staedtler

هر ایده‌ای با یک مداد آغاز می‌گردد.

و ما به ایده‌های مردم در هر نقطه‌ای از جهان شکل می‌بخشیم. این شعار استدلر (Staedtler) است که بی‌شک یکی از معتبرترین برندهای تولید لوازم‌ تحریر در جهان است.

وقتی ایده‌ی جدیدی به ذهنتان خطور می‌کند یا آنکه چیزی به شما الهام می‌شود، اولین کاری که می‌کنید چیست؟

درست است، سریعا به دنبال یک کاغذ و یک قلم می‌گردید تا ایده‌هایتان را بنویسید یا نقاشی کنید یا بخشی از آن را هایلایت کنید تا بعدا آن را به دیگران نشان دهید یا نزد خود نگه دارید.

استدلر با ابزارهای راحت و خلاقانه‌‌، خود را بخشی از سیر تکامل ایده‌های ناب شما می‌داند. بنابراین مشتریان استدلر شاید همواره از در دست گرفتن قلم‌های این شرکت احساس لذت کنند. استدلر پیوسته می‌کوشد در زمینه‌های نوشتن، رنگ‌آمیزی و نقاشی به کیفیت‌های بهتری دست یابد.

گرچه در دنیای امروز دیدن جمله Made In Germany (ساخته شده در آلمان) مهر تاییدی است بر کیفیت هر کالایی اما مهندسین استدلر با تلاش و پشتکار فراون و سابقه و توان فنی سعی داشته‌اند خود را همواره چند قدم بالاتر از رقبای قدرتمند قرار دهند. نگاهی به استدلر و مدیران پیشین و موسسان اولیه‌ نشانگر آن است که آن‌ها همواره در زمان خود از پیشروهای این صنعت بوده‌اند. داشتن بالاترین استاندارهای جهان و دروکردن تمامی جوایز طراحی و تولید در این صنعت گواهی بر این موضوع است.

کارخانه در سوم اکتبر سال 1835 در منطقه صنعتی نورنبرگ آلمان توسط Johann Sebastian Staedtler بنا نهاده شد، جایی که آقای استدلر و خانواده‌اش برای شروع کار یک مداد دست‌ساز تولید کردند. ریشه نام استدلر را می‌توان در اجداد وی جستجو کرد، آنجا که فردریش استدلر دویست سال پیش از آن به کار ساخت مدادهای دستی مشغول بود.

کارخانه ابتدا کارش را با تولید سه محصول مداد سیاه، گچ قرمز و پاستل آغاز نمود و به مرور تنوع محصولاتش را بیشتر و بیشتر کرد تا جایی که امروز مبدل به بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی مدادهای معمولی، مدادهای مکانیکی، پاک‌کن و گل‌های مجسمه‌سازی در اروپا شده است و بیش از 2000 نفر نیرو در سراسر جهان دارد.

اگرچه تاریخچه‌ی تولید مدادهای رنگی دقیقا مشخص نیست ولی استدلر از اولین تولیدکننده‌های آن است و مدادی که توسط آقای استدلر تولید شده بود تا چند سال بدون رقیب به فروش می‌رفت.

آن‌هایی که محصولات استدلر را برای کودکان‌شان تهیه می‌کنند آنچه بیش از هرچیز باید برایشان مهم باشد استانداردهای امنیتی‌ای است که اجازه می‌دهد شما با خیال راحت از لذت بردن کودکان‌تان لذت ببرید. استدلر بی‌شک یکی از باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین برندهای لوازم التحریر جهان است. پرکاربردترین و محبوب‌ترین محصولات استدلر در مدیسه عرضه شده است.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید