بافت و سویشرت زنانه

صفحه
بر صفحه
جدیدترین ارزان ترین گران ترین

 1. دامن بافت زنانه آجری Zara
  از ‎105,000 تومان

 2. سویشرت جلو بسته طوسی پپا
  از ‎169,000 تومان

 3. ​سویشرت زنانه جلو بسته طوسی پپا
  از ‎159,000 تومان

 4. هودی زنانه نیم تنه شیری پپا
  از ‎289,000 تومان

 5. هودی زنانه نیم تنه مشکی پپا
  از ‎289,000 تومان

 6. ​هودی دورس تو کرکی ماسک دار مشکی پپا
  از ‎389,000 تومان

 7. هودی دورس تو کرکی ماسک دار پرتقالی پپا
  از ‎389,000 تومان

 8. هودی دورس تو کرکی ماسک دار سفید پپا
  از ‎389,000 تومان

 9. هودی دورس تو کرکی ماسک دار سبز یشمی پپا
  از ‎389,000 تومان

 10. هودی زنانه کوتاه دورس سفید پپا
  از ‎339,000 تومان

 11. ​هودی زنانه کوتاه دورس مشکی پپا
  از ‎339,000 تومان

 12. هودی زنانه کوتاه دورس قرمز پپا
  از ‎339,000 تومان

 13. ست سویشرت و دامن زنانه دورس زرد فسفری Massi
  از ‎640,000 تومان

 14. ​سویشرت زنانه دورس یقه اسکی زرد فسفری Massi
  از ‎450,000 تومان

 15. سویشرت زنانه کوتاه کلاهدار دورس مشکی Massi
  از ‎350,000 تومان

 16. سویشرت زنانه دورس جلو بسته بنفش Massi
  از ‎380,000 تومان

 17. سویشرت زنانه یقه ایستاده دورس مشکی Massi
  از ‎450,000 تومان

 18. ​سویشرت زنانه کوتاه کلاهدار دورس بنفش Massi
  از ‎350,000 تومان

 19. ​سویشرت زنانه کلاهدار دورس بنفش زرد Massi
  از ‎420,000 تومان

 20. ​هودی زنانه دورس زرد فسفری Massi
  از ‎450,000 تومان

 21. ​سویشرت زنانه نخی طوسی ملانژ Ziboo
  از ‎219,000 تومان

 22. سویشرت زنانه کلاهدار جلو بسته نخی سبز ملانژ JPA
  ناموجود
 23. سویشرت زنانه کلاهدار جلو بسته نخی صورتی ملانژ JPA سویشرت زنانه کلاهدار جلو بسته نخی صورتی ملانژ JPA
  • %25

  سویشرت زنانه کلاهدار جلو بسته نخی صورتی ملانژ JPA
  قیمت ویژه ‎146,250 تومان قیمت عادی ‎195,000 تومان
 24. سویشرت زنانه کلاهدار جلو بسته نخی گلبهی ملانژ JPA سویشرت زنانه کلاهدار جلو بسته نخی گلبهی ملانژ JPA
  • %25

  سویشرت زنانه کلاهدار جلو بسته نخی گلبهی ملانژ JPA
  قیمت ویژه ‎146,250 تومان قیمت عادی ‎195,000 تومان
صفحه
بر صفحه
جدیدترین ارزان ترین گران ترین

جدیدترین مدل های سویشرت، بافت، پلیور، ژاکت و هودی زنانه

سویشرت زنانه

پاییز و زمستان که از راه می رسد بیرون آوردن سویشرت های رنگ و وارنگ از کمد لباس یکی از تفریحات لذت بخش خانم­هاست. مدِ سال گذشته را مرور می کنند، شاید یکی دو اسکناس نیز در جیب لباس های گرمشان پیدا کنند و سپس تصمیم می گیرند علاوه بر استفاده از لباس های موجود، مدل های جدید را نیز به کمد امسالشان اضافه کنند.
سویشرت، چه زنانه و چه مردانه، به سه دسته تقسیم می شود: هودی (سویشرت کلاه دار)، پلیور و سویشرت ورزشی (گرمکن). اما از آنجا که مد زنان تنوع بسیار بیشتری نسبت به مد مردان دارد، سویشرت های زنانه نیز به این دسته بندی کوچک خلاصه نمی­شود. بهترین سویشرت های زنانه آن­ها هستند که هم راحتی را برای فرد به همراه آورند و هم زیبایی را. سویشرت، آیتمی است که در فصول مختلف به کار می آید و بنابراین می تواند بسیار نازک یا بسیار گرم و ضخیم باشد.

انواع سویشرت­ های زنانه

پلیور زنانه یقه گرد

پلیور یقه گرد یکی از ساده ترین فرم­های سویشرت زنانه است و البته کاربردهای بسیار دارد. این نوع پلیور که معمولا دارای مچ کشباف است را می­توانید به راحتی با سایر لباس­هایتان ست کنید و برای داخل و بیرون منزل، در استایل اسپرت و کژوال، به کار ببرید.

هودی ورزشی

تمامی سویشرت های کلاه دار را می­توان هودی نامید اما هودی­های ورزشی به طور خاص آن دسته از هودی­های زنانه است که برای باشگاه و محیط های ورزشی، یا برای کوه پیمایی و کمپینگ به کار می رود. هودی های ورزشی معمولا دارای تن­خور چسبان هستند و گاهی به صورت سِت ورزشی همراه با شلوار عرضه می­شوند.

سویشرت خز دار

برای گرم نگه داشتن بدن، سویشرت های ضخیم زمستانه را با آستری از خز یا متریال مشابه آن همراه می­کنند. لایه خز می­تواند تنها در کلاه سویشرت استفاده شود و یا مانند یک لایه دوم، کل آستر داخلی سویشرت را به خود اختصاص دهد. سویشرت های خز دار به صورت جلوبسته یا جلو باز مخصوص هوای سرد و محیط های بیرون از خانه اند.

سویشرت یقه­ برگردان

سویشرت های یقه برگردان زنانه، فرم خاصی از یقه را دارند که به صورت آزاد و لایه لایه روی شانه می افتد و از گردن در برابر سرما مخافظت می کند. این سویشرت ها به دلیل فرم فانتزی که دارند در استایل های به خصوصی کاربرد دارند و باب سلیقه هر کسی نیستند. سویشرت­ های یقه­ برگردانِ جلو باز غالبا با یک زیپ مورب از روی یک شانه بسته می شوند.

سویشرت نیم ­تنه

سویشرت یا هودی­ های نیم ­تنه نیز فرمی فانتزی از انواع سویشرت هستند که می ­توانند جلوبسته، جلو باز، کلاهدار یا بدون کلاه باشند. سویشرت­ های نیم ­تنه را برای فصول سرد معمولا روی یک بافت یا تی­شرت چسبان بلند می پوشند و به عنوان ست ورزشی نیز همراه با لگینگ و یا شلوار ورزشی پوشیده می شود.

سویشرت آف ­شولدر

اگر طرفدار انواع مدل­های آف ­شولدر زنانه هستید حتما سویشرت­ های آف ­شولدر را نیز امتحان کنید. این مدل سویشرت که دارای فرمی فانتزی است، اگر تن خور چسبان داشته باشد می ­تواند استایلی کلاسیک و موقر برایتان بسازد تا در مهمانی­ های زمستانه بر تن کنید. انواع دیگر آن که تن­خور آزاد دارند نیز برای دورهمی­ ها و فضاهای دوستانه کاربرد دارند و استایلی کژوال و راحت برایتان می ­سازند.

سویشرت هوبو

نوع خاصی از سویشرت ­های آزاد زنانه، سویشرت یا پلیور Hobo است که دوختی نامتقارن دارد. این نوع سویشرت معمولا در جلو کوتاه و در پشت، بلند است و می ­تواند به عنوان یک مانتو یا تونیک زنانه کاربرد داشته باشد.

پلیور اورسایز

پلیورهای اورسایز زنانه آیتمی کژوال هستند که راحتی و استایل متفاوت را با خود به همراه دارند. یک پلیور اورسایز می­تواند شما را مانند یک پتو در خود گرم نگاه دارد و در عین حال استایل کژوال و جذابی برایتان بسازد. پلیورهای اورسایز را با شلوارهای اسلیم ­فیت و بوت ­های بلند بپوشید.

ژاکت زنانه

ژاکت و بافت­ های جلو باز زنانه نیز نوعی از سویشرت هستند که معمولا با متریالی نرم تهیه می ­شوند. نوع کلاسیک یک ژاکت زنانه، کمری و چسبان است؛ اما انواع دیگر آن با طرح­ ها و بافت ­های مختلف را می­توانید در هر استایل زمستانه ­ای به صورت لایه لایه با لباس­ های دیگر به کار برید.

تونیک بافت

برخی بافت­ های زنانه دارای طول بلند، از بالای زانو تا زیر زانو و ماکسی، هستند. این بافت­ ها معمولا روی تن می­ نشینند و فرم اندام را به خود می­ گیرند. از این بافت­ ها به صورت تونیک و مانتوی جلوبسته برای استایل بیرون و یا به عنوان یک پیراهن مجلسی ساده برای مهمانی­ ها می ­توانید استفاده کنید. هرچه ظرافت بافت بیشتر باشد به استایل مجلسی نزدیک­تر است.
برای خرید سویشرت مناسب، علاوه بر این­که قیمت، رنگ و مدل آن را مد نظر قرار می ­دهید به متریالِ استفاده­ شده در آن نیز دقت کنید. برخی نخ­ ها ممکن است حساسیت زا باشند و یا در تن، احساس ناخوشایند یا زبری داشته باشند. برای خرید سویشرت به سراغ متریال نرم و راحت بروید و از برندهای معتبر استفاده کنید تا از کیفیت آن مطمئن باشید. برای خرید اینترنتی سویشرت­ های زنانه می­توانید مدیسه را انتخاب کنید. فروشگاه اینترنتی مدیسه، یکی از بزرگ­ترین پلت­فرم­ های آنلاین مد و سبک زندگی در ایران است که مجموعه منتخبی از سویشرت، هودی و بافت ­های زنانه را متناسب با مد روز و سلیقه مشتریانش گلچین و عرضه کرده است. برندهای معتبر خارجی مانند H&M و Tally Weijl در کنار برندهای باکیفیت و ­خوش ­ذوق ایرانی هم­چون JPA و Uniti در مدیسه حضور دارند تا برای مشتریان مشکل ­پسند آن، بهترین­ ها را فراهم کنند.