لوازم اصلاح

صفحه
بر صفحه

 1. کرم کاهش دهنده رشد مو آردن Ardene مناسب برای صورت و بدن
  ‎96,094 تومان

 2. ژل خنک کننده بعد از اصلاح آقایان آدرا 150ml Adra
  ‎96,000 تومان

 3. لوسیون بعد از اصلاح مردانه هیدرودرم Hydroderm
  ‎78,355 تومان

 4. کرم موبر صورت و بدن بانوان هیدرودرم Hydroderm مناسب پوست حساس 330ml
  ‎99,800 تومان

 5. کرم موبر بدن آقایان هیدرودرم Hydroderm مناسب پوست معمولی 330ml
  ‎90,800 تومان

 6. کرم موبر صورت هیدرودرم Hydroderm
  ‎51,661 تومان

 7. کرم موبر بدن هیدرودرم 75ml Hydroderm 
  ‎51,661 تومان

 8. افتر شیو ‏ژیلت Gillette مدل 100ml Arctic ice
  ‎145,000 تومان

 9. خود تراش 6 لبه مردانه دورکو Dorco مدل Pace 6 بسته 3 عددی
  ‎99,000 تومان

 10. کرم موبر بدن نیر Nair بنفش
  ‎78,000 تومان

 11. کرم موبر بدن نیر Nair مدل Sensitive
  ‎78,000 تومان

 12. اسپری موبر بدن جی کازانوا J Casanova حاوی رایحه لیمو 150ml
  ‎62,000 تومان

 13. اسپری موبر بدن جی کازانوا J Casanova حاوی عصاره رز 150ml
  ‎62,000 تومان

 14. خود تراش مردانه 2 لبه ژیلت Gillette مدل Blue II Plus بسته 14 عددی
  ‎138,000 تومان

 15. افتر شیو مردانه نیوآ Nivea مدل 125ml Hassas
  ‎155,000 تومان

 16. خود تراش 5 تیغه ژیلت Gillette مدل Fusion5 Proglide
  ‎264,000 تومان

 17. خود تراش زنانه 2 لبه ژیلت Gillette مدل Simply Venus بسته 4 عددی
  ‎60,000 تومان

 18. افترشیو صورت مردانه آرکو Arko مدل 100ml Sensitive
  ‎68,000 تومان

 19. فوم اصلاح مردانه ژیلت Gillette مدل Sensitive سبز
  ‎76,000 تومان

 20. نوار موبر بدن ویت Veet مناسب پوست خشک بسته 20 عددی
  ‎125,000 تومان

 21. نوار موبر بدن ویت Veet مناسب پوست حساس بسته 20 عددی
  ‎125,000 تومان

 22. نوار موبر بدن ویت Veet مناسب پوست نرمال بسته 20 عددی
  ‎125,000 تومان

 23. تیغ اصلاح ابرو تینکل Tinkle بسته 3 عددی
  ‎18,000 تومان

 24. خودتراش ژیلت Gillete مدل Simply Venus بسته 12 عددی
  ‎98,000 تومان
صفحه
بر صفحه

 

لوازم اصلاح

در دنیای مدرن امروزی با پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی، محصولات بهداشتی نیز روز به روز پیشرفت کرده و سالم ترین لوازام اصلاح را روانه بازار کرده اند. از نظر بهداشتی، حذف موهای زائد و از نظر زیبایی و آرایشی، اصلاح صورت و بدن همواره یکی از دغدغه های افراد می باشد. این روزها لوازم اصلاح طیف گسترده ای را شامل می شود که لازم است افراد پیش از خرید لوازم اصلاح و ضمن اطلاع از قیمت لوازم اصلاح، با این محصولات آشنایی کامل داشته باشند.

انواع لوازم اصلاح

راه های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد. برخی راه ها آزاردهنده بوده و برخی نیز بدون درد و به سادگی انجام می شود لوازم اصلاح تنها به ابزاری برای رفع موهای زائد محدود نمی شود. در حین اصلاح و بعد از آن، پوست نیاز به مراقبت دارد؛ بنابراین هنگام انتخاب باید دقت کرد تا محصولات مناسب پوست انتخاب و خریداری شود. معروف ترین لوازم اصلاح که عمومیت زیادی دارند و در اغلب فروشگاه های لوازم آرایشی بهداشتی پیدا می شوند، به شرح زیر است.

ژل و فوم اصلاح

برای اینکه هنگام استفاده از تیغ به پوست آسیب نرسد و تیغ به طور مستقیم با پوست برخورد نداشته باشد و آن را ملتهب نکند، باید از ژل یا فوم اصلاح استفاده کرد. ژل و فوم اصلاح لایه ای را بین تیغ و پوست ایجاد کرده و کار اصلاح را آسان تر می کند. به این صورت که موها و پوست را نرم تر کرده و در نتیجه راحت تر می توان از تیغ استفاده کرد. باید توجه داشت که بدون استفاده از ژل و فوم اصلاح، امکان آسیب به پوست بسیار زیاد است.

تیغ اصلاح و ژیلت

مهم ترين بخش اصلاح، داشتن تیغ مناسب است. عملا بدون تیغ نمی توان کاری انجام داد. اما از طرفی استفاده نادرست از تیغ اصلاح و یا خرید تیغ اصلاح بی کیفیت می تواند موجب التهاب و قرمزی پوست شود. بنابراین حتما باید با دقت از آن استفاده کرد. برای جلوگیری از التهاب، بهتر است حتما از فوم اصلاح و افتر شیو استفاده کرد.

وقتی موهای پوست با تیغ اصلاح می شود، باعث ایجاد زخم های بسیار کوچک و ریز روی پوست خواهد شد؛ بنابراین باید پوست را تمیز نگه داشت تا از التهاب و نفوذ باکتری ها به داخل آن جلوگیری کرد. برای این کار حتما باید از افترشیو بهره برد.

افترشیو

وقتی اصلاح انجام می شود، اتفاقات زیادی برای پوست می افتد. به دلیل استفاده از آب گرم منافذ پوست باز می شوند؛ به دلیل برخورد تیغ با پوست، پوست ملتهب و قرمز می شود. همچنین اصلاح باعث از دست رفتن رطوبت پوست می شود. بنابراین برای مواجهه با تمام این اتفاقات باید عکس العملی نشان داد؟

افترشیو همانطور که از اسمش پیدا است‌، باید پس از اصلاح به پوست مالیده شود تا علاوه بر بازگرداندن رطوبت به پوست، سطح آن را ضد عفونی کرده و از التهاب آن جلوگیری کند. بنابراین باید سعی کرد افترشیو را حتما در روتین اصلاح خود گنجاند. بدون آن پوست زبر، خشک، کدر و خسته به نظر خواهد رسید.

وکس، نوار و کرم موبر

از دیگر راه های از بین بردن موی زائد، کرم موبر و وکس است. این دو البته با هم تفاوت های زیادی دارند. کرم موبر پس از مالیدن روی پوست باید 10 دقیقه بماند تا موها را از سطح پوست جدا کند. کرم موبر ریشه مو را تحت تاثیر قرار نمی دهد؛ بلکه تنها مو را از پوست جدا می کند. از نظر زمانی باید وقت زیادی را برای استفاده از آن صرف کرد. با این حال کرم موبر یکی از راحت ترین راه ها برای از بین بردن موهای زائد بوده که بدون درد انجام می شود و آزاردهنده هم نیست.

وکس یا موم را باید ابتدا گرم و نرم کرده و سپس پوست را به آن آغشته نمود. پس از آن، با قرار دادن پد روی آن قسمت و چسبیدن و سفت شدن، باید آن را کشید تا موها را از ریشه جدا کند. این راه نسبت به کرم موبر دردناک است؛ اما نکته مثبت آن نازک شدن تار مو و ضعیف شدن ریشه است. بنابراین اگر موهای زیادی دارید، وکس می تواند در کم کردن موها به شما بسیار کمک کند.

خرید اینترنتی لوازم اصلاح از فروشگاه آنلاین مدیسه

در فروشگاه اینترنتی مدیسه انواع لوازم اصلاح برای مشتریان خوش ذوق و با سلیقه فراهم آورده شده است. معروف ترین برندهای اصلاح در جهان مانند ژیلت و نیوآ را می توان در سایت مدیسه و در این صفحه مشاهده نمود. با وجود انواع لوازم اصلاح برای هر سلیقه ای، دیگر نیازی نیست به مغازه ها بروید! می توانید تمام خریدهای خود را به صورت آنلاین با بهترین قیمت از مدیسه انجام داده و به سادگی محصولات مورد نظر را درب منزل دریافت کنید.

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید