برند کاهلا (Kahla) یکی از قدیمی‌ترین و موفق‌ترین تولیدکنندگان ظروف چینی خانگی، هتلی و رستورانی در  اروپاست که در سال 1844 در آلمان تاسیس شد. این کمپانی به لطف مدیر برجسته‌اش و با همراهی طراح و معمار معروف شرکت، باربارا اشمیت، توانسته است که در طی 20 سال گذشته دانش و فن قدیمی و سنتی تولید ظروف چینی را با طراحی مدرن تلفیق کرده و آن‌ها را وارد سبک زندگی مردم امروزی آلمان و کل اروپا کند.

امروزه در قرن بیست‌و یکم دیگر تجربه‌ی غذا خوردن به اتفاقی سریع و پیش پا افتاده و فقط محض رفع گرسنگی محدود نمی‌شود. وعده‌های غذایی ما اتفاقاتی مهم هستند که بخش قابل توجهی از لذت‌های روزمره‌ی ما را تشکیل می‌دهند. در این میان استفاده از ظروف دکوراتیو و در عین حال کاربردی، نقش مهمی در طراحی و چیدمان میز غذا خوری ایفا می‌کند. پرداختن و اهمیت دادن به این موضوع، همان دلیلی است که Kahla را به یک برند ظروف چینی جهانی و مشهور تبدیل کرده است.

طراحان زبده و حرفه‌ای این شرکت برای خلق محصولاتی مبتکرانه و کاربردی، قبل از هر چیز در زمینه‌ی مطالعه و کشف ‌روند تغییر عادات، گرایشات و نیاز‌های مردم که در طول زمان باعث تحول فرهنگ غذا خوردن جامعه می‌شود، تلاش می‌کنند و با توجه به همین نیاز‌ها به پیاده سازی ایده‌های خلاقانه‌ی خود و تولید ظروف چینی باب سلیقه و مورد پسند جوامع مدرن امروزی می‌پردازند.

محصولات چینی کاهلا بابت طرح‌های ساده و مینیمال اما فوق‌العاده شیک‌شان معروفند. کلکسیون‌های متنوع ظروف با فرم‌ها و طراحی‌های متفاوت، چه مورد استفاده روزمره در خانه و چه برای مصارف هتل و رستوران، این امکان را فراهم کرده‌اند که نظر اقشار مردم با سلایق متفاوت جلب هر کدام شود. از جمله طرح‌های پرطرفدار این برند: آروندا، پرونتو و نوتز است. لاین پروفشنال (Professional) ست‌های ظروفی با استاندارد‌های بالاتر، خلاقانه‌تر و مجلل‌تر است که مخصوص پذیرایی‌های اوکازیون و خاص طراحی و تولید می‌شود. لاین ظروف تبلیغاتی هم یک ابتکار دیگر از Kahla است که برای ایجاد طراحی روی بدنه‌ی آن‌ها از مخمل استفاده می‌شود. هر چند فرآیند تولید این محصولات چینی در مرحله‌ی قالب‌گیری و ساخت با ماشین است،  اما هنر دست طراحان جوان و هنرمند، در ظریف‌کاری‌ها و مراحل نهایی آماده‌سازی، روی این ظروف پیاده می‌شود. کمپانی کاهلا مانند بسیاری دیگر از برندهای معتبر آلمانی دیگر در تمام مراحل ساخت متعهد به کمترین آسیب به محیط زیست و استفاده از انرژی‌های پاک است.

بخش هیجان‌انگیز محصولات کاهلا ماگ‌هایی است که برای بعضی شهرها، از جمله تهران و اصفهان طراحی شده است. گلچینی از بهترین‌های کاهلا، در مدیسه در دسترس شماست.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید