topheader

topheaderبر صفحه
برای جستجوی شما هیچ نتیجه‌ ای یافت نشد.

 

ژل روان کننده 

ژل روان کننده محصولی است که بانوان و همسرانشان می توانند در زمان رابطه جنسی از آن استفاده کنند تا واژن مرطوب شود. در طول برانگیختگی جنسی، واژن زن به طور معمول روان می شود و آن را برای رابطه جنسی مرطوب و آماده می کند. تجربه بسیاری از بانوان در طول رابطه جنسی مشخص نموده که مرطوب نمودن آلت تناسلی در زمان رابطه جنسی، این عمل را راحت تر یا لذت بخش تر می کند. زیرا سبب کاهش اصطکاک و سایش و در نتیجه درد می شود. 

چرا خشکی واژن اتفاق می افتد؟

بسیاری از بانوان در طول زندگی خشکی واژن را تجربه می کنند. در این مواقع واژن به اندازه کافی مرطوب نمی شود که منجر به درد یا ناراحتی در هنگام رابطه جنسی می شود. این موضوع به دلایل مختلفی می تواند اتفاق بیفتد. به عنوان مثال زمانی که سطح استروژن در دوران یائسگی کاهش یابد و نیز در مواقعی که زنان تحت شیمی درمانی قرار می گیرد معمولا با خشکی واژن مواجه می شوند. 

طریقه مصرف یا شیوه استفاده ژل روان کننده 

استفاده از ژل روان کننده بسیار آسان است. کافی است موضع مورد نظر به مقدار مناسبی از این ژل آغشته شود. معمولا یک تا دو بند انگشت از ژل برای هر بار استفاده کافی است. این محصول را علاوه بر آلت تناسلی بانوان می توان روی آلت تناسلی مردان نیز استفاده کرد تا لغزنده تر شود.  

انواع ژل روان کننده

انواع مختلفی از ژل های روان کننده وجود دارد که هر کدام مزایا و معایبی دارند. سه گونه اصلی این نوع از ژل ها عبارتند از:

  • ژل روان کننده بر پایه آب 
  • ژل روان کننده بر پایه سیلیکون 
  • ژل روان کننده بر پایه روغن

راهنمای خرید ژل روان کننده 

مهمترین موضوع و راهنما جهت انتخاب محصول دلخواه آگاهی فرد از ترکیبات محصول مورد نظر و مقایسه آنها با یکدیگر است تا بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد.

انتخاب نوع ژل روان کننده یک گزینش شخصی است. افراد می توانند انواع متفاوتی از این محصول را تست کنند تا متوجه شوند با کدام یک از آنها سازگار تر هستند. اگر نوع خاصی از روان کننده سبب تحریک، التهاب یا واکنش آلرژیک در فرد شود، فرد مذکور باید از استعمال آن خودداری کرده و نوع دیگری را امتحان کند.

روان کننده های بر پایه آب 

این نوع از ژل ها اغلب ارزان هستند و در اکثر فروشگاه های لوازم بهداشتی موجودند. ژل های روان کننده بر پایه آب به راحتی شسته می شوند اما ممکن است برای حفظ رطوبت لازم، نیاز به استفاده مجدد در حین رابطه جنسی وجود داشته باشد.

روان کننده های بر پایه سیلیکون 

عمده ترین تفاوت روان کننده های مبتنی بر سیلیکون نسبت به روان کننده های بر پایه آب دوام بیشتر آنها است. اما آنها به آسانی شسته نمی شوند و اگر بی درنگ پس از رابطه جنسی از روی پوست پاک نشوند ممکن است باعث تحریک پوست گردند. روان کننده های مبتنی بر آب و سیلیکون ممکن است حاوی گلیسیرین باشند که می تواند منجر به التهاب و عفونت های قارچی شود. برای اجتناب از این موضوع روان کننده های بدون گلیسیرین در دسترس هستند.

روان کننده های بر پایه روغن 

در رابطه با استفاده از روان کننده های مبتنی بر روغن باید محتاط بود. این روان کننده ها را نمی توان با کاندوم های لاتکس استفاده کرد، زیرا لاتکس را سست می کند. این امر امکان نشت یا پاره شدن کاندوم را افزایش می دهد که در جایگاه خود، خطر بارداری ناخواسته یا انتقال بیماری های مقاربتی را نیز افزایش می دهد.

قیمت ژل روان کننده 

مانند تمام محصولات آرایشی و بهداشتی مهمترین عامل موثر بر قیمت ژل روان کننده، برند این محصول است. برندهای ایرانی و خارجی مختلفی این محصول را تولید و به بازار عرضه می کنند که بسته به حسن شهرت، کیفیت محصول، سابقه، محبوبیت و... تولیدات خود را با قیمت های متفاوتی به کاربران ارائه می دهند. برخی از معروف ترین برندهای این محصول عبارتند از: 

  • کدکس ناچ کی
  • گالاردو
  • ژل لوبریکانت گرم کننده سالم « Warm Effect» 

خرید آنلاین ژل روان کننده از فروشگاه مدیسه 

کاربران می توانند برای خرید انواع ژل های روان کننده از با کیفیت ترین برندها و مارک های معتبر با ارزان ترین قیمت به این صفحه مراجعه کنند. همچنین می توانند در بخش مقایسه محصولات از بین انواع ژل های روان کننده شامل: ژل روان کننده بر پایه آب، سیلیکون و روغن، محصول مناسب و مورد نظر خود را انتخاب نمایند و در فروشگاه آنلاین مدیسه آن را سفارش دهند. فروشگاه آنلاین مدیسه عرضه کننده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی اصل و اورجینال با قیمت مناسب به کاربران و متقاضیان محترم می باشد.