لباس مجلسی و پیراهن زنانه

صفحه
بر صفحه
جدیدترین ارزان ترین گران ترین
 1. پیراهن زنانه مخمل راسته سرمه ای مودو پیراهن زنانه مخمل راسته سرمه ای مودو
  • %25

  پیراهن زنانه مخمل راسته سرمه ای مودو
  قیمت ویژه ‎471,750 تومان قیمت عادی ‎629,000 تومان

 2. پيراهن مجلسی پولک دوزی زنانه مشکی QUIZ
  ناموجود

 3. پيراهن مجلسی پولک دوزی حریر زنانه صورتی QUIZ
  از ‎468,000 تومان
 4. پیراهن پلنگی زنانه نارنجی QUIZ پیراهن پلنگی زنانه نارنجی QUIZ
  • %40

  پیراهن پلنگی زنانه نارنجی QUIZ
  قیمت ویژه ‎274,500 تومان قیمت عادی ‎457,500 تومان

 5. لباس مجلسی حریر زنانه آبی Quiz
  ناموجود

 6. پیراهن زنانه مشکی آبی F&F
  از ‎139,500 تومان

 7. پيراهن مجلسی زنانه Pepe Jeans LORIN
  از ‎489,000 تومان

 8. پیراهن زنانه مشکی سفید دثار
  از ‎59,000 تومان

 9. لباس مجلسی دکلته زنانه سرمه‌ای Quiz
  ناموجود

 10. ​پیراهن زنانه کرپ سرمه‌ ای زرشکی گلدار ریرا RIRA
  از ‎280,000 تومان

 11. ​پیراهن زنانه کرپ فیلی گلدار ریرا RIRA
  از ‎300,000 تومان

 12. ​پیراهن زنانه کرپ شیری گلدار ریرا RIRA
  از ‎320,000 تومان
 13. ​پیراهن زنانه حریر مشکی Amahi ​پیراهن زنانه حریر مشکی Amahi
  • %30

  ​پیراهن زنانه حریر مشکی Amahi
  قیمت ویژه ‎406,000 تومان قیمت عادی ‎580,000 تومان
 14. ​پیراهن زنانه حریر گلبهی Amahi ​پیراهن زنانه حریر گلبهی Amahi
  • %30

  ​پیراهن زنانه حریر گلبهی Amahi
  قیمت ویژه ‎406,000 تومان قیمت عادی ‎580,000 تومان

 15. ​پیراهن زنانه ساتن کد 1010028 مشکی درس ایگو
  از ‎890,000 تومان

 16. ​پیراهن زنانه کرپ کد 1010018 قرمز درس ایگو
  از ‎934,000 تومان

 17. ​پیراهن زنانه ماکسی آستین بلند کد 1010016 صورتی درس ایگو
  از ‎650,000 تومان

 18. ​پیراهن زنانه فون کد 1010004 بنفش درس ایگو
  از ‎1,345,000 تومان

 19. ​پیراهن زنانه فون کد 1010004 سرمه ای درس ایگو
  از ‎1,345,000 تومان

 20. ​پیراهن زنانه کرپ کد 1010021 سرخابی درس ایگو
  از ‎691,000 تومان

 21. ​پیراهن زنانه فون کد 1010004 طوسی درس ایگو
  از ‎1,345,000 تومان

 22. پیراهن زنانه یقه خشتی کد 1010012 کرم درس ایگو
  از ‎999,000 تومان

 23. ​پیراهن زنانه کرپ یقه هفت کد 1010003 مشکی درس ایگو
  از ‎999,000 تومان

 24. ​پیراهن زنانه فون کد 1010004 قهوه ای درس ایگو
  از ‎1,345,000 تومان
صفحه
بر صفحه
جدیدترین ارزان ترین گران ترین

خرید لباس مجلسی زنانه

لباس مجلسی زنانه

پیراهن و لباس مجلسی زنانه یکی از مهم‌ترین بخش‌های کمد لباس است و هر خانمی بهتر است که دو یا سه مدل از این سبک لباس را داشته باشد تا هر زمان که نیاز شد بدون اینکه لازم باشد ساعت ها به این فکر کند که چه بپوشد، لباسی را انتخاب کند. البته خیلی از خانم‌ها علاقه‌ای به پوشیدن پیراهن تکراری ندارند ولی زمانی که وقت زیادی برای خرید لباس جدید باقی نباشد، می‌توانید از لباس‌هایی که در کمد موجود است استفاده کنید و در کنار آنها اکسسوری و مدل مویی متفاوت انتخاب کنید تا استایل و پیراهن شما تکراری به نظر نرسد.

چه مدل لباس مجلسی انتخاب کنیم ؟

سوالی است که بیشتر خانم‌ها هنگام خرید و یا مشاهده مدل‌ها از خود می‌پرسند. اجازه بدهید کار شما را راحت کنیم و یک راهنمای خرید پیراهن و لباس مجلسی شیک برای خانم‌ها ارائه بدهیم. برای خرید پیراهن زنانه مجلسی باید چند سوال را از خود بپرسید :
این پیراهن را برای چه مراسم و یا رویدادی می‌خواهم بپوشم ؟
چه فرم پیراهنی با اندام من هماهنگی بیشتری دارد ؟
قبل از اینکه به جواب سوال بپردازیم، باید متذکر شد که شما می‌توانید هر رنگ و یا هر مدلی که مدنظرتان است را بپوشید ولی اگر ظاهر و استایل شما در نظر دیگران موضوع حائز اهمیتی برای شماست، می‌توانید از راهنمای خرید استفاده کنید.
بسته به نوع مراسم، انتخاب های زیادی برای شما وجود دارد و البته که هرچقدر مراسم رسمی‌تر و مهم‌تر باشد، مانند جشن عروسی، باید با دقت بیشتری لباس انتخاب کنید. اولین قانون برای انتخاب یک لباس مجلسی شیک برای جشن عروسی ممنوع بودن رنگ سفید است. رنگ سفید مختص عروس است و پوشیدن این رنگ نوعی بی‌احترامی به عروس محسوب می‌شود ولی شما مجاز به استفاده از دیگر رنگ‌ها هستید. نکته بعدی مربوط به انتخاب مدل لباس مجلسی برای مراسم‌های مهم است. برای مراسم‌های عروسی بهتر است مدلی که انتخاب می‌کنید کلاسیک باشد و قد آن کوتاه‌تر از زانو نباشد. بار دیگر باید اشاره کنیم که شما در انتخاب قد پیراهن آزاد هستید و حتی می‌توانید به سراغ لباس مجلسی کوتاه هم بروید ولی از آنجا که مراسم‌های عروسی همچنان با آداب و رسوم سنتی پیش می‌روند شاید بهتر باشد که ما هم از مدل‌های کلاسیک و شیک استفاده کنیم. لباس ماکسی و یا هر مدل پیراهن مجلسی بلند می‌تواند برای مراسم عروسی بسیار خاص و منحصر به فرد به نظر برسد. از طرف دیگر اگر برای مراسمی غیر از عروسی، مثلا جشن تولد، به دنبال انتخاب پیراهن مجلسی هستید، انتخاب‌های بیشتر و راحت‌تری دارید و می‌توانید پیراهن مجلسی کوتاه و رنگی رنگی و حتی رنگ سفید بپوشید.

معرفی انواع مدل های لباس مجلسی و پیراهن زنانه:

لباس مجلسی کلوش

از جمله مدل‌های کلاسیکی است که می‌تواند در انواع مراسم کاربردی باشد. گرچه اگر برای مراسم‌هایی چون عروسی این مدل پیراهن استفاده می‌کنید، به سراغ مدل‌های بلندتر بروید. این مدل پیراهن که بالا تنه جذب و دامن آزاد و شناوری دارد، برای قد کوتاه و یا بلند می‌تواند مناسب باشد ولی اگر قد کوتاه و پایین تنه پُری دارید، از پیراهن کلوش بلند استفاده نکنید و قد پیراهن را روی زانو و یا مقداری کوتاه‌تر نگه دارید. در هنگام انتخاب لباس مجلسی، باید تناسبی میان قد لباس و قد شما و نوع فرم بدن شما وجود داشته باشد.

لباس مجلسی ماکسی

بهترین انتخاب برای مراسم‌های رسمی است. همراه با یک لباس مجلسی شیک ماکسی می‌توانید در میان جمع بدرخشید. اگر قد پیراهن ماکسی شما زیادی بلند باشد و زیر کفش شما باقی بماند، وجهه زیبایی ندارد پس اگر قد لباس بلند است، از خیاط بخواهید آن را مقداری کوتاه کند.

لباس مجلسی دکلته

دکلته به لباس‌هایی گفته می‌شود که در آنها بخشی به عنوان شانه یا آستین وجود نداشته باشد.البته بعضی از دکلته‌ها از پایین شانه آستین هم دارند که اگر دستان و بازوهای پری دارید می‌توانید از این نوع دکلته استفاده کنید. لباس مجلسی دکلته انواع مختلفی دارد؛ لباس مجلسی جدید شما هم می‌تواند دکلته باشد و هم ماکسی و یا دکلته و کلوش باشد. پس اینجا باید لباس را متناسب با نوع مراسم انتخاب کنیم.

لباس مجلسی فرم ماهی

دامن این نوع لباس در ناحیه زانو جمع و از زانو به بعد باز و گاهی هم پر چین طراحی می‌شود. این لباس شاید برای افرادی که قد کوتاه و یا پایین تنه پری دارند مناسب نباشد.

لباس مجلسی پشت گردنی

مدل پشت گردنی به طور کلی می‌تواند یک انتخاب خوب برای پیراهن و تاپ‌های تابستانی باشد و مدل مجلسی آن را می‌توانید از پارچه‌های گران‌قیمت و خاص استفاده کنید و پیراهن های پشت گردنی نخی را برای ساحل استفاده کنید.

لباس مجلسی چسبان

اصولا پوشیدن لباس مجلسی چسبان می‌تواند همراه با ریسک باشد زیرا لباس مجلسی نباید به قدری جذب باشد که نتوانید در آن حرکت کنید و نه به میزانی آزاد باشد که اصطلاحا فرم لباس روی بدن ننشیند.

لباس مجلسی چپ و راست

این مدل لباس باید از پارچه محکم و یا آستردار آماده شود تا بتواند به اندازه کافی رسمی و مناسب رویدادهای مهم باشد. لباس مجلسی چپ و راستی را می‌توانید هم نوع بلند و هم کوتاه استفاده کنید. مدل چپ و راست را هم در یقه لباس و هم در کل لباس قابل پیاده‌سازی است و معمولا برای انواع اندام‌ها استفاده می‌شود و باعث زیبا به نظر رسیدن استایل و ظاهر می‌شود.

لباس مجلسی یقه رومی

یقه رومی هم از مدل‌های پرطرفدار میان مدل‌های لباس زنانه است و به این صورت است که یک شانه یا به طور کلی وجود ندارد و یا درصورت وجود هم از یک بند باریک استفاده شده که در طراحی لباس زیاد محسوس نباشد.

مزیت خرید آنلاین لباس مجلسی

مزیت خرید لباس مجلسی زنانه از فروشگاه اینترنتی مدیسه این است که به جای گشتن تعداد زیادی مغازه و اتلاف وقت و انرژی می‌توانید به راحتی از طریق وبسایت یا اپلیکیشن میان انواع مدل‌ها لباس مجلسی زنانه بگردید و لباس مورد نظر را انتخاب کنید. در مورد هر لباس، نوع پارچه، نوع مدل و سایز اطلاعات مفیدی وجود دارد که می‌تواند شما را در پروسه خرید لباس مجلسی کمک کند. بهترین و جدیدترین مدل لباس مجلسی را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی مدیسه تهیه کنید.از فروشگاه اینترنتی مدیسه می‌توانید لباس‌های مجلسی از برندهایی چون کوییز(Quiz)، ویچی (Vichy)، رعنا پارسا ، گردیه (Gordie)، هما مدا و کلی برند دیگر تهیه کنید.