند هر کدام از آن ها را که بخواهند، خریداری کنند.

برندهای معتبر اکسیدان

برای خرید بهتر اکسیدان، آشنایی با برندهای مختلف آن از واجبات است. برندهای ایرانی و خارجی مختلف اکسیدان وجود دارد مانند: برند معتبر اکسیدان گپ (gap)، مارک معتبر اکسیدان روت (root)، مارک اکسیدان آتوسا (atousa)، مارک اکسیدان کریتیو (CREATIVE)، اکسیدان مارال (maral)، برند اکسیدان بیول (biol)، برند پرستیژ (prestige) و...

موفق ترین اکسیدان های بازار

کرم اکسیدان 6 درصد ضد قرمزی 100ml از مارک گپ

این اکسیدان بیشتر برای پوشاندن موهای سفید کاربرد دارد. حاوی ویتامین E  است که به سلامت موهای شما کمک می کند. اکسیدان ولوم 20 از برند گپ با قیمتی استثنایی به بازار عرضه شده است تا همه بتوانند آن را خریداری کنند. این اکسیدان برای رنگ کردن ریشه مو، ساقه مو و رنگ کردن موها تا پایه 6 کاربرد دارد.

کرم اکسیدان 9% 750ml از برند روت

این اکسیدان حاوی روغن آرگان و پروتین برنج است که از خشکی مو جلوگیری می کند و به نوعی آبرسان مو محسوب می شود. قیمت این اکسیدان مقرون به صرفه است و مناسب افرادی است که می خواهند موهای خود را بسیار روشن کنند. این اکسیدان برای مصارف خانگی هم کاربرد دارد.

قیمت اکسیدان چگونه تعیین می شود؟

براساس برند تولید کننده و مواد تشکیل دهنده اکسیدان، قیمت آن تعیین می شود. اکسیدان ها معمولا قیمت های مقرون به صرفه ای دارند و افراد بنا به بودجه خود می توانند آن ها را خریداری کنند.

خرید آنلاین اکسیدان از فروشگاه اینترنتی مدیسه

شما کاربران گرامی می توانید برای خرید انواع اکسیدان از با کیفیت ترین برندها و مارک های معتبر با ارزان ترین قیمت به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می توانید از بخش مقایسه محصولات، انواع اکسیدان ها مانند اکسیدان 3%، اکسیدان6%، اکسیدان 9% و اکسیدان 12% و ... را به منظور انتخاب بهترین اکسیدان  متناسب با رنگ موی مورد نظرتان، با هم مقایسه نموده و محصول مورد نظر خود را از فروشکاه آنلاین مدیسه سفارش دهید.

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید