Image title

بی‌‌شک لوازم آشپزخانه یکی از موثرترین و مهم‌ترین بخش‌های یک آش‍پزی لذت‌بخش و آشپزخانه‌ا‌ی زیبا است. ترامونتینا (Tramontina) یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین کمپانی‌های تولید لوازم خانگی است که سال 1911 در برزیل راه‌اندازی شد و امروز به بیش از 120 کشور دنیا محصولاتش را صادر می‌کند و در واقع یکی از غول‌های صنایع تولید لوازم آشپزخانه در جهان است.
چیزی که با عشق ساخته می‌شود، ویژه است.  مهم ترین المانی که ترامونتینا در طراحی خود در نظر می‌گیرد این است که لوازم آشپزخانه چه احساسی در آدم‌ها خلق می کند. آدم‌هایی که آشپزی برای آن ها یک لذت عمیق است و جزییات برای‌شان اهمیت دارد.

این شعار اصلی برند معتبر ترامونتینا است، برندی که بیش از 100 سال در حوزه‌ی تولید لوازم آشپزخانه سابقه دارد، 7000 نیرو در یازده کارخانه در برزیل و استرالیا برای آن مشغول به کاراند،  بالغ بر 18 هزار نوع محصول، از لوازم و تجهیزات آشپزخانه تا ابزارهای الکترونکی و مبلمان تولید می‌کند و محصولاتش به راستی متفاوت و چشم نواز هستند و با بالاترین کیفیت طراحی و تولید می‌شوند.شاید جالب باشد بدانید که امروز برزیل ششمین اقتصاد بزرگ جهان است.  اقتصادی حتی بزرگتر از انگلیس که یقینا این کشور چنین جایگاهی را مدیون غول‌های تولیدی و صنعتی‌ای مانند ترامونتینا است.
ترامونتینا با تولید، توسعه و عرضه‌ی محصولات مرغوب تلاش می‌کند تا کیفیت و استاندارد زندگی آدم‌ها را بهبود بخشد و بدین منظور به ارزش‌هایی مانند خلاقیت، نوآوری و رضایت کاربران متعهد است.  کمپانی‌ای که در طول صد سال گذشته مدام تکنولوژی خود را به روز کرده و این حتی در ظاهر محصولاتش مشهود است. محصولاتی با ظاهری مدرن و در عین حال باکیفیت و کارآمد.یکی دیگر از ارزش‌های ترامونتینا تعهد به توسعه‌ی پایدار است. توسعه‌ای که با طبیعت و محیط زیست مهربان است و تلاش دارد کمترین آسیب را بدان وارد سازد.در همه‌ی فروشگاه‌های معتبر لوازم خانگی جهان، بخش بزرگی اختصاص به محصولات ترامونتینا دارد. اکنون گلچینی از بهترین‌های ترامونتینا در مدیسه عرضه شده‌است.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید