لیف و اسفنج

بر صفحه

 1. لیف حمام سیلیکونی مخزن دار Exquisit Life زرد
  ‎50,000 تومان

 2. لیف حمام سیلیکونی مخزن دار Exquisit Life سبز
  ‎50,000 تومان

 3. لیف حمام سیلیکونی مخزن دار Exquisit Life صورتی
  ‎50,000 تومان

 4. لیف حمام دستکشی لایه بردار کاتوس مدل K121
  ‎28,760 تومان

 5. لیف حمام دستکشی کاتوس مدل K120 بسته 2 عددی
  ‎52,960 تومان

 6. لیف حمام کاتوس طرح زنجیری مدل K117
  ‎49,730 تومان

 7. لیف حمام کاتوس طرح گل مدل K116
  ‎41,870 تومان

 8. لیف حمام کلاسیک کاتوس مدل K114
  ‎44,910 تومان

 9. لیف حمام بلند کاتوس مدل K113
  ‎44,870 تومان

 10. لیف حمام کاتوس مدل K112
  ‎36,820 تومان

 11. لیف حمام بچگانه کاتوس مدل K111
  ‎48,860 تومان

 12. لیف حمام کاتوس مدل K110
  ‎47,850 تومان
بر صفحه

 

لیف و اسفنج

تقریبا تمامی افراد با لیف برای شست و شوی بدن سر و کار دارند. لزوم استفاده از این وسیله بهداشتی در زندگی روزمره برای نظافت شخصی غیر قابل انکار است. در گذشته از یک مدل لیف و کیسه برای پاکسازی پوست بدن استفاده می شد. ولی امروزه با دریافت اهمیت جایگاه پوست انواع متفاوتی از لیف و اسفنج برای پوست های گوناگون طراحی و تولید شده اند. در ادامه ویژگی های یک لیف خوب و استاندارد مورد بررسی بیشتری قرار گرفته است.

انواع لیف و اسفنج

استفاده از لیف و اسفنج باکیفیت در حمام سبب پاکسازی بهتر پوست از هرگونه آلایندگی و تنفس بهتر آن خواهد شد. همچنین یک لیف خوب با جداسازی سلول های مرده از سطح پوست می تواند به داشتن پوستی شفاف و شاداب کمک شایانی کند.

1.       لیف مخزن دار

لیف های مخزن دار که عموما از جنس سیلیکون درجه 1 تولید شده اند، جایگزین مناسبی برای لیف های نخی و پشمی قدیمی به شمار می روند که دارای مخزن صابون در قسمت فوقانی آن هستند. لیف های مخزن دار می توانند نیاز کاربر را به شارژ صابون و ایجاد کف کاهش دهند. این لیف های نرم و منعطف به نحوی کار ماساژ پوست بدن را نیز انجام می دهند و همین موضوع در گردش بهتر خون افراد تاثیرگذار خواهد بود.

2.     لیف دستکشی

این لیف های کاربردی که سایز دست افراد بزرگسال است، با جنس مرغوب و با کیفیت خود می تواند به پاکسازی راحت تر پوست کمک کند و عملکرد بی نظیری را از خود به جای بگذارد. این مدل لیف در رنگ بندی متنوع و مطابق سلیقه کاربران ارائه شده است. لیف های دستکشی نخی با لایه برداری مناسب از سطح پوست به روشن تر شدن آن کمک می کنند و همچنین در رفع لک و آکنه نیز موثر واقع خواهند شد.

3.     لیف زنجیری

لیف های بلند زنجیری که از بافتی توری تولید شده اند، برای انواع پوست مناسب هستند. این لیف های بلند که زیرمجموعه لیف و اسفنج حمام محسوب می شوند، برای شست و شوی قسمت های پشتی بدن که دسترسی سخت تری دارند، طراحی شده اند. این لیف با تولید کف فراوان به چربی زدایی و لایه برداری راحت تر پوست منجر می شود.

4.     لیف کلاسیک

در گذشته لیف ها از جنس نخ و پشم بافته می شدند. این گونه لیف ها با تولید کف فراوان سبب ماساژ بهتر پوست خواهند شد و جریان خونرسانی را در بدن بهبود می بخشند. لیف کلاسیک برای هر نوع پوستی مناسب خواهد بود.

5.     لیف کودک

لیف کودک که زیر مجموعه ای از لیف و اسفنج کلاسیک محسوب می شود، برای پوست لطیف نوزاد و کودک مناسب است. این لیف به تنفس بهتر پوست نوزاد و زدودن آلایندگی از سطح پوست وی کمک قابل توجهی خواهد کرد. نکته قابل توجه در خصوص این لیف عدم ایجاد حساسیت روی پوست لطیف کودکان خواهد بود.

برندهای تولید کننده لیف و اسفنج

اگرچه در افکار عمومی تولید لیف حمام کار سختی به نظر نمی رسد، ولی باید اذعان کرد که ساخت لیف و اسفنج باکیفیت و مرغوب که علاوه بر با دوام بودن بتواند کارایی مفیدی نیز ارائه کند، کار راحتی نیست. دو برند معتبر برای تولید محصولات با کیفیت در این زمینه کاکتوس Kactos و اکسکوئیزیت لایف Exquisit Life هستند.

مزایای استفاده از لیف

اگرچه استفاده از لیف در طول زمان استحمام کوتاه خواهد بود، ولی می تواند در همین مدت زمان کم مزایای شگفت انگیزی را برای کاربر به همراه داشته باشد. از جمله این فواید می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • گردش خون بهتر
 • لایه برداری پوست
 • ایجاد پوستی لطیف، شفاف و شاداب
 • حذف سلول های مرده و تنفس بهتر پوست

خرید آنلاین لیف و اسفنج از فروشگاه آنلاین مدیسه

مدیسه که با ارائه انواع محصولات در زمینه های متفاوت پاسخگوی نیازهای مشتریان است، در زمینه لیف و اسفنج مرغوب نیز همراه مناسبی برای کاربران محسوب می شود. مدیسه با ارائه لیف ارزان قیمت ولی با کیفیت کمک بزرگی برای بهداشت و سلامت فردی به شمار می رود. تهیه لیف با دوام از فروشگاه آنلاین و معتبر مدیسه علاوه بر اطمینان خاطر از خرید محصولی باکیفیت، امکان مقایسه محصولات را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید