برگشت هفت روزه

در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان مدیسه، ضمانت هفت روز برگشت در نظر گرفته شده است. بازگشت کالاهایی که در صفحه مشخصات آنها برچسب «هفت روز فرصت بازگشت» قرار گرفته، بدون هر نوع سوالی پذیرفته خواهد‌شد. وجود جعبه و کلیه ملحقات، جدا نشدن تگ و برچسب از كالا و خارج نشدن محصول از حالت اولیه و پلمپ شرایط لازم برای بازگشت كالاست. همچنین درصورت دریافت هدیه از مدیسه (مانند كالاهای رایگان) و تمایل به عودت بخشی یا همه سفارش، لازم است هدیه نیز به همراه كالای عودتی بازگردانده شود.

توجه ۱: امکان تعویض سایز  وجود ندارد.

توجه ۲: پس از تحویل کالا جهت مرجوعی، رسید دریافت شده از مامور پست یا پرسنل توزیع مدیسه را برای پیگیری‌های بعدی حتما نزد خود نگه دارید.

• برای انصراف از خرید در شرایطی که هیچ‌گونه دخل و تصرف اعم از باز کردن پلمب، برچسب‌ها ،وکیوم و شیرینک در کالا ایجاد نشده باشد از طریق تلفن و یا ایمیل مراتب را به مرکز پشتیبانی مدیسه اطلاع دهید.

• مشتری می‌بايست در حضور مامور تحویل سفارش یا مامور پست، سلامت فیزیکی كالا یا هرگونه مغایرت را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن كالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

• سفارش شهرستان: با توجه به اینکه سفارش‌ها در برخی شهرها با پست ارسال می‌گردد، در هنگام تحويل بسته پستی، ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از تحویل گرفتن آن خودداری نمایید.

 کالاهای الکترونیک:

برای کالاهای الکترونیکی درخواست بازگشت کالاهایی که پلمپ آن باز نشده تا یک هفته مقدور خواهد بود. در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافتی با مشخصات درج شده در سایت، مراتب می‌بایست ظرف ۲۴ ساعت به امور مشتریان مدیسه اعلام گردد و در صورت گذشتن این زمان، درخواست قابل پذیرش نیست. در صورت آنکه بعد از بازکردن پلمپ کالا مشخص شد کالا معیوب است، رسیدگی و جبران آن می‌بایست از طریق شرکت ارائه دهنده گارانتی انجام گیرد ومدیسه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

 کالاهای بهداشتی:

با توجه به گستردگی گروه كالاهای ارایه شده در وب سایت مدیسه، کلیه كالاهايی که از نظر بهداشتی دارای حساسیت هستند، (مانند : لوازم آرایش و بهداشتی، لباس زیر، مایو ،محصولات آرایشی بهداشتی،عطر و ادکلن و ....)، قابل بازگشت نیستند.

توجه: مدیسه نسبت به عوارض جسمی و واکنش‌هایی از قبیل حساسیتهای پوستی و... در محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت.

 

 بازگشت ساعت :

بازگشت ساعت فقط در زمان تحویل امكان پذير است و بعد از تحویل كالا و تائید صحت و سلامت، قابل تعویض نیست.

 بازگشت کفش:

بازگشت کفش در شرایطی امکان پذیر است که هیچ‌گونه اثری از خط خوردگی و تاشدگی و بوی غیرطبیعی در آن نباشد. جدا کردن تگ و برچسب از کفش، آن را از شرایط بازگشت خارج می کند.

  بازگشت کیف: 

بازگشت  کیف ها در شرایطی امکان پذیر است که کیف سالم، فاقد خط خوردگی و تاشدگی باشد. پلمپ های دسته، بند و حجم دهنده آن درون کیف همراه آن باشد و تگ و برچسب از آن جدا نشده باشد.

توجه: برای تست کفش باید از سطحی تمیز استفاده شود تا زیره کفش تمیز بماند و امکان بازگشت وجود داشته باشد. بازگشت در صورتی امکان پذیر است که شرایط محصول تغییر نکرده باشد و از حالت اولیه خارج نشده باشد. در مورد پوشاک، محصول فقط پرو شده، بوی عطر و بدن را نگرفته باشد، تگ و سایر ملحقات لباس جدا نشده باشد و در حالت نو و اولیه باشد.

 

با توجه به سرویس بازگشت رایگان، مدیسه هزینه ارسال كالا را در صورت دریافت تصویر رسید پستی از طریق ایمیل، عودت خواهد داد. همکاران بخش توزیع مدیسه در شهر تهران در هنگام تحویل انواع كالا، زمان مشخصی را برای حصول اطمینان شما از سلامت كالا منتظر خواهند ماند، اما با توجه به ماهیت بعضی از كالاها نیاز است پس از دریافت كالا، آن را تست کنید و پس از آن تصمیم بازگشت را بگیرید.

مغایر بودن محصول دریافت شده با اطلاعات یا عکس کالا

کلیه اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی است. با این حال، اگر محصول خریداری شده به‌اشتباه دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، می توانید از حق استرداد كالا استفاده نمایید.

در مورد کالاهای غیر قابل بازگشت برای استفاده از این سرویس حداکثر تا ۶ ساعت پس از مشاهده مغایرت، فرم بازگشت كالا را تکمیل و عکس کالا را ضمیمه کنید.

لازم به ذکر است که جهت بازگشت، كالا باید در شرایط اولیه باشد.

مهم: در مواردی که مغایرت كالا با اطلاعات اولیه قبل از خارج شدن آن از حالت پلمپ قابل تشخیص است، كالا باید به همان صورت پلمپ به مدیسه باز گردانده شود.

وجود ایراد در کالای خریداری شده

تیم کنترل کیفیت کالا نهایت تلاش خود را برای ارسال کالاهای بی‌نقص به عمل می‌آوردند. اما در صورت مشاهده هرگونه ایراد در كالای دریافتی خود لطفا حداکثر تا ۲۴ ساعت فرم بازگشت كالا را تکمیل و عکس کالا را ضمیمه کنید و بلافاصله كالا را جهت تعویض، بازگشت دهید. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مبلغ آن به حساب شما واریز می‌گردد.

لازم به ذکر است جهت تعویض كالا، کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است.

در کالاهای غیر قابل بازگشت دارای ایراد، رسیدگی به درخواست هایی که پس از ۲۴ ساعت از زمان دریافت سفارش ارجاع شوند، میسر نخواهد بود.

درصورت اینکه کالا بدون رعایت شرایط بازگشت از سمت مشتری ارسال شود یا یا آسیب به كالا از سمت مشتری برای مدیسه محرز شود ، کالا بدون تعویض یا استرداد به مشتری برگشت داده خواهد‌ شد.

 

عدم اطمینان به اصالت کالا

مدیسه اصالت کلیه کالاهای ارائه شده در وبسایت خود را تضمین می‌کند. تیم تضمین اصالت مدیسه کلیه کالاهای ورودی و تامین‌کننده‌های آن را با دقت بررسی کرده، مورد تایید قرار می‌دهند. اما درصورتی که به اصالت کالای خاصی اطمینان ندارید،لازم است در بازه زمانی 3 روزه از زمان دریافت کالا ادعای خود را همراه با مستندات مطرح نمایید تا مدیسه مساله را بررسی نموده و در مورد آن تصمیم‌گیری نماید. تصمیم کارشناسان ضمانت اصالت مدیسه نهایی و غیر قابل اعتراض خواهد بود.

تحویل ناقص سفارش

خریداران مدیسه تا ۶ ساعت پس از تحويل كالا فرصت دارند نسبت به بررسی و اعلام ناقص بودن سفارش دريافتی اقدام كنند. در این شرایط درصورت موجود بودن كالا در انبار آيتم مجدد ارسال و در غير اين صورت اختلاف مبلغ به حساب كاربر واریز می‌شود.

مشتریان عزیز می‌توانند به روش زیر برای بازگشت کالا و ثبت برگشتی خود اقدام نمایند :

ابتدا با نام کاربری خود وارد سایت شده ، بر روی آیکون آدمک واقع در گوشه بالا و سمت چپ سایت کلیک کرده و وارد حساب کاربری خود شوید،سفارش‌های من را انتخاب کرده و در قسمت درخواست برگشت کالا،فرم برگشتی را ثبت نمائید .

نهایتاً ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست مشتری ،جهت هماهنگی جمع آوری كالاها با مشتری هماهنگ تماس گرفته و هماهنگی لازم انجام میگردد.

لازم به ذکر است وجه پرداخت شده توسط مشتری، برای تهران ظرف ۳ تا ۵ روز کاری و برای شهرستان‌ها پس از ورود به انبار۳ الی ۵ روز کاری عودت صورت می‌گیرد.(زمان ورود به انبار جهت شهرستان‌ها همانند زمان ارسال کالا می‌باشد)

 مدیسه برای مشتریانی که کالای خود را با پست ارسال می نمایند حداکثر ۱۵ هزار تومان هزینه برگشت کالا پس از ارسال تصویر از رسید پستی خود به آدرس ایمیل support@modiseh.com به مبلغ عودت وجه مشتریان اضافه خواهد نمود.

 

پس از پر كردن فرم بازگشتی با مدیسه تماس بگیرم؟

خیر،نهایتاً 24 ساعت پس از پركردن فرم بازگشتی ،واحد پشتیبانی مدیسه برای هماهنگی تایم جمع آوری كالا با شما تماس حاصل می كند.

 

آیا برای بازگشت كالا باید هزینه ای پرداخت نمایم؟

بازگشت كالا به مدیسه كاملاً رایگان می باشد در صورتی كه كالا با پست بازگشت داده می شود مدیسه مبلغ ۱۵ هزار تومان به عنوان هزینه پستی بعد از دریافت رسید پستی برای شما واریز می نماید.

 

آیا می‌توانم همه کالاهای خریداری شده را در مدت 7 روزعودت دهم؟

برگشت كالا برای آن دسته از اقلام كه در كنار توضیحات خود برچسب 7 روز فرصت بازگشت كالا را دارند، بلامانع است.

 

در صورت باز گرداندن كالا، مبلغ پرداخت شده در چه زمانی استرداد میشود؟

در صورت استفاده از کد تخفیف، مبلغ تخفیف بین همه آیتم‌های موجود در سفارش تسهیم به نسبت خواهد شد و پس از بازگشت یک یا چند کالا، کد تخفیف به میزان تخفیف ارائه شده به همان کالا مجددا شارژ خواهد شد.

 

آیا مدیسه هزینه برگشت كالا را پرداخت می كند؟

مدیسه برای مشتریانی که کالای خود را با پست ارسال می نمایند حداکثر ۱۵ هزار تومان هزینه برگشت کالا پس از ارسال تصویر از رسید پستی خود به آدرس ایمیل support@modiseh.com به مبلغ عودت وجه مشتریان اضافه خواهد نمود.

 

اگر كالایی كه خریداری كردم با آنچه در سایت دیده ام یا سفارش داده ام مغایرت داشت باید چكار كنم؟

در صورت هرگونه مغایرت ،لطفا مراتب را به پشتیبانی مدیسه اطلاع دهید.شما برای این كار میتوانید از راه های ارتباطی كه در صفحه تماس با ما ذكر شده است نیز استفاده نمایید.