topheader

topheaderبر صفحه
مرتب سازی:
جدیدترین
ارزان ترین
گران ترین
پربازدید ترین
پرفروش ترین
پرتخفیف ترین

خرید کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی، کاپ پریودی یا فنجان قاعدگی همگی یک چیز هستند. کاپ قاعدگی یک ظرف فنجان مانند در مراقبت و بهداشت شخصی بانوان است که معمولا از جنس سیلیکون ساخته می شود. سیلیکون مورد مصرف در ساخت کاپ پریودی دارای گرید پزشکی است. این محصول یک جایگزین بهداشتی و دوستدار طبیعت برای نوار بهداشتی و تامپون در بهداشت بانوان است.

بانوان قادر هستند تا در دوران قاعدگی خود با خرید کاپ قاعدگی و استفاده از آن، به سادگی و بدون نگرانی از بروز لکه خون روی لباس، شوک سمی و نشت بوی آزاردهنده به فعالیت های ر وزمره خود رسیدگی کنند و حتی در محل کار حاضر شوند

تأییدیه پزشکی کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی به جای جذب مایع قاعدگی قادر است تا آن را جمع آوری کند. سیلیکون مورد استفاده در فنجان پریودی باید عاری از مواد شیمیایی و حساسیت زا باشد. همچنین کاپ قاعدگی نباید باعث تغییر فلور نرمال و PH طبیعی شود. زیرا این اتفاق موجب بروز عفونت، خشکی، سوزش، خارش و حساسیت می شود.

از این رو حتما باید سلامت کاپ پریودی توسط یک مرجع پزشکی تأیید شود. این موضوع کاملا نشان می دهد که چرا مصرف کنندگان باید از برندهای معروف و تأیید شده خرید کاپ قاعدگی خود را انجام دهند.

 

دیدن، مقایسه، قیمت و خرید انواع محصولات نوار بهداشتی و پد روزانه

 

انواع کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی سایز 1

کاپ قاعدگی سایز 1 را سایز کوچک هم می گویند. کاپ قاعدگی سایز 1 برای خونریزی های نرمال و متوسط به کار می رود.

کاپ قاعدگی سایز 2

کاپ قاعدگی سایز 2 در واقع سایز متوسط محسوب می شود. کاپ قاعدگی سایز 2 برای خونریزی های زیاد استفاده می شود. کاپ قاعدگی سایز 1 در مقایسه با سایز 2 امکان جایگذاری ساده تری نیز دارد.

بهترین برند کاپ قاعدگی

در میان انواع برندهای فنجان پریودی با مقایسه تفاوت ها و شباهت های آنها، بهترین برند کاپ قاعدگی را می توان سه برند کاملاً نام آشنا معرفی نمود که عبارتند از:

کاپ قاعدگی لونت

کاپ قاعدگی لونت از جنس سیلیکون بوده و ساخت کشور فنلاند است. این محصول دارای تأییدیه FDA امریکا و TGA استرالیا و همچنین مجوز وزارت بهداشت ایران می باشد. کاپ قاعدگی لونت سایز 1 و همچنین کاپ قاعدگی سایز 2 کاملا متناسب با آناتومی بدن طراحی شده است و قادر است عمل جمع آوری را با حفظ تمام مسائل بهداشتی انجام دهد.

کاپ قاعدگی لیوا فارما

کاپ قاعدگی لیوا فارما یا لیوا کاپ تولید ایران است و با استفاده از متریال آلمانی و بدون لاتکس تولید می شود. لیوا فارما توانسته است برای لیوا کاپ گواهینامه بین المللی سازگاری زیست محیطی و همچنین ایزو 13485 را دریافت کند.

کاپ قاعدگی ملونا

کاپ قاعدگی ملونا از جنس پلیمر پزشکی و توسط کشور آلمان ساخته می شود. کاپ قاعدگی ملونا 10 سال تاریخ مصرف دارد و توانسته است تأییدیه اصالت و سلامت از وزارت بهداشت و FDA امریکا دریافت کند. کاپ قاعدگی ملونا دارای قابلیت شستشو است.

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

خرید کاپ قاعدگی لونت، کاپ قاعدگی لیوا فارما و کاپ قاعدگی ملونا برندهای کاملا قابل اعتمادی هستند اما باید از جای کاملا معتمد خریداری شود و برای اطمینان بیشتر باید از اصل یا تقلبی بودن محصول مطمئن شد. امروزه سایت های زیادی هستند که خود را سایت لونت کاپ معرفی می کنند تا با فروش کاپ قاعدگی ارزان، سلامت مصرف کنند گان را با جنس تقلبی به خطر بیاندازد. بنابراین هنگام خرید کاپ قاعدگی باید از جای مطمئن اقدام نمود.

خرید اینترنتی کاپ قاعدگی از فروشگاه آنلاین مدیسه

فروشگاه آنلاین مدیسه اولین فروشگاه اینترنتی است که با کسب رضایت و اعتماد مشتریان اقدام به فروش کاپ قاعدگی کند. فروشگاه آنلاین مدیسه توانسته است با جذب حداکثری آرای مردمی در جشنواره برند محبوب در سال 1401 به مقام نخست در میان فروشگاه های آنلاین دست پیدا کند. همین امر کافی است تا مشتریان به فروشگاه مدیسه به سادگی اعتماد کنند و با اطلاع از قیمت کاپ قاعدگی اقدام به خرید کاپ قاعدگی کنند.