topheaderبر صفحه
مرتب سازی:
جدیدترین
ارزان ترین
گران ترین
پربازدید ترین
پرفروش ترین
پرتخفیف ترین
شورت گنی زنانه مدل 4793 رنگ مشکی ماییلدا
24%

شورت گنی زنانه مدل 4793 رنگ مشکی ماییلدا

361,000274,360 تومان
فری سایز
گن توری زنانه مشکی کد 4665 ماییلدا
25%

گن توری زنانه مشکی کد 4665 ماییلدا

242,000181,500 تومان
XL
جت
گن زنانه ساعت شنی 6 قزنه بیدی لند bidiland مدل آن چری کد 2023
12%

گن زنانه ساعت شنی 6 قزنه بیدی لند bidiland مدل آن چری کد 2023

1,590,0001,399,200 تومان
XS
گن زنانه پانیذ مدل 66346-CR ماییلدا
24%

گن زنانه پانیذ مدل 66346-CR ماییلدا

521,000388,760 تومان
75 80 85 ... +4
گن زنانه پانیذ مدل 66346 رنگ مشکی ماییلدا
25%

گن زنانه پانیذ مدل 66346 رنگ مشکی ماییلدا

521,000390,750 تومان
75 80 85 ... +4
گن زنانه پانیذ مدل 66346 رنگ سفید ماییلدا
21%

گن زنانه پانیذ مدل 66346 رنگ سفید ماییلدا

521,000411,590 تومان
75 95 100 ... +1
گن زنانه فنردار دکلته کرم کد 4290 ماییلدا
28%

گن زنانه فنردار دکلته کرم کد 4290 ماییلدا

362,000260,640 تومان
75
جت
گن زنانه لاغری پادار کرم Nili
19%

گن زنانه لاغری پادار کرم Nili

400,000323,000 تومان
70 80
جت
گن زنانه پادار مشکی Nili
19%

گن زنانه پادار مشکی Nili

400,000323,000 تومان
70 75 80
جت
گن زنانه اسلیپ مشکی 9530 ینینچی

گن زنانه اسلیپ مشکی 9530 ینینچی

648,000 تومان
44 48
جت
گن زنانه پادار بندی مشکی 9410 ینینچی

گن زنانه پادار بندی مشکی 9410 ینینچی

987,000 تومان
40 42 44 ... +2
جت
گن زنانه پادار بندی کرم 9410 ینینچی

گن زنانه پادار بندی کرم 9410 ینینچی

987,000 تومان
40
جت
گن زنانه اسلیپ بندی کرم 9602 ینینچی

گن زنانه اسلیپ بندی کرم 9602 ینینچی

987,000 تومان
S M L ... +2
جت
گن زنانه اسلیپ بندی مشکی 9602 ینینچی

گن زنانه اسلیپ بندی مشکی 9602 ینینچی

987,000 تومان
S XL XXL ... +1
گن زنانه پمپیا سفید مدل 4487 ماییلدا
15%

گن زنانه پمپیا سفید مدل 4487 ماییلدا

604,000513,400 تومان
L-XL
گن زنانه قزن دار کرم پانیذ کد 17140-80-My ماییلدا
5%

گن زنانه قزن دار کرم پانیذ کد 17140-80-My ماییلدا

725,000688,750 تومان
100
شورت گنی زنانه اسپاچ کرم مدل 4090 ماییلدا

شورت گنی زنانه اسپاچ کرم مدل 4090 ماییلدا

ناموجود
شورت گنی زنانه کرم کد 4647 ماییلدا

شورت گنی زنانه کرم کد 4647 ماییلدا

ناموجود
شورت گنی زنانه مشکی کد 4647 ماییلدا

شورت گنی زنانه مشکی کد 4647 ماییلدا

ناموجود

خرید گن زنانه

گن زنانه

گن زنانه از آن دسته پوشاک‌های زنانه است که بانوان آمن را بیشتر با لباس های مجلسی می‌پوشند و به‌این‌دلیل که در زیر لباس قرار می‌گیرند در دسته لباس زیر و راحتی زنانه و جود دارند. از گذشته در زندگی انسان ‌ها وجود داشته است، اولین علت استفاده از آن دلایل و مسائل پزشکی بوده است. البته تاثیر بسیار زیاد و مفیدی نیز در بهبود و ترمیم زخم ‌ها دارد. به طور معمول این پوشش دارای جنس اسپاندکس و لاکرا است. زمانی که فرد گن زنانه را به تن می کند، حالتی کشی و مستحکم دارند و به بدن فشار وارد می کنند. در حقیقت تمام برجستگی ها و تجمع چربی در محیطی خاص از بدن را تا حد بسیار زیادی پوشش می دهد و استایلی شیک و زیبا را نمایان می کند.

 

انواع گن زنانه

 • گن لاغری زنانه : گن لاغری در مجالس برای کم نشان دادن سایز در لباس ایده ‌آل و تغییری زیبا مورد استفاده قرار می ‌گیرد.
 • گن جراحی : این مدل گن بعد از جراحی‌ هایی مانند لیپوساکشن و … مورد استفاده قرار می گیرد و صد در صد فشار مناسب را در بخش های جراحی شده اعمال می کند.
 • گن بارداری : این مدل گن برای بانوان بعد از ماه چهارم به کار می رود که افزون بر حفاظت از نواحی لگن، موجب کاهش درد لگن و کمر و همچنین درد‌های حین بارداری می شود و از ترک خوردگی شکم پس از زایمان جلوگیری می ‌نماید.
 • گن سوختگی : این مدل گن در بیمارهایی که دچار سوختگی‌ های شدید درجه دو یا سه شده اند، می تواند در فرم‌ گرفتن بهتر پوست و اندام تاثیرگذار باشد.

 

دیدن، مقایسه، قیمت و خرید انواع محصولات مایو زنانه

 

ویژگی یک گن پسندیده طراحی آناتومیک، طراحی زیبا و شیک، الیافی با توانایی عبور و مرور هوا و رطوبت، مواد گیاهی و معدنی اضافه شده به الیاف، نرمی و مدت زمان عمر آن است. این پوشش نمی ‌تواند موجب چربی سوزی یا کاهش وزن در زمانی مشخص شود. همچنین این گن ها فقط جهت خوش فرم کردن بدن و استایل به کار می‌ روند.

گن با وارد کردن فشار لازم به شکم باعث کاهش میل به خوردن می ‌شود و سبب جلوگیری از بیش از حد خوردن نیز می شود، اما لاغر نمی ‌کند. گن ها در کاهش وزن موثر هستند و از نظر علمی الگو و عملکرد مناسبی دارند و می توانند تا حدی وزن را کاهش دهند.

 

گن زنانه فرم دهنده سینه

 گن زنانه فرم دهنده سینه، با مدل سازی مناسب فرم سینه ها، خیلی زود آن ها را به شکلی جذاب فرم می دهد. این محصول فوق العاده سبب فرم دهی و لیفت سینه های افتاده می شود. همچنین گن فرم دهنده سینه، تا دو سایز حجم سینه را افزایش می دهد. برای تمامی سایزهای مختلف این گن قابل استفاده است.

 

گن شورتی زنانه

 گن شورتی مدلی خاص از شورت است که افزون بر اینکه نقش لباس زیر را ایفا می ‌کند؛ در ناحیه کمر دارای کمربندی بلند است که کاملا روی شکم و پهلو‌ها را می پوشاند.

این گن بلند که به شورت متصل است به طور معمول سفت، محکم و کشسانی است. این گن نیز مدلی از گن لاغری زنانه است که به جمع کردن شکم و پهلوها کمک می‌ کند. همچنین می ‌توان با پوشیدن این لباس زیر، اندام فوق العاده و خوش‌ فرمی را به دلیل لاغر نشان دادن بدن در نواحی شکم و پهلو به دست آورد.

 

انواع گن زنانه

 • گن شکم و پهلو : این نوع گن رایج ترین مدل گن است که برای لاغری شکم و پهلو، آن ‌ها را کاملا فشرده می ‌کند و اندامی جذاب همانند ساعت شنی برای فرد به وجود می‌ آورد. به همین دلیل به آن گن ساعت شنی نیز گفته می‌ شود.
 • گن زنانه یکسره : گن یکسره دارای یک سوتین است و در دو حالت بند قابل تنظیم و بند دار طراحی می‌ شود. این گن تمام شکم، سینه، پهلو و باسن را پوشش می دهد و اندام ساعت شنی را برای فرد ایجاد می کند.
 • گن زنانه پادار : گن پادار به شکل شلوارکی تا زانو و به شکل شلوارک تنها یا به صورت یکسره عرضه می ‌شود. وظیفه ی قسمت بلند شلوارک، فشرده کردن و لاغر نشان دادن ران پا است.
 • گن بازو : این محصول به شکل نیم تنه طراحی می ‌شود و بازوها را به صورت کامل می پوشاند.
 • شورت گنی : استفاده از شورت گنی برای جمع کردن شکم و پهلو بسیار رایج است. این محصول همانند شورت کشی است و کاملا معمولی و ساده پوشیده می‌ شود و در انواع دیگر به وسیله مجموعه ‎‌ای از قزن‌ ها بسته می ‌شود. به طور کلی گن ‌های شورتی دارای دو مدل هستند. گن‌ های شورتی اسلیپ و گن‌ های شورتی پادار.
  • گن شورتی اسلیپ : همانطور که از اسم این گن پیداست، دارای یک شورت اسلیپ است. در این مدل ران‌ ها تنفس راحت و آزادی دارند و کمر شورت کاملا بلند است همچنین با جنس محکمی که دارد شکم را به خوبی می پوشاند.
  • گن شورتی پادار : گن پادار افزون بر داشتن گن در ناحیه کمر و شکم به طور معمول بخشی از ران را نیز می پوشاند و حتی امکان دارد در ناحیه ران برای برجسته تر نمایان کردن این بخش، از پروتز‌هایی در آن به کار رفته باشد. در بعضی از مدل‌ ها ناحیه ران نیز حالتی کششی و سفت دارد و ران ‌ها را فشرده می ‌کند.

 

روش پوشیدن گن شورتی

اکثر گن‌ های شورتی دارای قابلیت کشسانی هستند و همانند یک شورت عادی پوشیده می ‌شوند. بعضی از مدل های آن در ناحیه شکم دارای تعدادی گیره یا قزن هستند که باید بعد از پوشیدن، آن ‌ها را بر اساس میزان فشردگی دلخواه در ناحیه شکم؛ روی ردیف مناسب بست.

اکثر گن‌ های شورتی هیچ درزی ندارند و به هیچ عنوان ناراحتی ای را برای بدن به وجود نمی آورند. این گن ‌ها در ناحیه کمر به مقدار کافی محکم هستند در همین جهت برای طولانی مدت روی کمر ثابت و بی حرکت می ‌مانند و مشکلاتی همچون پایین آمدن یا چرخیدن را برای فرد ایجاد نمی ‌کنند.

 

کاربرد گن شورتی

این مدل گن دارای کاربردهای بسیار زیادی است و می‌ تواند برای تمامی بانوان با هر رده ی سنی مورد استفاده قرار گیرد. از کاربردهای مهم و اصلی این مدل گن پنهان نمودن شکم و پهلو‌ها است. هر فرد با پوشیدن این گن زیر لباس خود به سادگی و بدون هیچ مشکلی می ‌تواند اشکال های اندام خود را بپوشاند و بسیار شیک و جذاب جلوه کند.

همچنین مدوام پوشیدن گن شورتی می‌ تواند مقداری باعث چربی سوزی و کاهش سایز شکم و پهلوها شود. از دیگر کاربردهای این لباس کمک به خوب شدن محل جراحی ‌های شکم است. استفاده از گن شورتی پس از زایمان می‌ تواند زمان مورد نیاز برای برگشت شکم به سایز قبلی را کاهش دهد.

یکی دیگر از کاربردهای این گن ها کمک به نگه داشتن گرما در شکم و پهلوها است. افرادی که دارای درد‌هایی در قسمت کمر هستند، می ‌توانند با استفاده از این گن ها سبب تسکین درد خود شوند.

 

ایجاد فرم ساعت شنی

عده زیادی از افراد علاقه دارند کمری ظریف و باریک و همچنین ران‌ ها و باسنی برجسته داشته باشند. در واقع شبیه به یک ساعت شنی باشند. با استفاده از این مدل گن می ‌توان خود را به سادگی به فرم دلخواه در‌ آورد. یک گن شورتی باعث فشرده شدن شکم و پهلو‌ها می شود و در بعضی مدل‌ ها حاوی پدهایی در قسمت باسن و ران ‌ها هستند که به شکل کاملاً طبیعی این نواحی را برجسته ‌تر می ‌کند. همچنین در بعضی از مدل ها ناحیه باسن به شکلی طراحی شده است که باسن را رو به بالا نگه می ‌دارند. پوشیدن این گونه گن‌ها می ‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس شود.

 

رنگ بندی گن زنانه

با این حال که اکثر افراد ترجیح می ‌دهند از رنگ ‌های همچون سفید، مشکی یا کرم این مدل لباس استفاده کنند، اما این لباس دارای تنوع رنگی است. هر فرد به‌ سادگی می ‌تواند رنگ مورد پسند خود را پیدا نموده و سفارش دهد.

 

روش مراقبت از گن زنانه

بهتر است برای حفظ بیشترین کارایی و عملکرد از شستشوی ملایم ماشین لباسشویی و خشک کردن با حرارت پایین استفاده کرد. تعداد دفعاتی که هر فرد گن را می‌پوشد در طول عمر آن موثر است؛ اما توصیه می شود که هر سه ماه یکبار این لباس زیر را جایگزین کرد و همچنین بیشتر از 6 ماه نباید از لباس زیر استفاده کرد. در زمان ‌هایی که از گن استفاده نمی شود بهتر است آن را درون کاور گذاشته و در جایی خنک نگهداری شود که حالت ارتجاعی خود را به خوبی حفظ کند.

 

انواع برندهای گن زنانه

 • برند ینینچی Yeni Inci : از برندهای معتبر و محبوب لباس زیر کشور ترکیه است که محصولاتی سرشار از تنوع و کیفیت بالا دارد. این برند فعالیت خود را از سال 1964 میلادی آغاز کرده است که تا امروز طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.
 • برند ان بی بی NBB: برند ان بی بی یکی از برندهای معتبر کشور ترکیه است که فعالیت خود را از سال 2013 آغاز کرده است. معیارهای این برند شامل خاص بودن، همگام بودن با مد و کیفیت بالا است. برند ان بی بی برای تمامی رده سنی ها محبوبیت زیادی دارد.
 • برند نیلی Nili: برند نیلی در تولید پوشاک زنانه از جمله مایو زنانه فعالیت دارد. استفاده از جنس های فوق العاده و عالی در تولید پوشاک به همراه طراحی ماهرانه و زیاد بودن تنوع در محصولات، مجموعه نیلی را به عنوان یک برند مطرح و معتبر ایرانی معرفی کرده است.

 

خرید گن زنانه در فروشگاه اینترنتی مدیسه

در خرید گن زنانه باید حتما الگو و طراحی آن را مورد بررسی قرار داد به شکلی که هوا و رطوبت از آن به راحتی عبور کند. همچنین گن ها حالت های مختلفی از جمله کشسانی و فنری دارند که از جنس های متنوعی همچون پلی آمید، لاکرا، الاستین هستند که باید به آن در هنگام خرید نیز توجه کرد. قیمت گن زنانه به عوامل گوناگونی همچون برند، جنس، کاربرد و غیره بستگی دارد. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی مدیسه با انواع متنوع و مختلف گن زنانه رو به رو خواهید شد که همین مسئله این امکان را به شما می دهد تا به راحتی محصول دلخواه خود را انتخاب و تهیه کنید. همچنین مدیسه اصالت و کیفیت تمامی کالاهای خود را تضمین می کند.