مادرکِر (Mothercare) یک برند نام‌آشنا و معتبر انگلیسی در حوزه‌ی تولید و فروش محصولات برای والدین، نوزادان و کودکان تا 10 سال است. این کمپانی معتبر جهانی که یکی از قدیمی‌ترین‌های این عرصه است که در سال 1961 میلادی به عنوان اولین فروشگاه  تخصصی تولید و فروش محصولات مادر و کودک در جهان ثبت شد.

بیش از 50 سال است که مادرکِر در این عرصه فعالیت ‌می‌کند و در طول نیم‌قرن به بزرگ ترین، مشهورترین و قابل اعتمادترین برند محصولات مادر و کودک تبدیل شده است. ایده‌ی اولیه‌ی شروع مادرکِر تولید و فروش همه‌ی محصولاتی بود که مادر و پدر از بدو بارداری تا زمان 10 سالگی کودک، چه خودشان و چه فرزندشان، ممکن است به آن نیاز داشته ‌باشند. امروز این برند بدین مهم دست‌یافته است و در طیف وسیعی از محصولات شامل  لباس و کفش، لباس‌های دوران بارداری، سیسمونی و لوازم کودک، وسایل اتاق کودک و اسباب بازی، کالسکه، محصولات مراقبتی کودک، کریر و لوازم تغذیه کودک و ... را با بهترین کیفیت عرضه و در 1500 فروشگاه اختصاصی مادرکِر و60 کشور به فروش می‌رساند.

شهرت 50 ساله‌ی مادرکِر در سراسر جهان و از جمله ایران، به دلیل کیفیت، امنیت و خلاقیت در به روز کردن محصولات مطابق با نیاز روز است. این برند با سابقه‌ی 50 ساله‌‌ی خود زیر و بم‌های نیاز نوزاد و والدین را می‌شناسد و خلاقانه‌ترین و باکیفیت‌ترین محصولات را عرضه می‌کند و سهم وسیعی از بازار این محصولات را در سرتاسر جهان در اختیار دارد.

به دنیا آمدن و پرورش فرزند از دوران بارداری تا سپری شدن دوران کودکی، برای پدر و مادرها لحظاتی است سرشار از احساسات متفاوتی چون شادی، هیجان، استرس، نگرانی، ترس، کلافگی، شوق و امید. برای این دوره تنها به محصولات مخصوص نیاز نیست. به بینش و خردی نیاز است که مادرکِر مدعی است چنین بینشی را به والدین عرضه می‌کند.

ده‌ها جایزه‌ی معتبر بین‌المللی در حوزه‌ی محصولات مادر و کودک و طراحی لباس مانند Practical Parenting Awards و Prima Baby Reader Awards گواهی است بر کیفیت بی‌مانند محصولات مادرکِر.

مادرکِر بی‌شک از محبوب‌ترین‌ برندهای محصولات کودک  در جهان است و به تنهایی 70 درصد بازار این  گروه از  محصولات را در انگلیس در اختیار دارد. شهرت مادرکِر در ایران نیز به پیش از انقلاب بر می‌گردد. شاید پدر و مادری که همین حالا این متن را می‌خوانند خودشان در دوران کودکی لباس‌های مادرکِر را پوشیده‌اند!

گلچینی از بهترین‌های بخش پوشاک Mothercare در فروشگاه آنلاین مدیسه عرضه شده‌است.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید