کرم ضد لک و روشن کننده صورت

صفحه
بر صفحه

 1. لوسیون تخصصی Health Dream ضد لک و روشن کننده پوست حاوی آلفا آربوتین و نیاسین آمید
  ‎441,450 تومان

 2. ژل نرم کننده و آبرسان آدرا Adra حاوی عصاره آلوئه ورا 300ml
  ‎79,600 تومان

 3. کرم بدن هیدرودرم Hydroderm حاوی کمپلکس روشن کننده
  ‎225,187 تومان

 4. کرم روشن کننده بدن هیدرودرم Hydroderm کرم روشن کننده گیاهی
  ‎137,309 تومان

 5. کرم روشن کننده صورت هیدرودرم Hydroderm حاوی آربوتین
  ‎127,210 تومان

 6. سرم صورت اوردینری The Ordinary ضد لک حاوی 2% آلفا آربوتین و HA
  ‎590,000 تومان
 7. کرم جوان کننده ونزن Venzen مدل Goat Milk حاوی عصاره شیر بز کرم جوان کننده ونزن Venzen مدل Goat Milk حاوی عصاره شیر بز
  • %5

  کرم جوان کننده ونزن Venzen مدل Goat Milk حاوی عصاره شیر بز
  ‎105,000 تومان
  ‎100,000 تومان

 8. اسپری رزبری Rose Berry روشن کننده و ضد آفتاب
  ‎65,000 تومان

 9. کرم روشن کننده پوست شیلاندر حاوی ویتامین C
  ‎276,000 تومان
 10. ست ضد تیرگی و ضد لک اوریفلیم Brilliance Infinite Luminosity ست ضد تیرگی و ضد لک اوریفلیم Brilliance Infinite Luminosity
  • %61

  ست ضد تیرگی و ضد لک اوریفلیم Brilliance Infinite Luminosity
  ‎5,050,000 تومان
  ‎1,969,500 تومان

 11. ژل کرم ویتامین C سیوا لایف مناسب انواع پوست 50ml
  ‎160,660 تومان

 12. ژل کرم ضد لک و روشن کننده پوست سیوا لایف 50ml
  ‎196,900 تومان

 13. سرم روشن کننده صورت بیوآکوا Hyaluronic Acid حاوی هیالورنیک اسید
  ‎68,000 تومان
 14. کرم روشن کننده صورت نوتروژینا 75ml Bright Boost کرم روشن کننده صورت نوتروژینا 75ml Bright Boost
  • %5

  کرم روشن کننده صورت نوتروژینا 75ml Bright Boost
  ‎300,000 تومان
  ‎285,000 تومان
 15. کرم ضد لک و روشن کننده پوست ژاک آندرل پاریس 30ml White Active کرم ضد لک و روشن کننده پوست ژاک آندرل پاریس 30ml White Active
  • %10

  کرم ضد لک و روشن کننده پوست ژاک آندرل پاریس 30ml White Active
  ‎375,000 تومان
  ‎338,000 تومان
 16. لوسیون روشن کننده بدن وچه مناسب کشاله ران و زیر بغل لوسیون روشن کننده بدن وچه مناسب کشاله ران و زیر بغل
  • %10

  لوسیون روشن کننده بدن وچه مناسب کشاله ران و زیر بغل
  ‎175,000 تومان
  ‎158,000 تومان
 17. ژل رفع لک و تیرگی وچه مناسب پوست چرب و مستعد آکنه ژل رفع لک و تیرگی وچه مناسب پوست چرب و مستعد آکنه
  • %10

  ژل رفع لک و تیرگی وچه مناسب پوست چرب و مستعد آکنه
  ‎250,000 تومان
  ‎225,000 تومان
 18. ژل رفع لک و تیرگی وچه مناسب برای پوست خشک و معمولی ژل رفع لک و تیرگی وچه مناسب برای پوست خشک و معمولی
  • %10

  ژل رفع لک و تیرگی وچه مناسب برای پوست خشک و معمولی
  ‎250,000 تومان
  ‎225,000 تومان
 19. لوسیون روشن کننده بدن پریم 200ml Corpex Body Whitening لوسیون روشن کننده بدن پریم 200ml Corpex Body Whitening
  • %15

  لوسیون روشن کننده بدن پریم 200ml Corpex Body Whitening
  ‎220,000 تومان
  ‎187,000 تومان
 20. کرم روشن کننده پوست پریم 30ml Intensive Brightener کرم روشن کننده پوست پریم 30ml Intensive Brightener
  • %15

  کرم روشن کننده پوست پریم 30ml Intensive Brightener
  ‎270,000 تومان
  ‎230,000 تومان

 21. کرم ضد لک اوردینری حاوی 23% ویتامین C و 2% Ha
  ‎430,000 تومان

 22. سرم روشن کننده صورت گارنیه Fast Bright حاوی ویتامین C
  ‎155,000 تومان

 23. سرم روشن کننده ویتامین C گارنیه Bright Complete
  ‎180,000 تومان
 24. کرم ژل روشن کننده ملافارما مای C15 Brightening کرم ژل روشن کننده ملافارما مای C15 Brightening
  • %10

  کرم ژل روشن کننده ملافارما مای C15 Brightening
  ‎272,800 تومان
  ‎246,000 تومان
صفحه
بر صفحه

 

کرم ضد لک قوی، کرم سفید کننده صورت و کرم روشن کننده پوست

بهترین سفید کننده فوق العاده قوی چه کرمی است؟ بهترین کرم ضد لک صورت چیه؟ درمان سریع لک صورت چیست؟ این پرسش ها همگی از جمله مواردی هستند که ذهن هر انسانی که به پوست خود اهمیت فراوانی می دهد را درگیر می کند. درمان جای جوش برای آماده شدن جهت رفتن به مهمانی و بودن در کنار خانواده و دوستان نیز از دیگر موارد آزاردهنده برای هر فردی می باشد. اما اگر فردی در شرایط سختی قرار بگیرد که لازم باشد تا به درمان سریع لک صورت فکر کند، بهترین درمان استفاده از کرم ضد لک خارجی از برندهای معروف و باکیفیت خواهد بود.

علت ایجاد لکه های پوستی

از جمله عوامل موثر در ایجاد لکه های پوستی تابش مستقیم نور خورشید، افزایش سن، وجود بیماری های خاص و تغییرات هورمونی در بدن است. متداول ترین علت لکه صورت هم عوارض ناشی از آفتاب سوختگی است و ممکن است به شکل کک و مک ظاهر شود. زیرا پرتوهای فرابنفش UV می تواند میزان ملانین را افزایش داده و منجر به آفتاب سوختگی شدید شود.

عوامل دیگری مانند نارسایی های ژنتیکی، تغذیه نامناسب، بیماری های کبد و کلیه در بروز لکه های پوستی نقش مهمی بازی می کنند. در چنین شرایطی درمان حتما باید تحت نظر پزشک متخصص پوست، صورت پذیرد و دکتر متخصص باید بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت و یا بهترین کرم آبرسان و روشن کننده پوست را معرفی کند.

انواع لک های پوست

لک های پوستی دو نوع هستند: لکه های پوستی سطحی و لکه های پوستی عمقی. لکه های پوستی سطحی از رنگ طبیعی پوست کمی تیره تر بوده و به سادگی قابل شناسایی نیستند. لکه های پوستی عمیق خیلی تیره تر هستند و درمان آنها با یک روتین مراقبت از پوست خوب می تواند تا چندین ماه طول بکشد. انتخاب درمان و یا خرید کرم ضد لک قوی و کرم روشن کننده قوی صورت به سطح لکه بستگی دارد.

درمان لکه های پوستی

انتخاب یک کرم ضدلک قوی برای داشتن پوستی شاداب و یکدست یک انتخاب خیلی مهم است. کرم ضدلک صورت برای لک های سطحی و مواردی که ناشی از آفتاب سوختگی است می تواند مصرف شود. کرم ضد لک فوق العاده قوی برای برطرف کردن جای جوش صورت و همچنین لکه های پوستی ناشی از کبر سن قابل استفاده هستند.

برای درمان بدون بازگشت و دائمی لک های پوست صورت و بدن لازم است تا از برندهای معتبر و دارای گواهینامه سلامت و بهداشت استفاده کرد. زیرا استفاده از کرم های ضدلک بی کیفیت نه تنها کمکی به رفع لک ها نمی کند، بلکه می تواند باعث بروز حساسیت های پوستی و التهاب پوست نیز شود. اما برای درمان لک های پوستی از چه چیزی و چه زمانی باید استفاده کرد؟

خرید کرم های جوان کننده، روشن کننده و سفید کننده صورت

خرید بهترین کرم روشن کننده صورت خارجی و یا سفیدکننده صورت در روتین مراقبت از پوست هر کسی باید وجود داشته باشد. با این حال زمانی که لکه پوستی از نوع سطحی است، می توان از کرم روشن کننده و سفید کننده  جهت درمان لکه های پوستی بهره برد. زمان استفاده از کرم های روشن کننده معمولا 2 تا 3 ماه می باشد. اما زمان دقیق آن را فقط پزشک و متخصص پوست می تواند تعیین کند. بهتر است به قیمت کرم سفید کننده دائمی صورت توجهی نکنید.

خرید کرم ضدلک قوی

خرید کرم ضد لک قوی و یا بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت برای لکه های پوستی عمقی توصیه می شود. از آنجایی که لکه های پوستی عمقی است طبق توصیه دکتر پوست نوع کرم ضدلک مشخص می شود. انتخاب درست و خرید یک کرم ضدلک قوی مناسب می تواند شرایط بدون بازگشت لکه ها را ممکن سازد. معمولا کمترین زمان استفاده از کرم رفع لک قوی حدود 6 ماه است.

استفاده و خرید کرم ضدلک معمولا پس از 30 سالگی توصیه می شود. همچنین معمولا توصیه می کنند کرم ضد لک در روتین پوستی شبانه قرار گیرد. زیرا مواد مورد مصرف در ساخت کرم رفع لک و تیرگی خاصیتی دارد که پوست را نسبت به نور حساس می کند. از این رو بهتر است قبل از خواب استفاده شود.

ویژگی های یک کرم ضد لک قوی بدون بازگشت

هنگام خرید کرم ضد لک قوی قیمت کرم ضدلک مهم است، اما باید به فاکتورهای دیگری نیز توجه داشت. ازآنجایی که کرم رفع لک با سلامت انسان در ارتباط است، قیمت کرم ضد لک نباید فاکتور اصلی در خرید کرم ضد لک محسوب شود. این فاکتورها عبارتند از:

خاصیت لایه برداری کرم رفع لک

کرم ضدلک لایه بردار حاوی  موادی است که می تواند لایه های سطحی پوست را لایه برداری کند. از طرفی دیگر قادر خواهد بود تا منافذ مسدود شده را تمیز کرده و ناخالصی ها را از بین ببرد. خاصیت لایه برداری به دلیل موادی است که در ساختار و ترکیبات کرم ضدلک لایه بردار مورد استفاده قرار می گیرد.

مواد مورد مصرف در ساخت کرم ضدلک

لک های پوستی به دلیل افزایش سطح ملانین یا رنگدانه های پوستی به وجود می آید. یک کرم رفع لک قوی یا کرم لک بر باید در وهله اول بتواند سطح تولید ملانین را کاهش دهد. در درجه دوم باید بتواند لک های قدیمی صورت را از بین ببرد. معمولا کرم های ضد لک دارای موادی مانند کوجیک اسید، هیدروکینون 2%، ویتامین C، رتینوئید و آزلائیک اسید هستند.

ویتامین سی به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان قادر است تا عارضه های مقاوم پوستی را برطرف کند. آربوتین و هیدروکینون خاصیتی دارد که در عصاره شیرین بیان هم دیده می شود و می تواند از تولید ملانین در سطح پوست جلوگیری کند. اسید کوجیک ماده دیگری است که ممکن است در ساختار یک کرم ضدلک قوی دیده شود و آن هم به دلیل خاصیت مهارکنندگی آنزیم های تیروزیناژ است.

برندهای معروف کرم لک بر صورت

معروف ترین و بهترین برندهای کرم ضد لک، کرم روشن کننده و کرم سفیدکننده  به یقین برندهایی مانند اوریفلیم، نوتروژینا، دکتر ژیلا، پریم، ژوت، مای و گارنیه هستند که توانسته اند سهم بسیار زیادی از بازار را نصیب خود کنند. با این حال برای استفاده از کرم رفع لک و تیرگی می توانید از برندهای دیگری نیز استفاده کنید. در میان محصولات و برندهای نام آشنا در بازار برندهای بسیار خوبی نیز وجود دارد که می توان به طور مثال به سه مورد زیر اشاره کرد.

کرم ضدلک اوریفلیم

خرید کرم ضدلک اوریفلیم یکی از اصلی ترین انتخاب های مشتریان است. اوریفلیم یک برند سوئدی است که حتی پکیج و ست کرم رفع لک شامل کرم روز روشن کننده، کرم شب روشن کننده صورت، ژل شستشو روشن کننده، سرم روشن کننده و کرم دور چشم رفع تیرگی می شود. مهمترین ویژگی محصولات اوریفلیم این است که قادر هستند به خوبی سطح کلاژن پوست را حفظ کند.

کرم روشن کننده صورت نوتروژینا

بهترین کرم ضدلک بدون بازگشت و همچنین بهترین کرم ضد لک صورت ایرانی نیز در میان محصولات شرکت نوتروژینا قرار دارد. محصولات این شرکت دارای نتایج بالینی ثابت شده ای می باشد و حاوی ترکیبات لایه بردار ارگانیک فوق العاده  قوی می باشد. کرم روشن کننده و سفید کننده نوتروژینا به خوبی می تواند سلول های مرده پوست را پاکسازی کرده و به جوانسازی آن کمک کند.

کرم سفیدکننده دکتر ژیلا

خرید کرم سفید کننده صورت از شرکت دکتر ژیلا انتخاب کسانی است که به محصولات ایرانی باور دارند. این برند ایرانی توانسته است تا ترکیبات ارگانیکی مانند عصاره آلوئه ورا، برگ زیبتون و برگ درخت چای در محصول خود استفاده کند که می تواند محوکنندگی لک های پوستی را به خوبی انجام دهد.

خرید آنلاین انواع کرم ضد لک قوی

خرید آنلاین انواع کرم ضد لک قوی و همچنین کرم روشن کننده و سفید کننده با تأثیر دائمی فقط در بین محصولات و برندهای معتبر است که باعث می شود تا مشتریان از خرید خود کاملا راضی باشند. قیمت کرم ضد لک با تأثیر دائمی و بدون بازگشت ممکن است خیلی بالا باشد. اما تمام این محصولات در فروشگاه اینترنتی مدیسه با منصفانه ترین قیمت بازار محصولات آرایشی بهداشتی ارائه می شود. فروشگاه مدیسه افتخار دارد که بهترین کرم های ضد لک و سفیدکننده را از معتبرترین برندهای بهداشتی به مشتریان خود با قیمتی بسیار مناسب و حتی با تخفیف های ویژه و شگفت انگیز ارائه دهد.

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید