یک جشن جذاب بهاری

 بهار است و زیبایی‌های طبیعت دنیا را پر کرده اند. آن‌قدر رنگ و نور و هیجان دنیا را گرفته‌است که به شوق آن تصمیم داریم در کنار شما یک جشن جذاب بهاری برگزار کنیم. ما عاشق میزبانی شما هستیم! اردیبهشت ماه را با مدیسه بگذرانید و از هدایا و جوایز روزانه و هفتگی این جشن بهره‌مند شوید.


Image title

همه عمرمان را در پی نیمه گمشده بوده‌ایم، غافل از اینکه نیمه گمشده‌مان همین نزدیکی‌ها است! اردیبهشت ماه امسال جشن کدها و جایزه‌ها است. در اردیبهشت ماه یک روز در میان نیمی از یک کد تخفیف جذاب در خبرنامه مدیسه منتشر می شود که ساعاتی بعد نیمه گمشده آن کد را در کانال تلگرام مدیسه پیدا خواهید‌کرد. این کد تخفیف برای خرید از چند برند منتخب روز معتبر خواهد‌بود. عضویت در خبرنامه و کانال تلگرام مدیسه در اریبهشت ماه امسال از ضروریات است!

Image title

این اردیبهشت خبرنامه مدیسه را به دوستانتان معرفی‌کنید. فرش قرمزی برای تازه‌واردان و اعضای جدید خبرنامه مدیسه پهن کرده‌ایم مخملی و نفیس! مدیسه اردیبهشت امسال هر روز بین اعضای جدید خبرنامه قرعه‌کشی می‌کند و به ۱۰ نفر در روز نفری ۱۰۰ هزار تومان کد هدیه خرید جایزه می‌دهد. دوستانتان را مدیسه‌ای کنید!

Image title

تخفیف‌های بهاری و مجموعه‌های جدید این جشن جذاب شما را به پایکوبی وادار خواهد‌کرد. هر چند روز چند برند را به تخفیفی استثنایی خواهیم‌برد و قیمت‌هایشان را خواهیم شکست تا بتوانید به‌راحتی مجموعه بهاری‌تان را تکمیل کنید. اگر عاشق پوشاک برندهای خاصی هستید و اگر کالاهای خاصی را مدنظر دارید، اردیبهشت زمان خرید آنها است. اگر به‌دنبال برندهای جدید و هیجان‌انگیز و یا تکمیل موجودی و تنوع برندهای فعلی هستید، جشن جذاب برندهای مدیسه همان است که می‌خواستید!Image title

به رسم جشن‌های کودکی، هر هفته برای مهمانان جشنمان یک جایزه بزرگ خواهیم‌داشت. در اردیبهشت‌ماه خرید کنید تا وارد قرعه‌کشی جایزه جذاب هفتگی شوید. همه دوستانی که در ماه اردیبهشت بیش از ۳۰۰ هزار تومان خرید کنند، شانس شرکت در قرعه‌کشی هفتگی جایزه بزرگ را خواهند داشت. هر هفته، یک جایزه هیجان‌انگیز!

هر هفته:
جزئیات و اطلاعات بیشتر 

در تلگرام مدیسه
مشاهده

اطلاعات تکمیلی و خبرهای بیشتر

در خبرنامه مدیسه + کد تخفیف ۳۵۰۰۰ تومانی

بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید