پالتو و کاپشن زنانه

خرید اینترنتی پالتو ، کاپشن ، بارانی و جلیقه زنانه
انواع مدل های مجلسی، بلند، پوست، چرم، مانتو بافت زمستانه از برترین برندهای 2019 در فروشگاه آنلاین پوشاک مدیسه

پالتو،كاپشن وبارانی

براي تکمیل کردن کمد پاییزه، سه آیتم بسیار مهم وجود  دارد که در پاییز و زمستان بسیار کاربردی هستند و به همان اندازه پوشیده می‌شوند : پالتو، کاپشن و بارانی . این سه آیتم اساسي اگر درست انتخاب شوند می‌توانند مدت زیادی استفاده شوند و نیازی به خرید مجدد آنها نباشد.

باراني

 تِرِنچ کت ها یا همان بارانی زنانه که معمولا کرم رنگ و یا سرمه ای و شش دکمه هستند، یکی از محبوب ترین آیتم های پاییزی کمد زنان در سراسر دنيا هستند. مدل بارانی زنانه کرم رنگ را می‌توانید با انواع شلوار، شال، روسری و حتی مقنعه ست کنید.

كاپشن

برای خرید کاپشن زنانه هم باید یک تعداد فاکتور را در نظر بگیرید. برای مثال اگر قصد پوشیدن کاپشن زنانه در محیط کار دارید، بهتر است کاپشن زنانه بلند انتخاب کنید و اگر برای دانشگاه و یا مدرسه قصد خرید دارید، کاپشن زنانه کوتاه می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. کاپشن زنانه چرم هم مناسب دانشگاه، مدرسه و یا گشت و گذار در خیابان است.

پالتو

پالتو برای روزهای سرد و برفی است و اگر در منطقه ای زندگی می‌کنید که بارش های شدید زمستاني دارد، به یک مدل پالتو زنانه شیک نیاز دارید. برای خرید، به سایز آن باید دقت کنید. یک پالتو زنانه شیک نه باید زیاد جذب و نه زیاد آزاد باشد و قد آستین ها نباید کوتاه تر از مچ دست شما باشد. پیشنهاد ما خرید یک مدل پالتو زنانه بلند از رنگ های خنثی و یا چهارخانه است تا همیشه بر اساس مد و کاربردی باشد.

بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید