«به Tolo اعتماد کنید» این شعار کم‍پانی معتبرِ اسباب بازی سازی تولو است. اسباب‌‌ بازی‌‌هایی که جذاب، مهیج و سرگرم‌کننده‌اند و در عین حال جزئیاتی در طراحی و ساخت‌شان در نظر گرفته شده که آن‌ها را از لحاظ امنیت و حفظ سلامتی جسمی و ذهنی کودکان منحصربفرد کرده‌است. علاوه بر طراحان صنعتی و روان‌شناسانی متخصص در حوزه‌ی روان‌شناسی رشد که در این کم‍پانی انگلیسی مشغول به کارند، در بخش تحقیق و توسعه این کمپانی 30 شیمی‌دان و فیزیکدان در حال تحقیق و مطالعه‌اند. شیمی‌دان‌هایی برای طراحی و ساخت پلاستیک‌ها و رنگ‌هایی که هیچگونه ضرری برای سلامتی کودکان نداشته باشد حتی وقتی که آن‌ها را در دهان قرار می‌دهند (پلاستیک‌های بی‌ضرر  ABS). مثلا تولید رنگ‌هایی که با بزاق دهان و یا چربی دست هیچ‌گونه واکنش شیمیایی نشان نمی‌دهند. از لحاظ شکل و ابعاد و ارگونومیک همه‌ی محصولات کاملا صاف و شفاف و بدون هرگونه تیزی و زاویه‌ی تند طراحی شده‌اند تا احتمال هیچ گونه آسیبی به کودکان وجود نداشته باشد و همه‌ی اسباب بازی های این برند پس از آزمایش‌های کنترل کیفیت سخت‌گیرانه عرضه شده‌اند.
محصولات تولو گروه‌‌بندی‌های مختلفی دارد که هر گروه با توجه به رده‌ی سنی خاص و همچنین پرورش مهارت‌های ویژه‌ای طراحی شده‌اند. ویژگی مشترک همه‌ی گروه‌ها تحریک کنجکاوی و ترغیب کودکان برای تجربه و کشف دنیای پیرامون است. کشف روابط علت و معلولی، رشد قوه‌ی استدلال و تصمیم‌گیری، شناسایی رنگ‌ها، صداها و هارمونی‌ها،  شناسایی بافت‌ها، تقویت مهارت لمس و گرفتن اشیاء، شناسایی اشکال هندسی و تقویت تجسم فضایی، مهارت‌های حل مسئله و ده‌ها مهارت دیگر که هر گروه از اسباب‌بازی‌های تولو به تقویت و رشد گروهی از آن‌ها کمک می‌کند.


در نظر گرفتن همه‌ی این جزییات دقیق و فکرشده است که TOLO را به یکی از برترین برندها در زمینه‌ی تولید اسباب بازی تبدیل کرده و کلکسیونی از معتبرترین جوایز و استانداردهای  بین‌المللی اسباب بازی را برای این کمپانی به ارمغان آورده‌است. استاندارد اسباب بازی ایمن EN71  اروپا، استاندارد محصول ایمن CPSIA  آمریکا، ISO 9001، جایزه‌ی انجمن اسباب بازی آمریکا و مدال طلای خلاقانه‌ترین طراحی اسباب‌بازی اُپنهایم تنها بخشی از جوایز و استاندارهای این برند است.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید