بافت و سویشرت زنانه

صفحه
بر صفحه

 1. هودی زنانه مخمل آف شولدر گارودی
  ‎269,000 تومان

 2. ست هودی و شلوارک زنانه جی پی ای
  ‎649,000 تومان

 3. سویشرت زنانه جلو بسته سرمه ای اسمارا
  ‎432,000 تومان

 4. سویشرت زنانه پشمی سورا
  ‎350,000 تومان

 5. سویشرت زنانه پشمی کوتاه دیاموند
  ‎350,000 تومان

 6. ست هودی و دامن زنانه مشکی Boutiquen
  ‎379,000 تومان

 7. هودی زنانه خاکستری میلیون ایر
  ‎520,000 تومان

 8. هودی زنانه قهوه ای میلیون ایر
  ‎580,000 تومان

 9. بلوز زنانه بافت یقه اسکی دیفکتو 
  ‎390,000 تومان

 10. بلوز زنانه بافت یقه ایستاده مشکی ایکس لکتی
  ‎290,000 تومان

 11. بلوز زنانه بافت یقه ایستاده آستین پفی ژان
  ‎250,000 تومان

 12. بلوز زنانه آستین پفی بافت ایکس لکتی
  ‎298,000 تومان

 13. بلوز زنانه یقه ایستاده آستین پفی مشکی ایکس لکتی
  ‎360,000 تومان

 14. بلوز زنانه یقه اسکی بافت سورا
  ‎280,000 تومان

 15. هودی زنانه دورس توکرکی بلند جی پی ای
  ‎598,000 تومان

 16. هودی زنانه جی پی ای
  ‎445,000 تومان

 17. هودی زنانه دورس توکرکی جی پی ای
  ‎598,000 تومان
 18. بلوز زنانه بافت یقه ایستاده دایموند بلوز زنانه بافت یقه ایستاده دایموند
  • %20

  بلوز زنانه بافت یقه ایستاده دایموند
  ‎261,000 تومان
  ‎208,800 تومان
 19. بلوز زنانه بافت یقه هفت دایموند بلوز زنانه بافت یقه هفت دایموند
  • %20

  بلوز زنانه بافت یقه هفت دایموند
  ‎261,000 تومان
  ‎208,800 تومان
 20. بلوز زنانه بافت یقه ایستاده دایموند بلوز زنانه بافت یقه ایستاده دایموند
  • %20

  بلوز زنانه بافت یقه ایستاده دایموند
  ‎261,000 تومان
  ‎208,800 تومان
 21. بلوز زنانه بافت یقه ایستاده دایموند بلوز زنانه بافت یقه ایستاده دایموند
  • %20

  بلوز زنانه بافت یقه ایستاده دایموند
  ‎275,000 تومان
  ‎220,000 تومان
 22. بلوز زنانه بافت یقه ایستاده دایموند بلوز زنانه بافت یقه ایستاده دایموند
  • %20

  بلوز زنانه بافت یقه ایستاده دایموند
  ‎199,500 تومان
  ‎159,600 تومان
 23. بلوز زنانه بافت یقه گرد دایموند بلوز زنانه بافت یقه گرد دایموند
  • %30

  بلوز زنانه بافت یقه گرد دایموند
  ‎199,500 تومان
  ‎139,650 تومان

 24. بلوز زنانه بافت Nan bei home
  ‎420,000 تومان
صفحه
بر صفحه

جدیدترین مدل های سویشرت، بافت، پلیور، ژاکت و هودی زنانه

سویشرت زنانه

پاییز و زمستان که از راه می رسد بیرون آوردن سویشرت های رنگ و وارنگ از کمد لباس یکی از تفریحات لذت بخش خانم­هاست. مدِ سال گذشته را مرور می کنند، شاید یکی دو اسکناس نیز در جیب لباس های گرمشان پیدا کنند و سپس تصمیم می گیرند علاوه بر استفاده از لباس های موجود، مدل های جدید را نیز به کمد امسالشان اضافه کنند.
سویشرت، چه زنانه و چه مردانه، به سه دسته تقسیم می شود: هودی (سویشرت کلاه دار)، پلیور و سویشرت ورزشی (گرمکن). اما از آنجا که مد زنان تنوع بسیار بیشتری نسبت به مد مردان دارد، سویشرت های زنانه نیز به این دسته بندی کوچک خلاصه نمی­شود. بهترین سویشرت های زنانه آن­ها هستند که هم راحتی را برای فرد به همراه آورند و هم زیبایی را. سویشرت، آیتمی است که در فصول مختلف به کار می آید و بنابراین می تواند بسیار نازک یا بسیار گرم و ضخیم باشد.

انواع سویشرت­ های زنانه

پلیور زنانه یقه گرد

پلیور یقه گرد یکی از ساده ترین فرم­های سویشرت زنانه است و البته کاربردهای بسیار دارد. این نوع پلیور که معمولا دارای مچ کشباف است را می­توانید به راحتی با سایر لباس­هایتان ست کنید و برای داخل و بیرون منزل، در استایل اسپرت و کژوال، به کار ببرید.

هودی ورزشی

تمامی سویشرت های کلاه دار را می­توان هودی نامید اما هودی­های ورزشی به طور خاص آن دسته از هودی­های زنانه است که برای باشگاه و محیط های ورزشی، یا برای کوه پیمایی و کمپینگ به کار می رود. هودی های ورزشی معمولا دارای تن­خور چسبان هستند و گاهی به صورت سِت ورزشی همراه با شلوار عرضه می­شوند.

سویشرت خز دار

برای گرم نگه داشتن بدن، سویشرت های ضخیم زمستانه را با آستری از خز یا متریال مشابه آن همراه می­کنند. لایه خز می­تواند تنها در کلاه سویشرت استفاده شود و یا مانند یک لایه دوم، کل آستر داخلی سویشرت را به خود اختصاص دهد. سویشرت های خز دار به صورت جلوبسته یا جلو باز مخصوص هوای سرد و محیط های بیرون از خانه اند.

سویشرت یقه­ برگردان

سویشرت های یقه برگردان زنانه، فرم خاصی از یقه را دارند که به صورت آزاد و لایه لایه روی شانه می افتد و از گردن در برابر سرما مخافظت می کند. این سویشرت ها به دلیل فرم فانتزی که دارند در استایل های به خصوصی کاربرد دارند و باب سلیقه هر کسی نیستند. سویشرت­ های یقه­ برگردانِ جلو باز غالبا با یک زیپ مورب از روی یک شانه بسته می شوند.

سویشرت نیم ­تنه

سویشرت یا هودی­ های نیم ­تنه نیز فرمی فانتزی از انواع سویشرت هستند که می ­توانند جلوبسته، جلو باز، کلاهدار یا بدون کلاه باشند. سویشرت­ های نیم ­تنه را برای فصول سرد معمولا روی یک بافت یا تی­شرت چسبان بلند می پوشند و به عنوان ست ورزشی نیز همراه با لگینگ و یا شلوار ورزشی پوشیده می شود.

سویشرت آف ­شولدر

اگر طرفدار انواع مدل­های آف ­شولدر زنانه هستید حتما سویشرت­ های آف ­شولدر را نیز امتحان کنید. این مدل سویشرت که دارای فرمی فانتزی است، اگر تن خور چسبان داشته باشد می ­تواند استایلی کلاسیک و موقر برایتان بسازد تا در مهمانی­ های زمستانه بر تن کنید. انواع دیگر آن که تن­خور آزاد دارند نیز برای دورهمی­ ها و فضاهای دوستانه کاربرد دارند و استایلی کژوال و راحت برایتان می ­سازند.

سویشرت هوبو

نوع خاصی از سویشرت ­های آزاد زنانه، سویشرت یا پلیور Hobo است که دوختی نامتقارن دارد. این نوع سویشرت معمولا در جلو کوتاه و در پشت، بلند است و می ­تواند به عنوان یک مانتو یا تونیک زنانه کاربرد داشته باشد.

پلیور اورسایز

پلیورهای اورسایز زنانه آیتمی کژوال هستند که راحتی و استایل متفاوت را با خود به همراه دارند. یک پلیور اورسایز می­تواند شما را مانند یک پتو در خود گرم نگاه دارد و در عین حال استایل کژوال و جذابی برایتان بسازد. پلیورهای اورسایز را با شلوارهای اسلیم ­فیت و بوت ­های بلند بپوشید.

ژاکت زنانه

ژاکت و بافت­ های جلو باز زنانه نیز نوعی از سویشرت هستند که معمولا با متریالی نرم تهیه می ­شوند. نوع کلاسیک یک ژاکت زنانه، کمری و چسبان است؛ اما انواع دیگر آن با طرح­ ها و بافت ­های مختلف را می­توانید در هر استایل زمستانه ­ای به صورت لایه لایه با لباس­ های دیگر به کار برید.

تونیک بافت

برخی بافت­ های زنانه دارای طول بلند، از بالای زانو تا زیر زانو و ماکسی، هستند. این بافت­ ها معمولا روی تن می­ نشینند و فرم اندام را به خود می­ گیرند. از این بافت­ ها به صورت تونیک و مانتوی جلوبسته برای استایل بیرون و یا به عنوان یک پیراهن مجلسی ساده برای مهمانی­ ها می ­توانید استفاده کنید. هرچه ظرافت بافت بیشتر باشد به استایل مجلسی نزدیک­تر است.
برای خرید سویشرت مناسب، علاوه بر این­که قیمت، رنگ و مدل آن را مد نظر قرار می ­دهید به متریالِ استفاده­ شده در آن نیز دقت کنید. برخی نخ­ ها ممکن است حساسیت زا باشند و یا در تن، احساس ناخوشایند یا زبری داشته باشند. برای خرید سویشرت به سراغ متریال نرم و راحت بروید و از برندهای معتبر استفاده کنید تا از کیفیت آن مطمئن باشید. برای خرید اینترنتی سویشرت­ های زنانه می­توانید مدیسه را انتخاب کنید. فروشگاه اینترنتی مدیسه، یکی از بزرگ­ترین پلت­فرم­ های آنلاین مد و سبک زندگی در ایران است که مجموعه منتخبی از سویشرت، هودی و بافت ­های زنانه را متناسب با مد روز و سلیقه مشتریانش گلچین و عرضه کرده است. برندهای معتبر خارجی مانند H&M و Tally Weijl در کنار برندهای باکیفیت و ­خوش ­ذوق ایرانی هم­چون JPA و Uniti در مدیسه حضور دارند تا برای مشتریان مشکل ­پسند آن، بهترین­ ها را فراهم کنند.

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید