Cottonbox

برندترکیه‌ای کاتن باکس (Cottonbox)، یک نام تجاری معتبر در زمینه‌ی تولید لوازم اتاق خواب است. این گروه تولیدی برای ارائه‌ی محصولات خود نیازها و خواسته‌های متنوع مخاطبان خود را مد نظر قرارداده و از این رو تولیدات خود را در گروه‌های متنوع طبقه‌بندی کرده‌است. یکی از مهم‌ترین شاخه‌های تولیدی این برند تجاری، تولید لوازم خواب اتاق کودک است.
استفاده از یک تیم متخصص و حرفه‌ای طراحی پارچه و دکوراسیون داخلی، باعث شده‌است تا در هر گروه محصولات، طیف وسیعی از سلیقه‌ها و علایق افراد لحاظ شود. در گروه های سنی کودکان ابعاد و ویژگی‌های مختلفی چون جنسیت، علایق متمایز کودکان، خواسته‌ها و توانمندی‌های آن‌ها نیز لحاظ شده‌است. طراحی بر مبنای موضوعات محبوب کودکان، تولیداتی زیبا و متنوع را رقم زده‌است.
در این محصولات، موادی با کیفیتهای مرغوب و استثنایی استفاده شده است. طیف وسیعی از پارچه‌هاینخی در این تولیدات به کار رفته‌است، از این رو می‌تواند طیف متنوعی از محصولات با قیمت‌های متفاوت و متناسب با بودجه اختصاصی شما تولید کند.
این مجموعه دارای شعب و نمایندگی‌های گسترده در سرتاسر جهان بوده و به دنبال ارتقای کیفیت در تمام بخش‌های تولید خود است که نمود آن را در تلاش برای تولید محصولات متنوع و منحصربه‌فرد می‌توان دید. این تیم هدف خود را در ایجاد خط تولید برمبنای توجه به صنعت مد در جهان و با استفاده از پژوهش و آمایش های آماری تدوین نموده است.
مدیسه گلچینی از زیباترین و باکیفیت‌ترین محصولات خواب کاتن باکس را گرد هم آورده‌است تا زیبایی را به دکوراسیون اتاق خواب شما هدیه کند.

37 کالا

بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید