PONEY

Image title

پونی (Poney) یک برند تخصصی و پیشتاز بین‌المللی در تولید پوشاک کودکان که از سال 1992 به فعالیت در این زمینه مشغول است. کشورهای آسیای شرقی در سال‌های اخیر رشد چشم‌گیری در صنعت تولید پوشاک و مد داشته‌اند. در این میان این برند مالزیایی نیز از موفق‌ترین‌هاست به طوری که بسیاری از بازارهای اروپا و آمریکا را در دست گرفته و از رقبای اصلی برندهای معتبر اروپایی محسوب می‌شود.

یکی از مزیت‌های اصلی این برند نسبت به رقبا تولید تخصصی پوشاک برای کودک است. تمرکز بر این حوزه‌ی خاص سبب شده پونی (Poney) نسبت به بسیاری از رقبا که برای همه‌ی گروه‌های سنی پوشاک تولید می‌کنند، متمایز شود.

ظرافت دوخت و طراحی‌های زیبا و متفاوت از اولین ویژگی‌هایی است که با نگاهی به سایر محصولات پونی در نظر اول به چشم می‌آیند. پونی برچند اصل کلیدی در تولید محصولات خود تاکید دارد.

به روز بودن طراحی‌ها و دوخت محصولات با آخرین تغییرات و نوآوری‌های روز دنیا در حوزه‌ی مد، استایل، کیفیت، رنگ و بافت از عناصر کلیدی در طراحی لباس‌هاست.

پونی به استاندارهای جهانی طراحی و حفظ سلامت متعهد است و هر لباس از با کیفیت‌ترین پارچه‌ها و در نهایت دقت دوخته شده و از واریانس‌های رنگی پر جنب و جوش و شاد استفاده می‌شود. نرم بودن و لطافت جنس پارچه‌‌ها و در عین حال بادوام بودن از مواردی است که پونی بر آن تاکید دارد.

سایز لباس‌ها با دقت برای گروه سنی نوزاد تا کودکان 14 سال طراحی شده است. اندازه‌ی مناسب لباس برای کودکان از مواردی است که هر مادر خوش‌سلیقه‌ای می‌داند تا چه اندازه در انتخاب لباس کودکان اهمیت دارد.

مفهوم دیگری که در طراحی‌های این برند بر آن تاکید می‌شود راحت بودن لباس‌هاست. به طوری که این برند مخصوص پدر و مادر‌ها و بچه‌هایی است که عاشق مسافرت و سفرهای هیجان‌انگیزند. طراحی‌های مدرن و کلاسیک لباس‌ها برای فصول مختلف طراحی شده و طراحان لباس این برند، از سبک و دوخت فرانسوی آرت‌دکو الهام می‌گیرند. سبکی که بر لوکس بودن و جسارت در طراحی‌ها و در عین حال سادگی تاکید ویژه دارد. پونی این سبک هنری را با جهان فانتزی کودکان ترکیب کرده و طراحی‌های منحصربه‌فردی را ارائه داده‌است.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید