مانتو - مدل های جدید بهار 1400

خرید جدیدترین مدل های مانتومجلسی، کتی، اداری، دانشجویی، اسپرت، نخی با تنوع بی‌نظیری از طرح و رنگ (آبی آسمانی، سرخابی، مشکی، طوسی جین و ...) در فروشگاه اینترنتی مدیسه

مانتو

انتخاب مانتو همیشه یکی از چالش‌های بانوان در هنگام خريد است. ساعت‌ها و روزهای زیادی صرف گشتن به دنبال بهترین مدل مانتو در بین مغازه ها و پاساژهای شهر می‌كنيم و شاید در نهایت هم نتوانيم مانتو مورد نظرمان را پیدا کنیم.

مانتوی اسپرت و مجلسی

شاید اگر قرار باشد که کمد لباس ایده آل را برای زنان تعریف کنیم، باید به موقعیت هایی که هر لباس قرار است پوشیده شود دقت کنیم. تقریبا تمام زنان به یک مانتو اسپرت که بتواند تکمیل کننده استایل راحت و کژوال آنها باشد نیاز دارند. یک مانتو اسپورت باید طرحی ساده داشته باشد تا در استایل‌‌های متعدد کاربردی باشد، رنگ آن از خانواده رنگ‌های خنثی و کم‌رنگ و در نهایت از متریال مرغوب تهیه شده باشد. مانتو اسپورت را می‌توانید هنگام پیاده‌روی، خرید روزانه و انجام کار‌های اداری بپوشید. بعد از مانتو اسپرت حالا نوبت به دیگر مدل‌ های کاربردی و مورد نیاز در کمد لباس است؛ مانند مانتو مجلسی که اگر در انتخاب آن دقت کنید احتمالا بتوانید در چندین موقعیت متفاوت از آن استفاده کنید. اگر علاقه مند به ساخت یک کمد لباس کامل هستید، پیشنهاد می‌کنیم سعی کنید دو رنگ مانتو مجلسی با دو قد متفاوت تهیه کنید. یک مانتو مجلسی با قد متوسط و یک مانتو بلند می‌تواند بسیار کاربردی باشد. مانتویی که قد متوسط دارد را برای رویدادهای روز و مانتوی تیره بلند را برای مناسبت‌هایی که در شب برگزار می‌شود انتخاب کنید.

مانتو دانشجویی

خیلی از خانم های دانشجو به دنبال خرید مانتو دانشجویی هستند که گاهی انتخاب آن سخت می‌شود. هنگام خرید مانتو دانشجویی به شرایط و ضوابط دانشگاه باید توجه کنید تا خرید موفقی داشته باشید. مانتو دانشجویی خوب باید قد کافی و گاهی بلند و البته دکمه‌دار باشد. اگر تاکید زیادی روی پوشیدن رویه دارید، مدلی انتخاب کنید که همراه با یک شومیز بلند پوشیده شود. با انتخاب مانتو دانشجویی مناسب می‌توانید استایل‌های مختلفی بسازید و فقط کافی است رنگ شلوار و یا کیف را تغییر بدهید. برای رنگ هم به سراغ یک یا دو رنگ تیره و یک رنگ روشن بروید. مانتوی کرم رنگ می‌تواند خیلی شیک به نظر برسد. مانتوهای کتی هم از ترندهای امسال بودند که اغلب مدلهای رنگی آن را مي توان با کتانی‌های بزرگ و سفید ست کرد.

مانتو اداری

مانتو اداری باید قدی روی زانو یا بلند تر داشته باشد و جذب نباشد. نوع جنس مانتو نیز بسیار مهم است. بهتر است از جنس نخ باشد تا هنگام تعریق بدن بوی نامطبوعی نگیرد.

مانتو تابستانی

خوشبختانه برای انتخاب و خرید مانتو تابستانی انتخاب‌های زیادی در فروشگاه اینترنتی مديسه دارید. اغلب مانتوهاي تابستانی روشن و آزاد هستند تا تحمل گرمای تابستان را راحت‌تر کنند. از ترندهای مانتو تابستانی امسال می‌‌توان به مانتو سارافونی آزاد اشاره کرد که گاهی به صورت خمره‌ای هم طراحی‌ می‌شدند و می‌توانید این مدل‌ها را با شومیزهای رنگی ست کنید.

جنس مانتو

حالا سوالی که پیش میاید این است که یک مانتوی خوب باید چه جنسی داشته باشد؟ مانتو نخی ، ریون، ساتن، کرپ و کلی متریال دیگر در بازار لباس وجود دارند که بنا به کاربری که مدنظر شماست می‌توانید از میان آنها انتخاب کنید. در این میان پارچه هایی هستند که مانتوی آنها از هر نظر می‌تواند مناسب باشد؛ مانند مانتو نخی که شاید تنها نقطه ضعف آنها چروک شدنشان است.

ست کردن مانتو  

برای ست کردن مانتو با شلوار و شال یا روسری بهتر است کمی در مورد رنگ شناسی و ترکیب آنها بدانید. به غیر از سه رنگ اصلی قرمز، آبی  و زرد و رنگ های ثانویه سبز، بنفش و نارنجی، یک دسته بندی بسیار مهم در میان رنگ ها وجود دارد  که می‌تواند در زمینه ست کردن مانتو با شلوار و یا مانتو با روسری و اکسسوری های دیگر کاربردی باشد؛ در این دسته بندی رنگ ها به سه دسته گرم، سرد و خنثی تقسیم می‌شوند. دسته بندی رنگ های گرم، سرد و خنثی کاربرد بیشتری در زمینه استایل و ست کردن لباس ها دارند. رنگ های گرم مانند نارنجی، قرمز و قهوه ای و ... انرژی بخش و رنگ های سرد مثل سبز و آبی آرامش بخش هستند و رنگ های خنثی در آنها سفید به میزان زیادی وجود دارد و شبیه به رنگ های اصلی و ثانویه نیستند و مانند رنگ هایی هستند که از طبیعت و زمین نشات گرفته باشد : خاکی، خاکستری، کرم، سفید و مشکی.

ست کردن مانتو طوسی

اگر مانتوی انتخابی شما از رنگ خنثی است، خیالتان از بابت ست کردن مانتو و استایل آن راحت باشد زیرا رنگ های خنثی با هر رنگ دیگری به راحتی ست می‌شوند. برای مثال اگر مانتو خاکستری و یا طوسی داشته باشید می‌توانید آن را با شال و روسری قرمز، نارنجی و یا ترکیب رنگهای گرم استفاده کنید. رنگ طوسی هماهنگی بسیار زیبایی هم با رنگ‌های سرد مانند آبی نیز دارد. می توانید مانتو طوسی را با شلوار جین آبی و شال سفید ست کنید و از همیشه شیک تر به نظر برسید.

ست کردن مانتو قهوه ای

رنگ قهوه ای  و شتری از رنگ های محبوب فصل پاییز و زمستان است .ترکیب مانتو قهوه ای با رنگهای دیگر گاهی می‌تواند چالش برانگیز باشد. برای ست کردن مانتو قهوه ای همیشه می توانید از رنگ سفید یا مشکی استفاده کنید ولی شال یا روسری قرمز و نارنجی در کنار رنگ قهوه ای و شتری هم می توانند استایل زیبایی ایجاد کنند.

ست کردن مانتو خردلی

رنگ خردلی یکی از رنگهای پرکاربرد در مانتو است. این رنگ بسیار ملایم تر از رنگ زرد است و ست کردن آن آسان است به شرطی که فقط در یک آیتم استفاده شود؛ یعنی اگر مانتو را خردلی انتخاب می‌کنید رنگ مشابه خردلی را در استایل استفاده نکنید. مانتو خردلی با شال خاکی و شلوار جین آبی تیره می توانند ترکیب خوبی باشند و اگر می‌خواهید مانتو مجلسی خردلی بپوشید، از شلوار طوسی استفاده کنید. اما به طور کلی خردلی رنگ مناسبی برای فصل پاییز است و در کنار آن کیف و کفش های چرمی متنوعی می‌توانید استفاده کنید.

خرید مانتو زمستانه

انتخاب مانتو برای روزهای سرد کار سخت‌تری است. باید قبل از خرید مانتو زمستانی فاکتورهای مهمی را در نظر بگیرید. برای مثال اگر برای محل کار قرار است مانتویی زمستانه تهیه کنید، مدلی را انتخاب کنید که بیش از اندازه ضخیم و گرم نباشد تا تحمل گرمای محیط را برای شما سخت نکند. اما اگر به دنبال مدلی هستید که برای محیط بیرون استفاده کنید، مانتو باید به اندازه کافی گرم باشد که از شما در برابر سرما محافظت کند و نباید زیادی از حد تنگ و چسبان باشد تا بتوانید برای زیر آن از یک پلیور و یا شومیز گرم استفاده کنید. ترند مانتو سال 98 شامل مانتوهای مخمل کبریتی، جیر، مخمل و چرم است و در فروشگاه اینترنتی مدیسه می‌توانید انواع مانتو و پانچوهای زمستانه را تهیه کنید. مانتوهای اسپرت زمستانی و مجلسی از برندهای سارا حمیدی، آیلار، پرانا، رویال جین، همامدا و... موجود هستند که می‌توانند در ساخت استایل زمستانی به کمک شما بیایند. مانتو اسپرت زمستانی را می‌توانید برای دانشگاه، محل کار و یا استایل کژوال به همراه کتانی و بوت‌های اسپرت استفاده کنید. برای استایل‌های رسمی و مهم‌تر، پانچو و مانتوهای رسمی انتخاب مناسب‌تری هستند.

خرید مانتو پاییزه

خرید برای فصل پاییز شاید کمی مشکل باشد؛ زیرا هوا نه به قدری سرد است که نیاز به لباس ضخیم داشته باشید و نه به قدری گرم است که بتوانید از مانتوهای تاسبتانه استفاده کنید! برای فصل پاییز مانتوهای نخی را کنار بگذارید و به سراغ متریال‌های ضخیم‌تری بروید. توجه کنید که مانتو انتخابی شما نباید آستر داشته باشد و آستر صرفا برای پالتو و کت‌های زمستانی استفاده می‌شود. مانتو جین شاید بهترین مدل مانتو پاییزه باشد. این متریال می‌تواند از شما در برابر هوای سرد پاییز محافظت کند . اما مانتو جین برای استایل کژوال و اسپرت کاربردی است و اگر برای موقعیت‌های مهم‌تر به دنبال مدل مانتو پاییزه هستید، از مدل‌های کلاسیک مانند مانتو‌های شش دکمه و یا بارانی استفاده کنید.

از مزیت‌های خرید اینترنتی مانتو در فروشگاه اینترنتی لباس مديسه این است که از میان صد ها مدل مانتو جدید می‌توانید مدل مورد نظر را بدون اینکه اتلاف وقت صورت بگیرد انتخاب و تهیه کنید.

بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید