آرایش ناخن

صفحه
بر صفحه

 1. محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم Hydroderm
  ‎127,599 تومان

 2. روغن تقویت کننده ناخن هیدرودرم Hydroderm 
  ‎114,485 تومان

 3. لاک جلوگیری از جویدن ناخن هیدرودرم Hydroderm 
  ‎90,597 تومان

 4. محلول ترمیم کننده ناخن هیدرودرم Hydroderm 
  ‎105,357 تومان

 5. محلول محرک رشد ناخن هیدرودرم Hydroderm 
  ‎114,485 تومان

 6. محلول از بین برنده پوست های اطراف ناخن هیدرودرم Hydroderm 
  ‎90,597 تومان

 7. محلول خشک کننده سریع لاک ناخن هیدرودرم Hydroderm 
  ‎105,357 تومان
 8. لاک تقویتی ناخن گلدن رز مدل Expert 4 in 1 Complete Care لاک تقویتی ناخن گلدن رز مدل Expert 4 in 1 Complete Care
  • %5

  لاک تقویتی ناخن گلدن رز مدل Expert 4 in 1 Complete Care
  ‎106,000 تومان
  ‎100,700 تومان

 9. ست مانیکور و پدیکور مسافرتی آبی Ning Tian طرح Happy Day
  ‎85,000 تومان

 10. ست مانیکور و پدیکور مسافرتی یاسی Ning Tian طرح قورباغه
  ‎85,000 تومان

 11. ست مانیکور و پدیکور مسافرتی صورتی Ning Tian طرح Lovely Girl
  ‎85,000 تومان

 12. ست مانیکور و پدیکور مسافرتی گلبهی Ning Tian طرح سگ کلاهدار
  ‎85,000 تومان

 13. ست مانیکور و پدیکور مسافرتی صورتی Ning Tian طرح خرگوش
  ‎85,000 تومان

 14. ست مانیکور و پدیکور مسافرتی سبز Ning Tian طرح Lovely Girl
  ‎85,000 تومان

 15. ست مانیکور و پدیکور مسافرتی صورتی Ning Tian طرح خرس
  ‎85,000 تومان

 16. ست مانیکور و پدیکور مسافرتی سبز Ning Tian طرح Cute Bear
  ‎85,000 تومان

 17. ست مانیکور و پدیکور مسافرتی صورتی Ning Tian طرح فیل
  ‎85,000 تومان

 18. لاک ناخن خرسی دخترانه فشن پلاس یاقوتی
  ‎15,000 تومان

 19. لاک ناخن خرسی دخترانه فشن پلاس سبز پاستلی
  ‎15,000 تومان
 20. لاک ناخن خرسی دخترانه فشن پلاس آلبالوئی لاک ناخن خرسی دخترانه فشن پلاس آلبالوئی
  • %7

  لاک ناخن خرسی دخترانه فشن پلاس آلبالوئی
  ‎15,000 تومان
  ‎14,000 تومان

 21. لاک ناخن خرسی دخترانه فشن پلاس بنفش
  ‎15,000 تومان

 22. لاک ناخن شاین خرسی دخترانه فشن پلاس طوسی
  ‎15,000 تومان

 23. لاک ناخن خرسی دخترانه فشن پلاس جگری
  ‎15,000 تومان

 24. لاک ناخن خرسی دخترانه فشن پلاس بنفش
  ‎15,000 تومان
صفحه
بر صفحه

 

لوازم آرایش ناخن

دست ها یکی از مهمترین اعضای بدن هستند که اهمیت سلامت و طراوت آن ها بر کسی پوشیده نیست. بدیهی است که سلامت ناخن های دست و آرایش مناسب آن ها، نقشی غیرقابل انکار در زیبایی ظاهری دست ها  دارد. ناخن ها یکی از اجزای مهم در حفظ زیبایی افراد به خصوص خانم ها به شمار می روند. این موضوع در رابطه با پاها نیز کاملا صادق است. آرایش ناخن پا نیز به خصوص در زمانی که کفش جلوباز پوشیده اید نقش مهمی در آراستگی ظاهری شما خواهد داشت.

سلامت و طراوت ناخن ها با استفاده از مواد غذایی مناسب می تواند تضمین کننده آراستگی ظاهری شما باشد و به همین دلیل آرایش ناخن امروزه به یکی از ارکان مهم آرایش روتین روزانه خانم ها تبدیل شده است. روش های مختلفی برای آرایش ناخن وجود دارد که در زیر به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

مزایای آرایش ناخن

آرایش ناخن های دست می تواند جلوه ویژه ای به ظاهر افراد داده و سبک پوشش و زیبایی شما را با جلوه ویژه  به معرض نمایش بگذارد. انتخاتب لوازم آرایش ناخن باکیفیت یکی از مهمترین کارهایی است که باید برای رسیدن به این موضوع به آن بپردازید.

همچنین قیمت مناسب محصولات آرایش ناخن می تواند یکی از معیارهای مهم در خرید این محصولات باشد که به شما این امکان را می دهد تا استفاده از ابزارهای آرایش ناخن را به صورت مداوم انجام دهید چرا که استمرار در مراقبت از ناخن ها به اندازه استفاده از محصولات با کیفیت آرایش ناخن اهمیت دارد.

انواع محصولات آرایش ناخن

لوازم مانیکور و پدیکور

 آرایش ناخن با مانیکور

یکی از روش های مراقبت از ناخن ها و آرایش ناخن دست، مانیکور است. به فرایندی که در آن گوشت ها و کوتیکول های اطراف ناخن دست برداشته شده و سطح ناخن ها را صاف می کند مانیکور گفته می شود. در مانیکور ناخن دست استفاده ابزارهایی مثل سوهان ناخن، کوتیکول ریموور و انواع سوهان دستی و برقی ناخن و پولیش ناخن به کار می رود. آرایش ناخن با مانیکور، یکی از راه هایی است که باعث زیبایی دست های شما خواهد شد. این نوع آرایش ناخن هم در منزل و هم در آرایشگاه ها انجام می شود.

ابزارهای مختلفی در رابطه با کاشت ناخن وجود دارد که برای استفاده در منزل به صورت بسته کم حجم بسیار کاربردی هستند. همچنین ست ابزار مانیکور در انواع طرح ها در بازار وجود دارد که نمونه های مختلف آن در فروشگاه انلاین مدیسه موجود است.

نقش پدیکور در آرایش ناخن

به تمام مواردی که در بالا برای آرایش ناخن دست ها گفته شد اگر در رابطه با ناخن پا اتفاق بیفتد پدیکور گفته می شود. پدیکور فرآیند زیباسازی ناخن های پا است که برای آرایش ناخن پا کاربرد دارد.

لوازم کاشت ناخن و تاثیر زیبایی آن در آرایش ناخن

یکی دیگر از موارد مهم و پرکاربرد برای آرایش ناخن انجام کاشت ناخن است که در آن از لوازم مختلف کاشت ناخن برای زیبایی ناخن ها استفاده می شود. کاشت ناخن در زیبایی دست های پا و آرایش ناخن های دست و پا بسیار موثر خواهد بود. استفاده از لوازم آرایش ناخن با کیفیت می تواند تاثیر بسزایی بر این فرایند داشته باشد.

ناخن مصنوعی به عنوان یکی از روتین های آرایش ناخن در بین بانوان جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. کاشت ناخن به عنوان یکی از پرطرفدارترین روش های آرایش دست توانسته است نقش مهمی در خدمات آرایشگاه های زنانه داشته باشد. خرید محصولات با کیفیت کاشت ناخن از فروشگاه اینترنتی مدیسه می تواند طیف وسیعی از برندهای معروف و با کیفیت را با تنوع قیمت بسیار بالا در اختیار شما قرار دهد.

محصولات مراقبت ناخن

محصولات مختلفی برای مراقبت و سلامت ناخن ها در بازار وجود دارد. انواع روغن تقویت کننده ناخن و کرم های مختلف مراقبت از ناخن از جمله این محصولات هستند. محصولاتی همچون کوتیکول ریموور و کرم های تقویت کننده ناخن در کنار ابزارهایی همچون ناخن گیر و ست های مختلف مانیکور و پدیکور می تواند در فرآیند مراقبت از ناخن بسیار موثر و کمک کننده باشند. مدیسه به عنوان یکی از اولین فروشگاه های اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی توانسته است امکان خرید اینترنتی انواع محصولات مراقبت از ناخن را به راحتی برای شما فراهم کند.

لاک ناخن و لاک پاک کن

یکی از مهمترین محصولات آرایش ناخن استفاده از لاک ناخن در انواع رنگ بندی و استفاده از لاک پاک کن با کیفیت است. ست کردن رنگ لاک ناخن با سبک پوشش روزانه افراد می تواند نظم خاصی در جلوه بصری استایل افراد داشته باشد.استفاده از لاک پاک کن با کیفیت نیز می تواند چالش آسیب احتمالی پاک کردن لاک ناخن به تناوب را از بین ببرد. در فروشگاه آنلاین مدیسه می توانید انواع لاک و لاک پاک کن ها را در انواع برندهای معروف و با کیفیت خریداری کنید.

خرید لوازم آرایش ناخن از فروشگاه اینترنتی مدیسه

خرید لوازم باکیفیت آرایش ناخن همواره یکی از چالش های افرادی است که به سلامت و زیبایی ناخن های خود اهمیت ویژه ای می دهند. برای افرادی که دغدغه زمان دارند، خرید آنلاین لوازم آرایش ناخن می تواند انتخاب مفیدی باشد. برای خرید آنلاین لوازم آرایش ناخن دست و پا، خرید از سایت های معتبر ارائه دهنده محصولات آرایشی بهداشتی بسیار کمک کننده خواهد بود.

مدیسه به عنوان یکی از قدیمی ترین سایت های خرید آنلاین، می تواند برای خرید آنلاین محصولات باکیفیت آرایش ناخن انتخاب مناسبی باشد. همکاران ما در مدیسه با ارائه برترین برندهای محصولات آرایشی بهداشتی می توانند در انتخاب و خرید آنلاین محصولات باکیفیت آرایش ناخن ها و سایر محصولات آرایش دست به شما کمک کنند.

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید