مانتو

صفحه
بر صفحه

 1. مانتو زنانه جین آبی روشن اسمارا
  از ‎435,000 تومان

 2. مانتو زنانه جلو بسته مشکی اسمارا
  از ‎420,000 تومان

 3. مانتو زنانه جلو بسته چهارخانه اسمارا
  از ‎420,000 تومان

 4. مانتو زنانه کتان کلاهدار مدل جوانه ترنگ
  از ‎335,000 تومان

 5. پانچو زنانه نخی ترنگ
  از ‎180,000 تومان

 6. مانتو زنانه کتی مدل نگار طرح دریم کچرز ترنگ
  از ‎365,000 تومان

 7. مانتو زنانه نخی سفید سورا
  از ‎493,000 تومان
 8. مانتو زنانه جین آبی روشن اسمارا مانتو زنانه جین آبی روشن اسمارا
  • %40

  مانتو زنانه جین آبی روشن اسمارا
  قیمت ویژه ‎261,000 تومان قیمت عادی ‎435,000 تومان

 9. مانتو زنانه کتان کلاهدار مدل یلدا استخوانی ترنگ
  از ‎410,000 تومان

 10. مانتو زنانه کتی مدل نگار طرح مینیاتور ترنگ
  از ‎365,000 تومان

 11. مانتو زنانه جین آبی روشن بوهو
  از ‎542,000 تومان

 12. مانتو زنانه مدل نگار طرح دریم کچرز ترنگ
  از ‎415,000 تومان

 13. مانتو زنانه جلو بسته نخی سلیو ومن
  از ‎484,500 تومان
 14. مانتو زنانه جودون سرمه ای اسمارا مانتو زنانه جودون سرمه ای اسمارا
  • %10

  مانتو زنانه جودون سرمه ای اسمارا
  قیمت ویژه ‎316,800 تومان قیمت عادی ‎352,000 تومان

 15. ​مانتو زنانه مدل 316119 سوئیت سبز زیتونی گردیه
  از ‎523,000 تومان

 16. مانتو زنانه مدل نگار طرح مینیاتور ترنگ
  از ‎415,000 تومان

 17. مانتو زنانه جین کوتاه آبی کنزو
  از ‎493,000 تومان

 18. مانتو زنانه بافت آجری اسمارا
  از ‎352,000 تومان

 19. مانتو زنانه کتی مدل نگار طرح برکه ترنگ
  از ‎365,000 تومان

 20. مانتو زنانه جین کوتاه سفید سیسور جین
  از ‎493,000 تومان
 21. مانتو زنانه کتان درس ایگو مانتو زنانه کتان درس ایگو
  • %20

  مانتو زنانه کتان درس ایگو
  قیمت ویژه ‎639,200 تومان قیمت عادی ‎799,000 تومان

 22. مانتو زنانه کتی مدل نگار طرح سماع ترنگ
  از ‎365,000 تومان

 23. مانتو زنانه جین سرخابی سیسور جین
  از ‎481,100 تومان
 24. مانتو زنانه کتان درس ایگو مانتو زنانه کتان درس ایگو
  • %20

  مانتو زنانه کتان درس ایگو
  قیمت ویژه ‎639,200 تومان قیمت عادی ‎799,000 تومان
صفحه
بر صفحه

خرید مانتو زنانه

مانتو - مدل های جدید بهار و تابستان 1400

خرید جدیدترین مدل های مانتو مجلسی، کتی، اداری، دانشجویی، اسپرت، نخی با تنوع بی‌نظیری از طرح و رنگ (آبی آسمانی، سرخابی، مشکی، طوسی جین و ...) در فروشگاه اینترنتی مدیسه

انواع مدل های مانتو

انتخاب مانتو همیشه یکی از چالش‌های بانوان در هنگام خريد است. ساعت‌ها و روزهای زیادی صرف گشتن به دنبال بهترین مدل مانتو در بین مغازه ها و پاساژهای شهر می‌كنيم و شاید در نهایت هم نتوانيم مانتو مورد نظرمان را پیدا کنیم.

مانتو اسپرت و مانتو مجلسی

شاید اگر قرار باشد که کمد لباس ایده آل را برای زنان تعریف کنیم، باید به موقعیت هایی که هر لباس قرار است پوشیده شود دقت کنیم. تقریبا تمام زنان به یک مانتو اسپرت که بتواند تکمیل کننده استایل راحت و کژوال آنها باشد نیاز دارند. یک مانتو اسپرت باید طرحی ساده داشته باشد تا در استایل‌‌های متعدد کاربردی باشد، رنگ آن از خانواده رنگ‌های خنثی و کم‌رنگ و در نهایت از متریال مرغوب تهیه شده باشد. مانتو اسپرت را می‌توانید هنگام پیاده‌روی، خرید روزانه و انجام کار‌های اداری بپوشید. بعد از مانتو اسپرت حالا نوبت به دیگر مدل‌ های کاربردی و مورد نیاز در کمد لباس است؛ مانند مانتو مجلسی که اگر در انتخاب آن دقت کنید احتمالا بتوانید در چندین موقعیت متفاوت از آن استفاده کنید. اگر علاقه مند به ساخت یک کمد لباس کامل هستید، پیشنهاد می‌کنیم سعی کنید دو رنگ مانتو مجلسی با دو قد متفاوت تهیه کنید. یک مانتو مجلسی با قد متوسط و یک مانتو بلند می‌تواند بسیار کاربردی باشد. مانتویی که قد متوسط دارد را برای رویدادهای روز و مانتوی تیره بلند را برای مناسبت‌هایی که در شب برگزار می‌شود انتخاب کنید.

مانتو دانشجویی

خیلی از خانم های دانشجو به دنبال خرید مانتو دانشجویی هستند که گاهی انتخاب آن سخت می‌شود. هنگام خرید مانتو دانشجویی به شرایط و ضوابط دانشگاه باید توجه کنید تا خرید موفقی داشته باشید. مانتو دانشجویی خوب باید قد کافی و گاهی بلند و البته دکمه‌دار باشد. اگر تاکید زیادی روی پوشیدن رویه دارید، مدلی انتخاب کنید که همراه با یک شومیز بلند پوشیده شود. با انتخاب مانتو دانشجویی مناسب می‌توانید استایل‌های مختلفی بسازید و فقط کافی است رنگ شلوار و یا کیف را تغییر بدهید. برای رنگ هم به سراغ یک یا دو رنگ تیره و یک رنگ روشن بروید. مانتوی کرم رنگ می‌تواند خیلی شیک به نظر برسد. مانتوهای کتی هم از ترندهای امسال بودند که اغلب مدلهای رنگی آن را مي توان با کتانی‌های بزرگ و سفید ست کرد.

مانتو اداری

مانتو اداری باید قدی روی زانو یا بلند تر داشته باشد و جذب نباشد. نوع جنس مانتو نیز بسیار مهم است. بهتر است از جنس نخ باشد تا هنگام تعریق بدن بوی نامطبوعی نگیرد.

مانتو تابستانی

خوشبختانه برای انتخاب و خرید مانتو تابستانی انتخاب‌های زیادی در فروشگاه اینترنتی مديسه دارید. اغلب مانتوهاي تابستانی روشن و آزاد هستند تا تحمل گرمای تابستان را راحت‌تر کنند. از ترندهای مانتو تابستانی امسال می‌‌توان به مانتو سارافونی آزاد اشاره کرد که گاهی به صورت خمره‌ای هم طراحی‌ می‌شدند و می‌توانید این مدل‌ها را با شومیزهای رنگی ست کنید.

جنس مانتو

حالا سوالی که پیش میاید این است که یک مانتوی خوب باید چه جنسی داشته باشد؟ مانتو نخی ، ریون، ساتن، کرپ و کلی متریال دیگر در بازار لباس وجود دارند که بنا به کاربری که مدنظر شماست می‌توانید از میان آنها انتخاب کنید. در این میان پارچه هایی هستند که مانتوی آنها از هر نظر می‌تواند مناسب باشد؛ مانند مانتو نخی که شاید تنها نقطه ضعف آنها چروک شدنشان است.

ست کردن مانتو

برای ست کردن مانتو با شلوار و شال یا روسری بهتر است کمی در مورد رنگ شناسی و ترکیب آنها بدانید. به غیر از سه رنگ اصلی قرمز، آبی و زرد و رنگ های ثانویه سبز، بنفش و نارنجی، یک دسته بندی بسیار مهم در میان رنگ ها وجود دارد که می‌تواند در زمینه ست کردن مانتو با شلوار و یا مانتو با روسری و اکسسوری های دیگر کاربردی باشد؛ در این دسته بندی رنگ ها به سه دسته گرم، سرد و خنثی تقسیم می‌شوند.
دسته بندی رنگ های گرم، سرد و خنثی کاربرد بیشتری در زمینه استایل و ست کردن لباس ها دارند. رنگ های گرم مانند نارنجی، قرمز و قهوه ای و ... انرژی بخش و رنگ های سرد مثل سبز و آبی آرامش بخش هستند و رنگ های خنثی در آنها سفید به میزان زیادی وجود دارد و شبیه به رنگ های اصلی و ثانویه نیستند و مانند رنگ هایی هستند که از طبیعت و زمین نشات گرفته باشد : خاکی، خاکستری، کرم، سفید و مشکی.

ست کردن مانتو طوسی

اگر مانتوی انتخابی شما از رنگ خنثی است، خیالتان از بابت ست کردن مانتو و استایل آن راحت باشد زیرا رنگ های خنثی با هر رنگ دیگری به راحتی ست می‌شوند. برای مثال اگر مانتو خاکستری و یا طوسی داشته باشید می‌توانید آن را با شال و روسری قرمز، نارنجی و یا ترکیب رنگهای گرم استفاده کنید. رنگ طوسی هماهنگی بسیار زیبایی هم با رنگ‌های سرد مانند آبی نیز دارد. می توانید مانتو طوسی را با شلوار جین آبی و شال سفید ست کنید و از همیشه شیک تر به نظر برسید.

ست کردن مانتو قهوه ای

رنگ قهوه ای و شتری از رنگ های محبوب فصل پاییز و زمستان است .ترکیب مانتو قهوه ای با رنگهای دیگر گاهی می‌تواند چالش برانگیز باشد. برای ست کردن مانتو قهوه ای همیشه می توانید از رنگ سفید یا مشکی استفاده کنید ولی شال یا روسری قرمز و نارنجی در کنار رنگ قهوه ای و شتری هم می توانند استایل زیبایی ایجاد کنند.

ست کردن مانتو خردلی

رنگ خردلی یکی از رنگهای پرکاربرد در مانتو است. این رنگ بسیار ملایم تر از رنگ زرد است و ست کردن آن آسان است به شرطی که فقط در یک آیتم استفاده شود؛ یعنی اگر مانتو را خردلی انتخاب می‌کنید رنگ مشابه خردلی را در استایل استفاده نکنید. مانتو خردلی با شال خاکی و شلوار جین آبی تیره می توانند ترکیب خوبی باشند و اگر می‌خواهید مانتو مجلسی خردلی بپوشید، از شلوار طوسی استفاده کنید. اما به طور کلی خردلی رنگ مناسبی برای فصل پاییز است و در کنار آن کیف و کفش های چرمی متنوعی می‌توانید استفاده کنید.

از مزیت‌های خرید اینترنتی مانتو در فروشگاه اینترنتی لباس مديسه این است که از میان صد ها مدل مانتو جدید می‌توانید مدل مورد نظر را بدون اینکه اتلاف وقت صورت بگیرد انتخاب و تهیه کنید.