EduPlay

اینجا در دنیای اجوپلی (eduplay)  ‌رواشناسان و طراحان اسباب بازی کودک به صورت تخصصی روی رشد و توسعه محصولات کمک آموزشی و اسباب‌بازی‌های آموزنده و مناسب برای کودکان در هر رده سنی‌ کار می‌کنند. کمپانی اجوپلی در ابتدا یک کسب‌وکار کوچک و خانوادگی بود ولی بیش از 45 سال مشغول به رشد و پیشرفت است. اکنون محصولات اجوپلی به سرتاسر دنیا توزیع می‌شود و در حال حاضر در کشورهای زیادی از جمله آمریکا، بریتانیا، آفریقای جنوبی و استرالیا شعبه دارند. این خانواده مفتخر است که میراث گران‌بهایی در زمینه آموزش و تحصیلات دارد.

خود کمپانی اجو پلی شاخه‌ای از یک برند بزرگ‌تر به اسم تسک مستر (TaskMaster)  است. این شرکت بریتانیایی سالیان متمادی است که در زمینه‌ی تولید و تأمین لوازم کمک آموزشی جذاب و تعاملیِ مناسب استفاده در مدارس تلاش کرده واکنون نام او در دنیا شناخته شده است. تمرکز ویژه این کمپانی بر زمینه علم اعداد و حساب، یادگیری زبان و دانش زبانشناسی است. این شرکت سعی دارد که با ارائه مواد آموزشی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان، هم آن‌ها را درگیر پروسه یادگیری و رشد خلاقیت کند و هم با تمرین و جنبش فیزیکی، امکان رشد و تکامل توانایی‌های حرکتی و هماهنگی مغز آن‌ها با اندام‌های مختلف بدنشان فراهم شود. 

فلسفه‌ی این شرکت این ‌است که بسیاری از ایده‌های کارآمد و مفید، از معلمان با سابقه‌‌ای خلق می‌شود که درگیری متمادی و مستمر در کلاس با بچه‌ها دارند و علاقه‌ی وافر آن‌ها به آموزش و کار با بچه‌ها الهام‌بخش آن‌ها شده است. بنابراین اجوپلی همواره رابطه خود را با معلمان پر مهر  و دلسوز حفظ کرده است و ازایده‌های آن‌ها در تولید مواد آموزشی و اسباب بازی‌های خود کمک می‌گیرد.

اجوپلی مجموعه‌ای متنوع از انواع اسباب بازی های کاربردی، سرگرم کننده و آموزشی مورد نیاز تمام کودکان در سنین مختلف را برآورده می‌کند. برای هر کس و هر چیز اینجا سیلی از اسباب‌ بازی‌های مناسب بازی‌های گروهی، فعالیت‌های فیزیکی و ورزشی، کار دستی، نقش بازی و حتی یادگیری زبان، ریاضی وعلوم دیگر و همچنین پرورش تفکر انتقادی و رشد خلاقیت کودکان، وجود دارد.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید