JAKKSPacific

جکس پسیفیک به معنی واقعی کلمه کودکان را درگیر بازی‌های خلاقانه  می کند. طراحان  این برند، به چیزی فراتر از سرگرمی و زیبایی فکر می‌کنند. محصولات این شرکت روند رشد فکری و قدرت یادگیری، توانایی های ذهنی و قدرت حل مساله و استدلال کودکان را افزایش می‌دهد. تنوع اسباب بازی های این تولید کننده معتبر، پاسخ گوی نیاز‌های تمام کودکان با هر سن، سلیقه، توانایی و سابقه‌ است.

شرکت JAKKS Pacific  یکی از بزرگترین طراحان، تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و بازار گردانان در بین کمپانی‌های معتبر اسباب ‌بازی سازی در آمریکاست. در سال 1995 توسط دو کهنه سرباز این تجارت ، جک فریدمن (Jack Friedman)و استفان برمن  (Stephen Berman)  تاسیس شد و با سرعتی قابل توجه  رشد کرد. طی کمتر از چند سال توانست جای خود را در بازار رقابتی اسباب بازی دنیا باز کند. در حال حاضر این کمپانی با برند هایی نظیر MATTEL و HasBro ، که هر کدام شهرتی جهانی دارند، در حال رقابت است.

جدای از اینکه تجارت اصلی این کمپانی حول اسباب بازی می‌چرخد، در لیست تولیدات آن; لوازم تحریر، کیف مدرسه، لوازم استخر، کایت، لباس‌های مناسبتی و دیگر وسایل و تولیدات تفریحی و سرگرمی قرار دارد. این شرکت حتی به تولید اکسسوری و اسباب بازی های مخصوص حیوانات خانگی هم می‌پردازد.

بر خلاف بازار بسیار رقابتی موجود در این صنعت، که بسته به فصل و گرایشات عموم تغییر جهت می‌دهد، تمرکز و توجه طراحان این کمپانی بر خلق محصولات باکیفیت، متنوع، مفید و کارآمد است. آن‌ها در تلاشند که در گذر  زمان و به صورت مستمر، کیفیت و کارآیی هر گروه از محصولاتشان را با بهره گیری از تیم محققان، متخصصان و روانشناسان خود رشد و بهبود دهند.

در طول عمر و در طی روند پیشرفت شرکت، تولید کنندگان کوچک‌تر اسباب بازی مجاب شدند که حق امتیاز خود را به جکس پسیفیک بفروشند و تحت عنوان این برند به فعالیت خود ادامه دهند. این کمپانی در حال حاضر دارای چندین برند زیر شاخه است که هر کدام به طور تخصصی روی تولید و توسعه‌ی یکی از حوزه‌های مختلف اسباب بازی‌ کودک متمرکز هستند.  از جمله‌ی شناخته شده ترین برند‌های زیرگروه JAKKS Pacific می شود به Moose Mountain، KidsOnly، SpyNet، Disney و Nintendo اشاره کرد. همه‌ی گرو‌ه‌های  زیر شاخه، تحت نظر قوانین استاندارد دهی این برند کار کرده و در زمینه ‌های متنوع تولید اسباب بازی: سنتی، الکترونیکی و حتی اسباب بازی های مدرن تر و مد روز تر، فعالیت می‌کنند.

در میان محصولات بازی این شرکت، بازی‌های ویدیویی، اینتراکتیو و حتی  بازی‌های مخصوص بزرگسالان نیز وجود دارد. که برخی از مجموعه بازی‌های آن کلکسیونی از سری  تولیدات قدیمی، توسط کمپانی‌هایی مثل Atari  یا NAMCO است.


کالایی یافت نشد.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید