زنانه

 
 
ebbet
 
winkler
 
mo

پیشنهاد هفته

 

پر فروش‌ترین‌ها

 

جدیدترین‌ها

خرید لباس زنانه

این روزها که خرید آنلاین کاملا جاافتاده و مرسوم است، خرید آنلاین لباس زنانه نیز به یکی از پرطرفدارترین فعالیت‌ها تبدیل شده‌است. مدل لباس زنانه 2022 و کالکشن‌های 1400 از جمله محبوب‌ترین مواردی است که خانم‌ها این روزها به دنبال آن می‌گردند.

لباس مجلسی زنانه

لباس شب یا لباس مهمانی نوعی از پیراهن زنانه است که با تزیینات براق و درخشان خود جذابیت منحصر به فردی برای شما ایجاد می‌کند. لباس مجلسی بلند که با گیپور، حریر یا پولک تزیین شده‌است از محبوب‌ترین گزینه‌ها برای شرکت در مهمانی یا عروسی است.

استایل کژوال زنانه

مانتو، پالتو، کت و کاپشن را در ترکیب با کفش کتانی یا بوت زنانه بپوشید و برای خود یک استایل کژوال ایجاد کنید. لباس کژوال زنانه این روزها جای استایل رسمی یا اداری زنانه را گرفته است و در بیشتر موقعیت‌ها یک مانتو جین، هودی یا سویشرت کار شما را راه می‌اندازد.

لباس خانگی زنانه

بلوز، تی شرت، تاپ، دامن، شلوار و شلوارک لباس‌هایی هستند که به عنوان لباس خانگی زنانه شناخته شده‌اند. ترکیب این لباس‌ها با صندل، دمپایی یا پاپوش مناسب یک ست لباس راحت و کاربردی را برای شما ایجاد می‌کند.

لباس زیر زنانه

لباس خواب و لباس زیر زنانه همچون شورت وسوتین از مواردی هستند که باید بسته به فصل و کاربرد آن انتخاب شوند. در موقعیت‌های خاص جنس‌های ساتن، ابریشم و حریر، در فصل زمستان لباس زیر پشمی و گرم و لباس خواب توکرکی و در فصل تابستان لباس زیر زنانه نخی توصیه می‌شود.