فرزند کوچولوی شما که به تازگی پایش به این دنیا باز شده هنوز بلد نیست برود کار خرابی‌هایش را در مستراح انجام دهد. شما مادر و پدر گرامی با این پوشک کودکBabylino Sensitiveکه بسیار راحت و نرم است، به او کمک کنید که با خیال راحت و آسودگی فراوان شب و روزش را سر کند.
این پوشک تولید شرکت یونانی Mega Disposables S.A. است. قطر پوشک به نسبت دیگر محصولات کم بوده، خاصیت جذب آب بسیار بالایی دارد و همینطور به خوبی آب و رطوبت را در خود نگه می دارد. علاوه بر این، پوشک با عصاره بابونه غنی شده که هم رایحه مطلوبی ایجاد می‌کند و هم از ایجاد حساسیت پوستی برای فرزند شما جلوگیری می‌کند. طرح‌های جذاب کودکانه با رنگ‌هایی که برای پوست نوزادان آسیبی ندارد روی این پوشک‌ها دیزاین شده و هنگام تعویض پوشک تمام حواس نوزادان را جذب خودش می‌کند و کار برای شما والدین آسان خواهد شد.


  • بسته 44 عددی پوشک سایز 5 مناسب کودکان با وزن یازده تا بیست‌وپنج کیلو‌گرم است.
  • چسب های قوی و فرم مطابق با آناتومی بدن کودکان، پوشک را هنگام راه رفتن و فعالیت، محکم نگه می‌دارد و ازین نظر مناسب کودکان نوپاست.
  • مواد این محصول از نظر بهداشتی بودن و جلوگیری از بروز حساسیت‌های پوستی برای کودکان، تحت مجوز بین‌المللی استاندارددهی Oeko-Tex®Standard 100استفاده می‌شود.
  • بسته بندی پوشک ساخته شده از مواد قابل بازیافت است.
ویژگی های کالا
جنسيت پسرانه / دخترانه
برند babylino
نوع پوشک
قابليت بازگشت خیر
زمان ارسال مديسه حداكثر 1 روز كاری آتی
0
Rating:
0% of 100
نظر خودتان را بنویسید
تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظرات خود را بنویسند. لطفا "> وارد شوید یا "> یک حساب کاربری ایجاد کنید