5 کالا
فقط کالاهای موجود

محصولات آرایشی اسنس Essence در سال 2001 برای اولین بار وارد بازار آلمان شد. این برند که برای خانم‌های جوان و نوجوان طراحی شده‌است، بر تولید محصولات آرایشی با کیفیت، قیمت خوب و تنوع بالا تمرکز دارد. برند اسنس Essence در سال 2007 به عنوان برترین برند آرایشی در آلمان انتخاب شد.

از آنجا که 95% محصولات این برند در اروپا تولید می‌شود، قوانین سختگیرانه کنترل کیفی اتحادیه اروپا بر روند تولید لوازم آرایش اسنس Essence حکمفرما است. به همین دلیل کیفیت بالای لوازم آرایش اسنس باعث شد این برند در سال 2011 جایزه Best In Beauty را در بررسی سالانه مجله مد و آرایش Allure کسب‌کند.

برند اسنس Essence معتقد است لوازم آرایش مرغوب را می‌توان با قیمت مناسب هم تولید کرد. از افتخارات این برند خودداری از انجام آزمایشهای دردناک بر روی حیوانات است. برند اسنس Essence همچنین از نیکوکارترین برندهای دنیا است و سالانه مبالغ زیادی به خیریه‌هایی برای حمایت از دختران و خانواده‌های بی‌بضاعت اختصاص می‌دهد.

برند آرایشی اسنس Essence هم‌اکنون در بیش از 50 کشور دنیا به فروش می‌رسد. فروشگاه اینترنتی مدیسه از نوامبر سال 2017 فروش مجموعه متنوعی از محصولات این برند را آغاز کرده‌است.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید