La Vie en Rose

برند کانادایی لاوین رز la Vie en Rose که مجموعه مرکزی آن در استان فرانسه‌زبان کِبِک قرار دارد، از طراحان و تولیدکنندگان مطرح لباس زیر، مایو و لباس خواب برای خانم‌های 25 تا 55 سال است. در سال 1984 یک زوج کانادایی به نام‌های هری و رزمری کنر به فکر تاسیس برندی از لباس‌زیر لوکس و جذاب برای خانم‌های شاغل افتادند و اولین شعبه لاوین رز la Vie en Rose را در سال 1985 در تورنتو افتتاح کردند. با درنظر گرفتن مشکل همیشگی خانم‌ها در تشخیص سایز و مدل مناسب لباس زیر، فروشگاه‌های لاوین رز متخصصانی را برای اندازه‌گیری، راهنمایی و انتخاب سایز مناسب لباس زیر در اتاق‌های پرو این فروشگاه به کار گرفتند. خدمات متفاوت و جذاب فروشگاه‌های لاوین رز به سرعت توانست مشتریان این برند را چند برابرکند.

«لا وی ان رز» را در زبان فرانسه می‌توان به شکل لغوی «زندگی به رنگ صورتی» ترجمه کرد، اما این اصطلاح در واقع اشاره به دنیایی فارغ از غم دارد که در آن همه‌چیز منبعی برای شادی و لذت است. همراهی خانم‌ها در زندگی روزمره و تقویت حس زنانه در آن‌ها از شیرین‌ترین ویژگی‌های کار در لاوین رز است. لاوین رز la Vie en Rose زیبایی طبیعی خانم‌ها را قاب می‌گیرد و به چشم می‌آورد.

لاوین رز در حال حاضر 180 شعبه در کانادا و 56 شعبه بین‌المللی دارد. فروش آنلاین محصولات اوریجینال la Vie en Rose در ایران از نوامبر سال 2016 در فروشگاه اینترنتی مدیسه شروع شده‌است.


کالایی یافت نشد.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید