کفش مردانه

صفحه
بر صفحه
جدیدترین ارزان ترین گران ترین

 1. کفش چرم طبیعی گاوی مردانه رسمی مدل رهام مشکی دگرمان
  از ‎1,660,000 تومان

 2. کفش چرم طبیعی گاوی مردانه رسمی مدل شیراز مشکی دگرمان
  از ‎1,740,000 تومان

 3. کفش کژوال مردانه سبز زیتونی Cr7
  از ‎718,000 تومان

 4. کفش ورنی کژوال مردانه مشکی Cr7
  از ‎718,000 تومان

 5. کفش کژوال مردانه آبی CR7 Soul
  از ‎835,000 تومان

 6. کفش کژوال مردانه کرم CR7 Soul
  از ‎835,000 تومان

 7. کفش کالج چرم مردانه مشکی سرمه‌ای Jackal gando
  از ‎330,000 تومان

 8. کفش چرم مردانه کالج سرمه ‌ای آبی نفتی Storm
  از ‎390,000 تومان

 9. ​کفش مردانه کژوال سفید Diverse
  از ‎1,200,000 تومان

 10. ​کفش چرم مردانه کژوال Maxwell مشکی Artman
  از ‎439,000 تومان

 11. کفش چرم مردانه کژوال Seth 2 قهوه ای تیره Artman
  از ‎469,000 تومان

 12. ​کفش چرم مردانه کژوال Maxwell طوسی تیره Artman
  از ‎439,000 تومان
 13. ​کفش چرم مردانه/زنانه کژوال بندی Sailor 2 مشکی آرتمن Artman ​کفش چرم مردانه/زنانه کژوال بندی Sailor 2 مشکی آرتمن Artman
  • %15

  ​کفش چرم مردانه/زنانه کژوال بندی Sailor 2 مشکی آرتمن Artman
  قیمت ویژه ‎337,450 تومان قیمت عادی ‎397,000 تومان
 14. کفش چرم مردانه/زنانه کژوال بندی Ashley مشکی Artman کفش چرم مردانه/زنانه کژوال بندی Ashley مشکی Artman
  • %15

  کفش چرم مردانه/زنانه کژوال بندی Ashley مشکی Artman
  قیمت ویژه ‎427,550 تومان قیمت عادی ‎503,000 تومان
 15. ​کفش چرم مردانه رسمی مدل 990 مشکی زرشکی هوگرو ​کفش چرم مردانه رسمی مدل 990 مشکی زرشکی هوگرو
  • %20

  ​کفش چرم مردانه رسمی مدل 990 مشکی زرشکی هوگرو
  قیمت ویژه ‎534,400 تومان قیمت عادی ‎668,000 تومان

 16. کفش چرم مردانه رسمی مدل 990 عسلی سرمه‌ ای هوگرو
  از ‎668,000 تومان

 17. ​کالج چرم مردانه مدل 80160 عسلی هوگرو
  از ‎638,000 تومان
 18. ​کفش مردانه 3 چسب سفید هوگرو ​کفش مردانه 3 چسب سفید هوگرو
  • %20

  ​کفش مردانه 3 چسب سفید هوگرو
  قیمت ویژه ‎356,000 تومان قیمت عادی ‎445,000 تومان

 19. کفش چرم مردانه رسمی هشت ترک مشکی ارمنگیلدو زگنا
  از ‎3,200,000 تومان

 20. کفش چرم مردانه رسمی هشت ترک قهوه ای ارمنگیلدو زگنا
  از ‎2,400,000 تومان

 21. کفش چرم مردانه رسمی مشکی ارمنگیلدو زگنا
  از ‎2,400,000 تومان

 22. کالج چرم مردانه سرمه ای ارمنگیلدو زگنا
  از ‎1,600,000 تومان

 23. کالج چرم مردانه قهوه ای ارمنگیلدو زگنا
  از ‎1,600,000 تومان

 24. ​کفش چرم مردانه کژوال قهوه ای بوفالو
  از ‎598,000 تومان
صفحه
بر صفحه
جدیدترین ارزان ترین گران ترین

خرید کفش مردانه

انواع کفش مردانه

اگر تصور می کنید خانم ها در خرید کفش با انتخاب های متنوع تری نسبت به آقایان مواجه اند، سخت در اشتباهید! یک ضرب المثل ایتالیایی می گوید: اخلاق، شخصیت مرد را می سازد و کفش، استایل او را. کفشی که برای لباستان انتخاب می کنید بیش از هر آیتم دیگری به چشم می آید و اگر آن کفش با استایل شما و موقعیتی که در آن حضور دارید تناسب نداشته باشد مستقیما بدسلیقگی تان را منعکس خواهد کرد. آغاز هر فصل می تواند زمان مناسبی برای مرتب کردن کمد کفش ها باشد. کفش های قدیمی و رنگ و رو رفته را جلا دهید، آن ها را که از مد افتاده اند یا مستهلک شده اند از کمد خارج کنید و اطمینان یابید که همیشه، برای هر موقعیتی، یک کفش مناسب در کمدتان دارید. سالیان سال است که طراحان و تولیدکنندگان کفش مردانه با انواع متریال مانند چرم، پارچه و جیر کار کرده اند، شکل پاشنه، قالب و نوک کفش ها را تغییر داده اند و رنگ های گوناگون را کنار هم نشانده اند. اما از این میان 9 مدل کفش وجود دارد که هر مرد باید در کمدش داشته باشد. با این 9 مدل اساسی آشنا شوید:

کفش بروگ

بروگ، نوعی کفش کلاسیک و رسمی مردانه است که با حفره های ریز و تزئینی روی پنجه آن، مشخص می شود. بروگ یکی از قدیمی ترین انواع کفش مجلسی مردانه است که غالبا آن برای فضاهای رسمی و قرار های کاری استفاده می شود. با این حال بروگ را می توانید در استایل اسمارت-کژوال جای دهید تا ست تی شرت، پلیور و کت اسپرتتان را رسمیت بیشتری ببخشد.

کفش لوفر

لوفر، نوعی از کفش کالج است که شباهت بسیار به کفش های کلاسیک رسمی دارد، با این تفاوت که بندی برای بسته شدن روی آن وجود ندارد. لوفر را می توانید در ست های رسمی تان به کار ببرید، با آن استایل کژوال روزمره تان را به اسمارت-کژوال تبدیل کنید و یا برای قدم زدن در ساحل از آن استفاده کنید.

کفش آکسفورد

کفش آکسفورد، شیک ترین و رسمی ترین مدل کفشی است که آقایان می توانند به پا کنند. آکسفورد که ریشه در اسکاتلند و ایرلند دارد، شهرت خود را مدیون زمانی است که دانشجویان دانشگاه آکسفورد انگلستان آن را به جای بوت و نیم بوت برگزیدند. اگر به دنبال بهترین گزینه برای یک استایل کاملا رسمی و کلاسیک می گردید، کفش آکسفورد را انتخاب کنید. محبوب ترین رنگ های آن، قهوه ای سوخته و مشکی است. اغلب انواع کفش های مجلسی مردانه، بعدها با الهام از کفش آکسفورد طراحی شدند.

کفش موکازین

موکازین که شباهت زیادی به کفش لوفر دارد و نوع دیگری از کفش کالج است، غالبا از جنس چرم بوده و دارای کفیِ نرم و انعطاف پذیر است. این کفش راحت نخستین بار توسط بومیان امریکا استفاده شد. نوع اصیل این کفش ها دارای یک منگوله و تزئیناتِ سوزن دوزی شده روی کفش است اما انواع مدرن آن را معمولا ساده می سازند.

کفش اسنیکر

اسنیکر یا کفش کتانی، کفشی است راحت که برای ورزش و فعالیت به کار می رود. اسنیکر، آیتمی کژوال و اسپرت است. با این وجود اسنیکر ساده، تخت و سفید رنگ، تقریبا با هر لباسی ست می شود. پوشیدن آن با لباس های رسمی نیز می تواند استایلی اسمارت-کژوال برایتان بسازد. اگر به دنبال یک جفت اسنیکر هستید که همه جا به کارتان بیاید، به سراغ انواع ساده و تک رنگ آن بروید و تا حد امکان کفی های تخت را انتخاب کنید.

کفش دربی

دربی نیز کفشی مجلسی و رسمی است . با آن که شباهت زیادی به کفش بروگ دارد اما فاقد آن تزئیناتِ حفره-مانند روی بروگ است.

بوت

نیم بوت های مردانه یکی از مهم ترین آیتم های کمد لباس هر آقای شیک پوش هستند و بهترین گزینه برای روزهای سرد زمستان. نیم بوت های تخت و ظریف مردانه که غالبا از جیر تهیه می شوند و تا بالای قوزک پا را می پوشانند، می توانند در استایل های رسمی و کژوال، محل کار یا مهمانی، همیشه همراه شما باشند و ست کردن آن با تقریبا هر لباسی بسیار ساده است.

کفش مانک

کفش مانک، شباهت زیادی به کفش های رسمی دارد اما فاقد بند است. مانک دارای یک یا دو سگک کوچک است که در یک طرف کفش بسته می شوند و گاه فقط کاربرد زینتی دارند. کفش مانک نیز آیتمی همه کاره است که در استایل رسمی و کژوال کاربرد دارد.

صندل

صندل های مردانه نیز از آیتم های اساسی کمد آقایان است که در آب و هوای گرم بسیار کاربرد دارد. صندل مردانه پشت-باز می تواند برای نواحی ساحلی و تفریحی یا در یک استایل کژوال برای بیرون از منزل به کار رود و صندل مردانه پشت-بسته، در سفرهای جاده ای، کوه پیمایی و فعالیت ها نیز همراهی تان خواهد کرد. یکی از روش های خرید کفش و صندل مردانه این است که به جای مراجعه به فروشگاه های فیزیکی متعدد و امتحان کردن مدل های موجود، سری به فروشگاه های اینترنتی معتبر بزنید و از میان انواع مدل هایی که در کنار هم چیده شده اند به راحتی خریدتان را انجام دهید و درب منزل تحویل بگیرید. اگر نگران اندازه های کفش هستید کافی است از جدول راهنمای سایز که در کنار هر محصول وجود دارد استفاده کنید. با کمک این جدول به سادگی می توانید کفش موردنظرتان را متناسب با اندازه پایتان انتخاب کنید. مدیسه به عنوان یکی از بزرگ ترین پلت فرم های آنلاین مد و سبک زندگی در ایران، مدل های متنوعی از کفش مردانه را عرضه کرده است. کالاهای مدیسه با وسواس و دقت انتخاب می شوند تا متناسب با مد روز و سلیقه مشتریان باشند. برندهای معتبر خارجی همچون Hotic در کنار برندهای خوش ذوق ایرانی مانند درسا، چرم مشهد، آرتمن و اورِز، در مدیسه حضور دارند تا ترکیب ایدئالی از کیفیت و طرح را برای مخاطب خوش سلیقه ایرانی به نمایش بگذارند.