Cottonbox

برندترکیه‌ای کاتن باکس (Cottonbox)، یک نام تجاری معتبر در زمینه‌ی تولید لوازم اتاق خواب است. این گروه تولیدی برای ارائه‌ی محصولات خود نیازها و خواسته‌های متنوع مخاطبان خود را مد نظر قرارداده و از این رو تولیدات خود را در گروه‌های متنوع طبقه‌بندی کرده‌است. یکی از مهم‌ترین شاخه‌های تولیدی این برند تجاری، تولید لوازم خواب اتاق کودک است.
استفاده از یک تیم متخصص و حرفه‌ای طراحی پارچه و دکوراسیون داخلی، باعث شده‌است تا در هر گروه محصولات، طیف وسیعی از سلیقه‌ها و علایق افراد لحاظ شود. در گروه های سنی کودکان ابعاد و ویژگی‌های مختلفی چون جنسیت، علایق متمایز کودکان، خواسته‌ها و توانمندی‌های آن‌ها نیز لحاظ شده‌است. طراحی بر مبنای موضوعات محبوب کودکان، تولیداتی زیبا و متنوع را رقم زده‌است.
در این محصولات، موادی با کیفیتهای مرغوب و استثنایی استفاده شده است. طیف وسیعی از پارچه‌هاینخی در این تولیدات به کار رفته‌است، از این رو می‌تواند طیف متنوعی از محصولات با قیمت‌های متفاوت و متناسب با بودجه اختصاصی شما تولید کند.
این مجموعه دارای شعب و نمایندگی‌های گسترده در سرتاسر جهان بوده و به دنبال ارتقای کیفیت در تمام بخش‌های تولید خود است که نمود آن را در تلاش برای تولید محصولات متنوع و منحصربه‌فرد می‌توان دید. این تیم هدف خود را در ایجاد خط تولید برمبنای توجه به صنعت مد در جهان و با استفاده از پژوهش و آمایش های آماری تدوین نموده است.
مدیسه گلچینی از زیباترین و باکیفیت‌ترین محصولات خواب کاتن باکس را گرد هم آورده‌است تا زیبایی را به دکوراسیون اتاق خواب شما هدیه کند.

37 کالا
فقط کالاهای موجود

بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید