برند استرادیواریوس (Stradivarius) از سال 1994 در اسپانیا با ایده تولید جدید‌ترین موج‌های فشن و طراحی لباس‌ها و زیورآلاتی که در سراسر جهان برای تمام دختران جوان الهام بخش و برانگیزاننده باشد، متولد شد و امید دارد که همین دختران باشند که ‌بتوانند نقش کلیدی‌ای در نجات دنیا داشته باشند. داستان تغییر دنیا از یک دختر آغاز می‌شود... شعار این برند است.

 این شرکت فعالیت خودش را با نشان امضای کلید سُل در موسیقی آغاز کرد و اکنون این علامت، نشان شناخته‌ شده‌ مختص برند استرادیواریوس است.

در دنیای این روزهای ما که استوارترین و ثابت‌ترین اتفاق "تغییر" است، استرادیواریوس هیچ گاه از مسیر پیشرفت و حرکتش بازنایستاد و خیلی زود جای خودش را به عنوان برندی جاافتاده و پرآوازه، در کنار بزرگ‌ترین تولید کنندگان پوشاک جهان پیدا کرد. اول از همه با گشایش بوتیک‌های متعدد  در کشور‌های اروپایی به تدریج نام استرادیواریوس به گوش مردم رسید. بعد از این اتفاق بود که در سال 1999 نظر کمپانی ایندیتکس (Inditex) جلب این برند شد و به آن فرصتی را داد تا بتواند مرز‌هایش را از اروپا فراتر ببرد و رویاهای مُد خود را  به همه‌ی قاره‌های جهان صادر کند. در سال 2009 همزمان با پانزدهمین سالگرد تاسیسش، پانصدمین بوتیک استرادیواریوس در کشور یونان افتتاح شد. بد نیست بدانید که  در حال حاضر بیش از 877 فروشگاه استرادیواریوس در 57 کشور جهان دایر است.

اگر شما دختری در سنین بین 20-35 هستید حتماً در سبک و سلیقه‌ی لباس پوشیدن شما وجه مشترکی پیدا می‌شود. با دانستن این فلسفه و فهمیدن همین سبک‌های مشترک است که استرادیواریوس طرح‌های خاص خودش را  خلق می‌کند و به دختران جهان عرضه می‌کند. همگام بودن با روند تغییرات صنعت مُد جهان، باعث می‌شود که استرادیواریوس همیشه طرفداران خود را راضی نگه دارد. نه بستگی به موقعیت خاصی دارد، نه فصل و نه شرایط دیگر. لباسی که امروز شما را خوشحال می‌کند ممکن است روز دیگر اینطور نباشد. بنابراین این برند همواره سعی می‌کند که طرح‌هایی جدید‌تر و مدرن‌تر، متناسب با سرعت تغیر سلیقه‌ی تمام دختران جوان دنیا تولید کند. اینجا جایی است که می‌توانید هر لباسی که نیاز دارید بیابید.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید