Owner

اونِر دوست ایده‌های خوب

رشد صنایع در کشورهای شرق آسیا به طرز چشم‌گیری قابل توجه است و مشاهده‌ی روزی که این کشورها در حوزه‌های مختلف از رقبای غربی‌شان پیشی گرفته‌اند چندان دور از انتظار نیست، اتفاقی که همین حالا هم در بعضی از صنایع تولیدی رخ داده است.

 شرکت کره‌ای اونر (Owner) کار خود را بیست سال پیش آغاز نمود. کشور کره در سالیان اخیر سرمایه‌گذاری زیادی در بخش لوازم اداری و نوشت‌افزار کرده است و برندهای مطرحی مانند Uni-Ball و Micro را در سطح بازارهای جهانی مطرح کرده است. Owner نیز در این میان با اولویت کسب بازارهای آسیایی قدم به میدان گذاشت. شاید رقابت در صنعت نوشت‌افزار با شرکت‌های پرسابقه و قدرتمندی مثل شرکت‌های آلمانی و انگلیسی کار بسیار دشواری باشد اما پیمودن این راه دشوار آینده‌ای است که اونر برای خود ترسیم کرده.

مدیر عامل اونر می‌گوید: "بیست سال پیش رویایی را تصور کردیم، رویایی که با هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی بلند مدت و تلاش و کوشش بسیار به واقعیت پیوست. مجموعه‌ای از بهترین نوشت‌افزار با مواد اولیه مرغوب، تنوع محصول و کیفیتی هم‌سطح استانداردهای بین‌المللی. امروز به پشتگرمی همراهی 20 ساله‌ی شما دوستان خوب، به آینده‌ای با افق‌های وسیع‌تر و دستاوردهای پربارتر در بازارهای جهانی می‌اندیشیم."

بسته‌بندی‌های شکیل و جذاب اونر از ویژگی‌های تمام محصولات این شرکت است. اونر سعی کرده است محصولاتی برای تمام سنین و  سلایق طراحی کند، از کودکان مهدکودکی گرفته تا دانشجویان و مدیران. کلکسینی از بهترین های اونر در مدیسه عرضه شده است.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید