Tomy

کمپانی انگلیسی تامی (Tomy) با یک هدف شروع به کار کرده است: " لبخند را به لب‌های تمام مردم دنیا بنشاند." چه‌چیز بیشتر از امنیت،  آسایش و لذت فرزندتان می‌تواند لبخند را به لب‌های شما بنشاند؟ این کمپانی تولید کننده اسباب‌بازی‌ها و لوازم کودک با کیفیت عالی است که توسط مهندسان نوآور طراحی شده‌اند. مهم‌ترین مساله برای تولید کنندگان برند تامی نقشی است که این کالاها در زندگی شما و فرزندتان بازی خواهند کرد. کمپانی تامی از لحظه ابداع و طراحی تا زمان ارائه کالا به شما و پس از آن آسایش و راحتی شما و فرزندتان را در نظر می‌گیرد.

استانداردهای ایمنی این کمپانی برای کنترل کیفیت محصولات بر اساس آخرین یافته‌های آزمایشگاهی و علمی در زمینه تولید محصولات کودک، تعریف شده‌اند. کمپانی تامی تلاش دارد که اعتماد و وفاداری مشتری خود را به شکلی به دست بیاورد که تمام دوره نوزادی و کودکی فرزند شما را تحت پوشش خود قرار دهد. به همین دلیل کیفیت و دوام محصولات به همراه سطح بالای ایمنی، ارزش کالا در برابر قیمت پرداختی و "معجزه" تامی در طراحی، برگ برنده این کمپانی در بازار محصولات کودک هستند. تمامی اسباب‌بازی‌های تامی دارای ضمانت یک‌ساله هستند. این گارانتی تضمین می‌کند که هیچ‌یک از این اسباب‌بازی‌ها ایرادی در تولید نداشته و تک‌تک آن‌ها از ایستگاه کنترل کیفی سختگیرانه‌ای عبور کرده اند.

برای اطمینان هرچه بیشتر از امنیت و کیفیت محصولات شرکت تامی تمام مواد خام و رنگ‌های خریداری شده ورودی به کارخانه را مورد آزمایش‌های سخت‌گیرانه قرار می‌دهد و پروسه کنترل کیفیت و آزمایش اجباری و تصادفی رنگ را در همه بخش های تولید و خرید مواد خام اجرا می‌کند. به این شکل تنها بالاترین کیفیت مواد مرغوب قادر به اخذ گواهینامه‌های کیفی TOMY  هستند.

کمپانی تامی با آگاهی از مسئولیت بزرگی که به عنوان تولیدکننده کالاهای کودک بر عهده دارد، هر روز متعهد می‌شود امنیت و آسایش شما و فرزندتان را در راس اولویت‌های خود قرار دهد.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید