لوازم آرایش بدن

بر صفحه

 1. شیمر کلیون 75ml Gel Illuminante
  ‎179,000 تومان
 2. ژل کرم برنزه کننده صورت و بدن پریم 100ml Corpex Auto Bronzing ژل کرم برنزه کننده صورت و بدن پریم 100ml Corpex Auto Bronzing
  • %15

  ژل کرم برنزه کننده صورت و بدن پریم 100ml Corpex Auto Bronzing
  ‎175,000 تومان
  ‎149,000 تومان
 3. فوم برنزه کننده صورت و بدن پریم 150ml Corpex Auto Bronzing فوم برنزه کننده صورت و بدن پریم 150ml Corpex Auto Bronzing
  • %15

  فوم برنزه کننده صورت و بدن پریم 150ml Corpex Auto Bronzing
  ‎260,000 تومان
  ‎221,000 تومان
 4. شیمر بدن ژنوبایوتیک حاوی اکلیل طلایی شیمر بدن ژنوبایوتیک حاوی اکلیل طلایی
  • %10

  شیمر بدن ژنوبایوتیک حاوی اکلیل طلایی
  ‎150,000 تومان
  ‎135,000 تومان
 5. شیمر بدن Diamond Breeze طلایی 01 گلدن رز شیمر بدن Diamond Breeze طلایی 01 گلدن رز
  • %10

  شیمر بدن Diamond Breeze طلایی 01 گلدن رز
  ‎170,000 تومان
  ‎153,000 تومان
 6. شیمر بدن Diamond Breeze برنز 02 گلدن رز شیمر بدن Diamond Breeze برنز 02 گلدن رز
  • %10

  شیمر بدن Diamond Breeze برنز 02 گلدن رز
  ‎170,000 تومان
  ‎153,000 تومان
 7. روغن برنزه کننده بدن 400ml natural کامان روغن برنزه کننده بدن 400ml natural کامان
  • %10

  روغن برنزه کننده بدن 400ml natural کامان
  ‎99,700 تومان
  ‎90,000 تومان
 8. روغن برنزه کننده بدن با SPF4 رومنزو حاوی آلوئه ورا روغن برنزه کننده بدن با SPF4 رومنزو حاوی آلوئه ورا
  • %15

  روغن برنزه کننده بدن با SPF4 رومنزو حاوی آلوئه ورا
  ‎116,952 تومان
  ‎99,000 تومان

 9. تتو موقت طلایی کد 18 Max Model
  ‎65,000 تومان

 10. تتو موقت طلایی کد 17 Max Model
  ‎65,000 تومان

 11. تتو موقت طلایی کد 16 Max Model
  ‎65,000 تومان

 12. تتو موقت طلایی کد 15 Max Model
  ‎65,000 تومان

 13. تتو موقت طلایی کد 14 Max Model
  ‎65,000 تومان

 14. تتو موقت طلایی Max Model
  ‎65,000 تومان
بر صفحه

 

لوازم آرایش بدن

بسیاری از افراد دوست دارند، بدنی زیبا و درخشان داشته باشند، خوشبختانه خرید لوازم آرایش بدن، می تواند این هدف را محقق کند. این لوازم می توانند به بدن رنگی درخشان بدهند، یا به راحتی جای زخم، کشیدگی پوست، سوختگی و... را از بین ببرند و پوست را صاف نشان دهند. لازم به ذکر است با خرید لوازم آرایش بدن آن دسته از ایراداتی که مربوط به رنگدانه ها می باشد، برطرف می شوند و مواردی مانند سلولیت را نمی توان به طور کامل از نظر پاک کرد.

برای خرید لوازم آرایش بدن، ابتدا باید نوع زیبایی را مشخص کرد. آیا کسی که مایل هست این کار را انجام دهد تتو را دوست دارد؟ آیا فرد می خواهد برنزه شود یا قسمتی از پوست بدن را عضلانی نشان دهد؟ سپس با توجه به بودجه و قیمت محصول، به سراغ محصول آرایشی متناسب با بدن برود.

آماده سازی قبل از استفاده از لوازم آرایش بدن

نکته حائز اهمیت در استفاده از لوازم آرایش بدن، این است باید 2 روز قبل از استفاده از آن، حتما بدن را پاک سازی کنید، تا سلول های مرده پوست پاک شوند. رفع موهای زائد با کرم موبر و انجام اسکراب، به آرایش بهتر بدن کمک می کند. انواع لوازم آرایشی بدن سیار متنوع است و فهرست آن در ادامه آورده شده است.

انواع لوازم آرایش بدن

لوازم آرایش بدن انواع مختلفی دارد که با توجه به هدف فرد و قیمت محصول، انتخاب و خریداری می شود. انواع لوازم آرایش بدن عبارتند از:

 • برانزر
 • کانسیلر
 • کانتور
 • تاتوی موقت
 • حنای طراحی

لوازم ارایش بدن برانزر (برنزه کننده)

از برنزه کننده برای خوش رنگ و درخشان کردن پوست، استفاده می شود. انواع برنزه کننده ها در برندها و قیمت های مقرون به صرفه موجود هستند. برنزه کننده ها برای تمامی نقاط بدن استفاده می شود. برای خرید برنزه کننده به 2 نکته باید دقت داشت:

1-    نوع پوست

باید حتما با توجه به نوع پوست، برنزه کننده مناسب آن پوست را خریداری کرد. اگر پوست چرب است، خرید برنزه کننده مناسب پوست چرب و اگر پوست خشک است، خرید برنزه کننده مناسب پوست خشک که دارای مواد آبرسان و مرطوب کننده است، توصیه می شود.

2-    رنگ پوست

رنگ برنزه کننده ای که خریداری می شود، حتما باید یک تا دو درجه تیره تر از رنگ پوست فرد باشد. زیرا در غیر این صورت ظاهر بدن، طبیعی جلوه نخواهد کرد.

لوازم آرایش بدن کانسیلر

کانسیلر یک نوع از لوازم آرایش بدن است که برای پوشاندن جوش، کشیدگی پوست و... کاربرد زیادی دارد. از کانسیلر برای تمام نقاط بدن استفاده نمی شود، بلکه به صورت موضعی در محل مورد نظر مالیده می شود، از این رو حتما باید رنگ کانسیلر متناسب با رنگ پوست فرد باشد. برای اینکه کانسیلر پخش رنگ خوب و طبیعی داشته باشد، از اسفنج و براش های متوسط یا بزرگ استفاده کنید. پس اگر فردی به دنبال پوشاندن زخم یا جوش در نقاط مختلف بدن باشد، خریدن کانسیلر، بهترین انتخاب است.

لوازم آرایش بدن کانتور

خرید کانتور به آن دسته از افرادی پیشنهاد می شود که دوست دارند به صورت یا بدن خود فرمی مطلوب بدهند و ایرادات آن را برطرف کنند. در کانتور کردن، قسمت هایی که باید کوچک تر دیده شوند، تیره تر و قسمت هایی که قرار است برجسته شوند، روشن تر می شود. قسمت های مختلف بدن از قبیل شکم، پا، ران، دست و... را می توان با استفاده از کانتور، عضلانی نشان داد. کانتورها در قیمت های ارزان تا گران در بازار موجود است. بهتر است قبل از خرید کانتور حتما مدل ها و برندهای مختلف کانتور مقایسه شود تا خریدی مطمئن تر را تجربه نمود.

شیمر بدن از لوازم آرایش بدن

شیمر یک نوع وسیله آرایش بدن می باشد که وظیفه اصلی آن براق کردن پوست بدن و به صورت مایع، اسپری و پودر موجود است. البته بعضی از شیمرها می توانند پوست بدن را برنزه هم کنند. بعضی شیمرها فاقد رنگ هستند و فقط بدن را درخشان می کنند و برخی دیگر به بدن رنگ می دهند.

تتوی موقت

خرید تتوی موقت برای آن دسته از افرادی عالی است که عاشق تتو هستند، اما دوست ندارند یک طرح به صورت دائمی روی پوستشان حک شود. البته با مقایسه تتوی موقت و تتوی دائمی کاملا مشخص خواهد شد که قیمت تتوی موقت بسیار ارزان تر از تتوی دائمی است.

حنای طراحی

طراحی با حنا این روزها بسیار مد شده است. بنابراین اگر فردی طرفدار طراحی حنا باشد، می تواند آن را خریداری کند. با مقایسه حنا و تتوی مواقت و دائمی تفاوت های درمانی جالبی به چشم می خورد. حنا دارای خواص و فوایدی مانند التیام زخم ها، تقویت ناخن ها، تقویت رشد مو و تقویت پوست سر را برای مصرف کننده در پی خواهد داشت.

برندهای لوازم آرایش بدن

برندهای مختلف ایرانی و خارجی برای لوازم آرایش بدن وجود دارد که در زیر به معتبرترین آن ها اشاره می شود.

معتبرترین برندها برای خرید لوازم آرایش بدن عبارتند از: برند لوازم آرایش بدن کامان (come on)، مارک لوازم آرایش بدن ژنوبایوتیک (geno biotic)، مارک لوازم ارایش بدن گلدن رز (golden rose)، مارک لوازم آرایش پریم (prime)، رمنزو (Romenzo)، کلیون (cliven) و...

 

قیمت لوازم آرایش بدن چگونه تعیین می شود؟

قیمت تمام شده محصول کاملا به مواد تشکیل دهنده و برند آن برمی‌گردد و افراد متناسب با بودجه، رنگ پوست و نوع پوست، می توانند هر کدام از این وسایل را خریداری کنند.

 

خرید آنلاین کرم ضد آفتاب از فروشگاه مدیسه

شما کاربران گرامی می توانید برای خرید انواع لوازم آرایش بدن از باکیفیت ترین برندها و مارک های معتبر با ارزان ترین قیمت به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می توانید از بخش مقایسه محصولات آرایش بدن مانند برنزه کننده بدن، شیمر بدن، کانتور بدن، تتوی موقت و... برای انتخاب بهترین لوازم آرایش بدن متناسب با نوع و رنگ پوست خود استفاده نمایید و محصول خود را از فروشگاه آنلاین مدیسه سفارش دهید.

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید