La Senza

برند کانادایی لاسنزاLa Senza  در سال 1990 در کِبک تاسیس‌شد. کمپانی لاسنزا La Senza  تولیدکننده شناخته‌شده و محبوب لباس زیر، لباس خواب و لباس راحتی منزل برای خانم‌ها است. برند لاسنزا La Senza  که در ابتدا سوزی شییِر نام داشت، در ادامه موفقیت برند ویکتوریاز سیکرت Victoria’s Secret  در امریکا، شروع به فعالیت در کانادا کرد. این برند که تلاش دارد لباس‌های کاربردی‌تری از ویکتوریاز سیکرت ارائه‌کند، لباس زیر و لباس‌خواب لوکس و شیکی تولید‌ می‌کند که در عین راحتی، جذاب و متفاوت هم هست.

کلمه «سنزا »که برگرفته از زبان ایتالیایی است در لغت به معنای «بِدون چیزی» است که با اضافه کردن پیشوند «لا» شکل مؤنث پیدا کرده و اشاره به سبُکی و راحتی لباس‌های این برند دارد که وقتی آن را می‌پوشید، چنان راحت هستید که گویی چیزی به تن ندارید. همین نکته ساده فلسفه لباس زیر و لباس خواب راحت و کاربردی است و پیشرفت برند لاسنزا La Senza  و استقبال خریداران از آن را رقم زده‌است. رنگ‌های جذاب مشکی و سرخابی که با رنگ پوست بیشتر خانم‌ها هماهنگی دارند و برای موقعیت‌های مختلف مناسب هستند، روح خاصی در طراحی‌های لاسنزا La Senza  دمیده‌اند.

این برند در حال حاضر 787 شعبه در کانادا و دیگر کشورهای جهان دارد. فروش آنلاین لباس زیر لاسنزا La Senza  در ایران از اکتبر 2016 در فروشگاه اینترنتی مدیسه آغاز شده‌است.


کالایی یافت نشد.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید