کولزیون (Collezion)،  یکی از نام‌های تجاری پیشرو در صنعت پوشاک ترکیه است که سرمایه‌گذاری خود را در صنعت پوشاک با توسعه‌ی زمینه‌های تولید و توزیع پوشاک و اکسسوری مردانه و زنانه در اقصی نقاط جهان آغاز کرد. این برند تلاش کرده‌است علاوه بر کیفیت عالی، رابطه‌ی خود را با روح خیابان و زندگی مردم حفظ کند.Collezione  در پی تدوین و ترویج استایل‌های شیک، آزاد، مستقل، مرسوم، مد روز و سبک‌های خاص زندگی است. هم‌چنین این برند سعی دارد خود را در غالب یک نام تجاری بشردوستانه و محافظ محیط زیست معرفی کند. توجه به سلامت و بهداشت محصولات و نیز عدم آسیب‌رسانی به محیط زیست از جمله تلاش‌هایی است که این برند در روند تولید محصولات خود دارد.

 این گروه تولیدی سعی می‌کند تا در تولید و طراحی خود از نیروهای جوان و ایده‌ها و خلاقیت‌های آنها بهره گیرد. روح تغییرپذیری و تنوع‌طلب جوانی در کنار سطح بالای کیفیت سبب شده است تا همگان این برند را با ویژگی‌های تازگی و قیمت عادلانه‌اش ب‌شناسند که احساسی جوانی را با مفهومی ایده‌آل‌گرایانه از رفاه نسبی عمومی ترکیب کرده‌است. با توجه به سرعت تغییر مد و پیروان مشتاق آن که سلیقه و میل خود را مطابق با ایده‌های مد تغییر می‌دهند این برند با ارائه قیمت‌های ایده‌آل توانسته‌است دسترسی به لباس‌های مطابق با مد را با کیفیت برندهای خوش‌نام برای همه آسان کند.

Collezione هم‌اکنون یکی از برندهای معروف بازار لباس ترکیه است که برای معرفی خود به بازارهای جهان هم‌چنان در تلاش است تا زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری و تجاری خود را در اکثر کشورهای جهان گسترش دهد و از این حیث خود را با فناوری‌های ‌روز صنعت پوشاک و آخرین نگرش‌های دانش هنری تجهیز کرده و سطح کیفی ارائه‌ی خدمات خود را ارتقاء دهد.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید