به جهان سحرآمیز و پرمعنای  The One خوش آمدید! The One یک برند شناخته‌شده‌ی جهانی در حوزه‌ی فروش محصولات چیدیمان، مبلمان، اکسسوری منزل و وسایل دکوراتیو است. «تجربه‌ی خانه‌ای کامل و ایده‌آل» شعار این مجموعه‌ است و انگیزه‌ی شکل‌گیری آن به گفته‌ی موسس‌اش، توماس لوندگرن (Thomas Lundgren)، خوابی بوده است که وی در سال 1993 دیده و در آن خواب، فرشته‌ای به او گفته است که دنیا را از دست IKEA نجات بده!

دِ وان در عرضه‌ی محصولاتش بر چند مفهوم کلیدی تأکید دارد. اول از همه حساسیتی است که این برند بر متفاوت و خاص بودن دارد. The One تاکید دارد که نمونه‌ای از محصولاتش را نمی‌توانید در جای دیگری بیابید. بسیاری از محصولات را حتی خودشان دوبار عرضه نمی‌کنند. از این جهت شما شاید جزو معدود نفراتی هستید که مجموعه‌ای خاص را دارا هستید. د وان از بین ده‌ها کشور و صدها تولیدکننده بهترین و خاص‌ترین‌ها را انتخاب کرده و در کنار هم می‌چیند و معتقد است که محصولاتش با عادلانه‌ترین قیمت‌ نیز عرضه شده‌اند.

د وان بر ارزش دیگری نیز در ارا‌ئه‌ی محصولات تاکید دارد و آن احساسی است که به خریداران عرضه می‌کند. لوندگرن معتقد است که فروشگاه‌های The One استیج یک تئاتر بزرگ است که در آن با احساس و روح آدم‌ها سر و کار دارند. صحنه‌ و اجزای این تئاتر بزرگ توسط خلاق‌ترین هنرمندان طراحی و انتخاب شده است. هیچ محصولی در د وان یافت نمی‌شود که در طراحی و ساخت آن فکر و یا ایده‌ای خاص نهفته نباشد.

در کنار همه‌ی این‌ها مجموعه‌ی The One  هدف بزرگتری را نیز دنبال می‌کند و آن ساختن جهانی بهتر است و شعار آن‌ها «تغیر جهان با کمک یکدیگر» است. این گروه فعالیت های بشردوستانه‌ی گسترده‌ای را در حوزه‌ی آموزش به کودکانی که در مناطق محروم جهان زندگی می‌کنند، دنبال می‌کند. همچنین آن‌ها همکاری‌هایی با برنامه‌ی جهانی غذای سازمان ملل برای ریشه‌کن کردن گرسنگی کودکان در آفریقا دارند.

 The One موفقیت شرکتش را تولید سود بیشتر نمی‌داند، اولویت اصلی The One تولید «شادی» بیشتر است.

The One در سال 2015 برنده‌ی «جایزه‌ی جهانی نوآوری در فروش برتر لوازم خانگی و دکوراتیو» شد.

The One در 9 کشور جهان فروشگاه، و یا به‌قول خودشان «سالن تئاتر خلق احساس» دارد. و اکنون در مدیسه شما به محصولات این گروه خلاق و هیجان‌انگیز دسترسی دارید.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید