RASTAR

دنیای کودکی در مقیاسی از دنیای واقعی

 با گسترش روز افزون فناوری‌های مختلف و ورود تکنولوژی‌های هیجان‌انگیز به زندگی روزمره، کمپانی‌های تولید اسباب بازی با استفاده از فناوری‌های نوین، دنیای واقعی را در مقیاسی کوچک‌تر برای کودکان به ارمغان آورده‌اند. در این بین برای دوست‌داران و دنبال‌کنندگان اسباب‌بازی، برند راستار (RASTAR) نامی آشنا و معتبر است. بیش از یک دهه از ورود این برند چینی به دنیای ماشین‌های ماکت و مشابهِ واقعی، وسایل حفاظت از کودکان و ماشین‌های سواری اسباب‌بازی می‌گذرد. عمده مخاطبان این برند معتبر را با ماشین‌های کنترلی‌اش که در مقیاسی از نمونه واقعی ساخته شده‌اند، می‌شناسند. شرکت RASTAR با استفاده از فناوری‌های مختلف، اتومبیل‌های مطرح و محبوب دنیا را در مقیاسی از نمونه واقعی تولید می‌کند. جزییات کوچک اتومبیل‌ها مانند کنسول، دنده، فرمان و حتی برف پاک‌کن و ... با چنان ظرافتی مشابه‌سازی می‌شوند که نه تنها کودکان، بلکه بزرگ‌ترها را هم تحت تأثیر قرار می‌دهد.

این گروه بیشتر زمان خود را در گسترش، تولید و فروش ماشین‌های اتوماتیک صرف کرد و طی بیش از 10 سال فعالیت، امتیاز ساخت 200 نوع وسیله از 26 برند معتبر جهانی از جمله ب ام و، مرسدس بنز، فراری، لامبورگینی، آئودی و جی ام را دریافت کرده‌است.

این برند طی سال‌های اخیر و با گسترش فعالیت‌هایش توانسته است گواهینامه ISO9001:2000 و ICTI را دریافت کند و محصولاتش مطابق با قوانین بین‌المللی در اروپا و با کسب گواهینامه‌هایی چون CE، FCC، ASTM F-963 ، ROHS عرضه می‌شود.

30 کالا

بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید