لوازم مراقبت شخصی

خريد انواع ماساژور، ماشين ريش تراش و برس پاكسازی صورت


کالایی یافت نشد.

برای رسیدگی به موها و صورت خود لازم است اطلاعات پایه‌ای درباره انواع سشوار، اتو مو، ماشین اصلاح سر و صورت، سشوار حرفه‌ای و برس پاکسازی صورت داشته باشید تا مناسب با نیازتان آ‌ها را خریداری کنید. اگر بخواهیم کارکرد هر یک از این‌ها را به صورت جامع و خلاصه بررسی کنیم می‌توان گفت که:

سشوار

سشوار ها به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند: سشوار یونی و سرامیکی. سشوار یونی برای خشک کردن تمام مو و صاف کردن آن استفاده می‌شود و سشوار سرامیکی طوری طراحی شده است که گرما را به صورت متعادل به موها برساند تا به آن آسیب نرسد. برای خرید سشوار به این نکات دقت کنید و قیمت آن‌ها را در نظر بگیرید. اگر وابسته به کارتان باید از سشوار حرفه‌ای استفاده کنید بهتر است هر دو نوع را خریداری کنید.

اتو مو

اتو مو نیز به دو دسته کلی صاف کننده و فر کننده تقسیم می‌شود. البته برخی از آن‌ها هر دو ویژگی را هم‌زمان دارند اما برای خرید اتو مو به جنس موهای خود و نوع استفاده‌ای که می‌خواهید از آن بکنید توجه کنید. طبیعتا اگر موهای صافی دارید اتو مو صاف کننده به کارتان نمی‌آید!

ماشین اصلاح سر و صورت

برای خرید ماشین اصلاح سر و صورت نیز بهتر است با انواع آن آشنا شوید. این ماشین‌ها به دو دسته کلی گردان و ثابت تقسیم می‌شوند. تیغه‌های ماشین‌های گردان برای بیرون کشیدن موها از ریشه طراحی شده‌اند و ماشین‌های دارای تیغه ثابت موها را تنها از محل رویش روی پوست جدا می‌کنند.

برس پاکسازی صورت

خرید یک برس پاکسازی صورت بهترین راه برای خلاص شدن از دست آلودگی‌ها و کثیفی‌های صورتتان است. هرچند هنگامی که صورتتان را می‌شویید احساس پاکیزگی می‌کنید اما مقدار قابل توجهی از آلودگی‌هایی که روی صورتتان می‌نشینند بدون چشم مسلح قابل رویت نیست. این برس‌هابه همین منظور طراحی شده‌اند. اگر از آن دسته افرادی هستید که در تمیزی پوست صورتتان وسواس به خرج می‌دهید می‌توانید نوعی از این برس را تهیه کنید تا خیالتان راحت باشد. البته قبل ازتهیه آن به نوع پوست صورت خود توجه کنید چرا که برس‌های پاکسازی صورت انواع مختلفی دارد که با توجه به انواع پوست‌ها طراحی شده‌اند.

بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید