واریاسیون

بر صفحه

 1. واریاسیون سبز بیول ضد قرمزی 07
  ‎21,000 تومان

 2. واریاسیون آبی بیول حاوی ویتامین B5&C شماره 09
  ‎21,000 تومان

 3. واریاسیون قرمز بیول شماره 06
  ‎21,000 تومان

 4. واریاسیون قرمز بیول حاوی ویتامین B5&C شماره 06
  ‎21,000 تومان
 5. واریاسیون قرمز بیول 06 واریاسیون قرمز بیول 06
  • %13

  واریاسیون قرمز بیول 06
  ‎15,000 تومان
  ‎13,000 تومان
 6. واریاسیون سبز بیول ضد قرمزی 07 واریاسیون سبز بیول ضد قرمزی 07
  • %13

  واریاسیون سبز بیول ضد قرمزی 07
  ‎15,000 تومان
  ‎13,000 تومان
بر صفحه

 

واریاسیون

خرید واریاسیون یکی از مواردی است که در رسیدن به رنگ موی دلخواه و جذاب تاثیرگذار است. اما واریاسیون چیست؟ واریاسیون را می توان به عنوان رنگی کمکی در نظر گرفت که در ترکیب با رنگ موی اصلی موجب تغییر تناژ رنگ مو می شود و بر جذابیت آن می افزاید. برای استفاده و خرید واریاسیون، اطلاع از انواع واریاسیون ضروری است تا واریاسیون متناسب با رنگ موی هر فرد به درستی خریداری شود.

انواع واریاسیون

واریاسیون ها به دو دسته واریاسیون های سرد و واریاسیون های گرم طبقه بندی می شوند. واریاسیون سرد، برای رنگ موهای سرد و واریاسیون گرم برای رنگ موهای گرم کاربرد دارد.

طبقه بندی رنگ سرد و گرم

طبقه بندی رنگ های گرم و سرد با یک سری حروف مشخص می شود. رنگ های سرد با C,A,M و رنگ های گرم با K,R,N,CPPER,V مشخص می شوند.

نوع رنگ

حروف اختصاری

نام رنگ

سرد

M

زیتونی

سرد

A

خاکستری

سرد

C

دودی

گرم

V

بنفش

گرم

cpper

فندقی یا مسی

گرم

N

طبیعی

گرم

R

قرمز یا شرابی

گرم

K

قهوه ای با تن قرمز

 

هر واریاسیون چه رنگی را خنثی می کند؟

نوع واریاسیون

رنگی که خنثی می کند

رنگ مویی که با آن ترکیب می شود

آبی

نارنجی

N

سبز

قرمز

A,C,M

بنفش

سایه های زرد

A,C و با رنگهای شرابی، قرمز و طیف بنفش

خاکستری

سایه زرد-نارنجی

A,C

نقره ای-دودی

زردی مو

روی موی دکلره شده برای بدست آمدن رنگ نقره ای استفاده می شود

طلایی

به مو تناژ طلایی می دهد

همه رنگ موها

 

واریاسیون آبی

همانطور که می دانیم آبی رنگی سرد است. بنابراین با دسته رنگ موهای سرد استفاده می شود. این واریاسیون رنگ نارنجی موها را از بین می برد.

واریاسیون سبز

واریاسیون سبز رنگ قرمز را خنثی می کند. این واریانسیون هم با رنگ های سرد ترکیب می شود.

واریاسیون نقره ای

خرید واریاسیون نقره ای یا خاکستری به حذف تناژ زرد مو کمک می کند.

واریاسیون بنفش

خرید واریاسیون بنفش به افرادی پیشنهاد می شود که می خواهند رنگ موهای سردی مانند خاکستری یا دودی یا رنگی با پایه قرمز استفاده کنند.

واریاسیون طلایی

خرید واریاسیون طلایی به آن دسته از افرادی که تمایل دارند موهایشان یک تناژ طلایی داشته باشد، پیشنهاد می شود. این واریاسون با هر رنگی سازگار است.

نحوه استفاده از واریاسیون

برای استفاده از واریاسیون حتما به پایه رنگ اصلی باید دقت کرد. اگر به طور مثال پایه رنگ اصلی 7 باشد، آن را منهای 12 می کنند و عدد 5 بدست می آید. عدد 5 به این معناست که 5 سانتی متر واریاسیون باید به کار برده شود. 12 عددی ثابت در قوانین استفاده از واریاسیون است.

کاربرد وارسیاسیون بدون رنگ اصلی، عوارض دارد؟

به هیچ عنوان نباید واریاسیون را تنها مصرف کرد. واریاسیون رنگ غلیظی است که از آن برای تغییر رنگ پایه یا تناژ رنگی آن و افزایش جذابیت رنگی استفاده می شود. برخلاف اکسیدان که استفاده بیشتر از آن موها را روشن می کند، مصرف بیشتر واریاسیون موجب تیره تر شدن موها می شود.

برندهای معتبر واریاسیون

برای خرید واریاسیون باید با برندهای آن اشنا شد. برندهای معتبر ایرانی و خارجی واریاسیون وجود دارند که عبارتند از: برند واریاسیون بیول (BIOL)، مارال (maral)، والانسی (valancy)، آلبورا (albura)، لورینت (lorient)، پروکسا (procsa)، روت (root) .

خرید آنلاین واریاسیون از فروشگاه مدیسه

قیمت واریاسیون با توجه به ساختار مواد تشکیل دهنده و برند واریاسیون تعیین می شود. در فروشگاه مدیسه انواع و اقسام برندهای معتبر واریاسیون با قیمت هایی مقرون به صرفه موجود هستند.  شما کاربران گرامی می توانید برای خرید انواع واریاسیون از با کیفیت ترین برندها و مارک های معتبر با ارزان ترین قیمت به این صفحه مراجعه کنید. فروشگاه مدیسه همواره تلاش می کند تا با ارائه بهترین و باکیفیت ترین محصولات مانند واریاسیون رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب کند. انتخاب فروشگاه مدیسه در جشنواره برند محبوب توسط مصرف کنندگان نیز گواهی است که نشان می دهد سایت مدیسه توانسته است به هدف ارزشمند خود دست یابد. شما مشتریان عزیز می توانید مانند همیشه به محصولات مدیسه اعتماد کنید و با خیال آسوده با اطلاع از قیمت واریاسیون ارزان اقدام به خرید واریاسیون مورد نظر خود نمایید.

 

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید