بیانکا و الیور کلین، گردانندگان مشهور این کمپانی 150 ساله، در مورد حرفه‌ی شیشه‌گری‌شان این چنین می‌گویند:

«لئوناردو با اشتیاق و عشق و احساس،  در بلور جان می‌دمد» و این شعار این برند است. کمپانی آلمانی  لئوناردو به عنوان یکی از پیشروان صنعت شیشه‌گری در سرتاسر اروپا، به دلیل شور و اشتیاق و خلاقیت روزافزون طراحان حرفه‌ای‌اش، هر روز در حال پیشرفت و نوآوری است. سابقه‌ی درخشان همکاری با شماری از مشهورترین طراحان و معماران دنیا در طول عمر شرکت، نشان دهنده‌ی تمرکز و تلاش این کمپانی برای خلق طرح‌های شیشه‌ای منحصر بفرد و پیوند زدن آن‌ها با زندگی امروزی و لایف استایل مردم است.تاریخ تاسیس این برند به 150 سال قبل برمی‌گردد. وقتی‌که کوخ (Koch) در شهری به نام باددربورگ در آلمان کارگاهی را راه‌اندازی کرد و محصولات بلوری با طراحی متفاوت را خلق و به بازار آلمان عرضه کرد.از آن زمان به بعد، این تجارت بزرگ توسط پنج نسل از همین خانواده اداره شده و هیچ گاه از رشد و توسعه کسب و کارش باز نایستاده است. در سال  1972 برند لئوناردو، با وام گرفتن از نام نقاش و هنرمند برجسته‌ی ایتالیایی لئوناردو داوینچی، متولد شد.

ظروف بلوری منحصر بفرد آن، به دلیل سبک‌ها و طرح‌های برگرفته از هنر فاخر مجسمه سازی ایتالیا و استفاده از مواد و فناوری‌های مختلف در ساخت شیشه؛ مثل تکنیک تکتون (TEQTON) در فرمول بلور که باعث افزایش استحکام و مقاومت ظروف در برابر شوک‌ها و ضربه‌های ناگهانی می‌شود و یا فن افزودن رنگ به شیشه، به خوبی جای خود را به عنوان یکی از مرغوب‌ترین و دکوراتیو‌ترین سری محصولات شیشه‌ای در بازار جهانی باز کرده‌اند. وجه تمایز محصولات این کمپانی دیزاین هیجان‌انگیز و مبتکرانه، کیفیت قابل توجه، جزئیات خیره‌کننده و فرم‌های کاربردی ظروف است. طراحان لئوناردو مفتخراند که با هوشمندی خاصی، مولفه‌هایی از هنر و استایل مینیمالیستی ایتالیایی را با زندگی مدرن مردم دنیای قرن 21، تلفیق کنند.

در حال حاضر، چهار شاخه‌ی تولیدی از محصولات لئوناردو، با طبقه‌بندی ظروف آشپزخانه، ظروف دکوراتیو، جام‌ها و تنگ‌های مخصوص نوشیدنی و زیورآلات شیشه‌ای، به دست‌های هنرمندان برجسته‌‌ی این کمپانی خلق و به بازار عرضه می‌شود. کلکسیون‌های Siena، Venezia ، Milano، Riminiاز سری ظروف پرطرفدار و پرفروش این کمپانی هستند و هر کدام الهام گرفته از بخش‌های مختلف ایتالیا با همین نام‌اند.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید