۷ قانون که هر مردی باید یاد بگیرد

چگونه خوشپوش باشید: ۷ قانون که هر مردی باید یاد بگیرد

وقتی صحبت از خوشپوشی می‌شود هر مرد و هر زنی نظر خودش را دارد و گاهی چیزی که به درد کسی می‌خورد برای فرد دیگری مفید نخواهد بود؛ به همین دلیل وقتی که حرف از لباس پوشیدن و استایل می‌شود یک پیشنهاد ثابت و قطعی وجود ندارد.

  • کت و شلوار درستی انتخاب کنید

راه حل کلیدی این که یک کت به نظر خوب برسد این است که اندازه باشد. بیشتر به اندازه بودن فاصله میان شانه‌ها توجه کنید به این خاطر که اندازه نبودن دور کمر و سینه را به راحتی قابل تشخیص است.

انتخاب کت مناسب

  • عاقلانه بر روی یک ساعت مچی مناسب سرمایه‌گذاری کنید

ساعت مچی مانند یک اثر هنری است. از ساعتی استفاده کنید که بتوانید روزانه از آن استفاده کنید و علاوه بر این برای شما مناسب باشد. ساعت‌های مچی باید متناسب با اندازه مچ شما باشند.

ساعت مچی

  • از رنگ‌ها نترسید!

فرقی ندارد که استایل شما کژوال یا رسمی است. کمی رنگارنگ بپوشید. بیشتر مردها از انتخاب کردن لباس‌های رنگی می‌ترسند و هیچ رنگی به جز سرمه‌ای و خاکستری انتخاب نمی‌کنند. طراحان لباس رنگ‌های صورتی، سبز، خردلی و تناژهای روشن‌تر آبی را پیشنهاد می‌دهند اما تاکید دارند که نباید در استفاده از آن‌ها زیاده روی کرد.

این ممکن است مانند توصیه‌های مادرانه به نظر برسد ولی وقتی به ظاهر خود فکر می‌کنید و پول صرف آن می‌کنید بهتر است مراقب آن‌ باشید. لباس‌های خود را به صورت منظم بشورید، کفش‌هایتان را واکس بزنید، مراقب ژاکت‌های چرمی خود باشید. موهایتان را به طور منظم کوتاه و ناخن‌هایتان را مرتب کنید. این جزئیات کوچک هستند که استایل شما را می‌سازند.

  • برای خرید کفش پول خرج کنید

سعی کنید از خریدن کفش‌هایی که ترندهایی زودگذر هستند اجتناب کنید. به سراغ شیوه‌ای از سرمایه‌گذاری بروید که حداقل ۱۵ سال یا بیشتر دوام داشته باشد. کفش‌های کلاسیک هیچ وقت انتخاب‌های نامناسبی نیستند.

اکسسوری‌هایی مانند کراوات استایل شما را شخصی می‌کند اما توجه کنید که چگونه از آن‌ها استفاده می‌‌کنید. بهتر است که با انتخاب یک یا دو رنگ آن‌ها را در هارمونی با لباس‌هایی که می‌پوشید نگه دارید.

اکسسوری

  • بدانید که کی وقت شکستن قانون‌هاست!

از آزادی که حتی برای اشتباه کردن دارید لذت ببرید. قوانین کلی را بدانید و یاد بگیرید که کی و کجا می‌توانید این قوانین را تغییر دهید. گاهی اوقات دلیل این تغییر به سادگی تفاوت موقعیت و شرایط است ولی در مواردی باید با آزمون و خطا پیش بروید تا استایل منحصر به فرد خود را بشناسید.

فروشگاه اینترنتی پوشاک و اکسسوری مردانه

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *