Diadora

برند ایتالیایی دیادورا Diadora در سال 1948 تاسیس‌شد. مارچلو دَنیِلی و همسرش بنیانگزاران این برند هستند. این برند که در ابتدا از یک کارگاه تولید کفش کوه شروع به‌کار کرده‌بود، کم‌کم به ساخت حرفه‌ای کفش ورزشی روی آورد. استقبال بی‌نظیری که از تولیدات کفش این برند شد، باعث رشد آن و آغاز تولید انبوه و صنعتی کفش‌ها شد. از دهه 1970 میلادی که ورزش حرفه‌ای به یکی از محبوب‌ترین فعالیت‌ها تبدیل شد، کمپانی دیادورا Diadora با حمایت ورزشکارانی همچون بیورن بورگ و روبرتو بتگا به یکباره در سطح بین‌المللی شناخته‌شد. در این دهه لباس اسپرت به بخشی از مد پوشاک تبدیل‌شد و این موضوع محبوبیت کفش‌های حرفه‌ای اسپرت دیادورا را دوچندان کرد.

در دهه 1990 برند دیادورا Diadora تیم خود را گسترش داد و مجموعه‌ای از متخصصان را به کار گرفت. در تیم جدید دیادورا Diadora تکنیسین‌های مجرب تولید کفش، نمایندگان مرکز پلی‌تکنیک و مهندسی پزشکی ایتالیا و پزشکان متخصص ارتوپدی همکاری می‌کردند.

کمپانی دیادورا Diadora متخصص تولید کفش‌های فوتبال، تنیس، رانینگ، دوچرخه‌سواری، راگبی، ترینینگ و همچنین لباس و اکسسوری ورزشی است. این کمپانی در حال حاضر در بیش از 60 کشور جهان شعبه دارد. فروشگاه اینترنتی مدیسه از اکتبر سال 2016 مجموعه‌ای متنوع از کفش‌های ورزشی حرفه‌ای برند دیادورا Diadora را به نمایش و فروش گذاشته‌است.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید