5 کالا
فقط کالاهای موجود

شانه ی موی سر

آیا برای شانه کردن موهای خود از برس مناسبی استفاده می‌کنید؟ یا برای مدل مویی که مدنظرتان است از برس مخصوص همان مدل مو استفاده می‌کنید؟ دانستن کارکرد انواع برس‌ها برای خرید برس مو مناسب لازم است. برخی برس‌ها مخصوص موهای چرب طراحی شده‌اند و برخی مخصوص موهای خشک. برخی برای موهای زبر و برخی برای موهای لطیف. از انواع آنها می‌توان به برس مو گرد، تخت، فرکننده، صاف کننده، و درخشان کننده اشاره کرد که در ادامه چند مورد از این‌ها را مختصر معرفی خواهیم کرد.

شانه ی تخت

برس مو تخت این نوع برای شانه کردن موهای پریشان در هر اندازه‌ای مناسب است. فرقی نمی‌کند که چه نوع مویی دارید، هر فرد به یک برس تخت در خانه احتیاج دارد. از این نوع بعد از حمام همراه با سشوار برای خشک کردن سریع موهایتان استفاده کنید. همچنین می‌توان از آن برای بازکردن گره‌های مو نیز استفاده کرد.

شانه ی گرد

برس مو گرد این مدل برای موها با ساقه قوی و زبر مناسب است. از این برس برای صاف کردن موهای بلند استفاده کنید. استفاده از این نوع باعث لطیف و درخشان شدن موها می‌شود و در عین حال به آن حجم می‌دهد. هنگام شانه کردن موهایتان با این نوع ، برس را بر خلاف جهت خواب موها حرکت دهید. این کار باعث بلند شدن موها از ریشه می‌شود. برای موهای بلندتر از مدل سه اینچی استفاده کنید.

شانه ی صاف کننده

برس مو صاف کننده این مدل نوعی اتو مو محسوب می‌شود و با حسگرهای گرمایشی، هنگام شانه کردن موها آن را صاف می‌کند. استفاده از این نوع ساده‌تر از استفاده از اتو مو است، ضمن این که دسترسی به موهای زیرین و ریشه مو با اتو مو کار دشواری است حال آنکه با برس مو صاف کننده این کار به آسانی میسر خواهد شد. استفاده از این نوع برس باعث می‌شود موهایتان بلندتر و درخشان‌تر به نظر برسد.

بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید