ايده هاي آرايشي براي خانم هاي مسن

علاقه به زيبايي و آرايش صورت، سن و سال نمي شناسد. يك بانوي پا به سن گذاشته نيز براي رفتن به مهماني ها، حضور در جمع دوستانش و يا بيرون رفتن از منزل ممكن است بخواهد ويژگي هاي جذاب چهره اش را به نمايش بگذارد و با آرايشي خاص و باسليقه، روحيه جوان و پرنشاط خود را آشكار كند. در اين پست، سه ايده آرايشي جذاب را براي خانم هاي بزرگسال پيشنهاد كرده ايم كه مناسب فصل تابستان و موقعيت هاي گوناگون است:

 

Metallic, Teal Winged Shadow

چشمان نيلگون

اگر موهايتان به رنگ برف است استفاده از لكه هاي رنگي در آرايش چهره بسيار به چشم مي آيد مانند سايه هاي نيلي، آبي، سبزِ پرطاووسي و يا نارنجي. اين نوع آرايش براي هر نوع رنگ پوستي، از سفيد تا گندمگون، كاربرد دارد و چهره شما را شاداب و بازيگوش نشان مي دهد. فراموش نكنيد كه در اين حالت بايد براي لب ها و گونه ها از آرايش ملايم استفاده كنيد.

 

براي خريد سايه چشم مايع سبز كله غازي Essence 04 اينجا كليك كنيد.

براي خريد رژ لب مايع نارنجي ملايم Inlay S130 اينجا كليك كنيد.

براي خريد رژ گونه Botanical صورتي روشن Yves Rocher 01 اينجا كليك كنيد.

 

 

 

 

Monochromatic, Metallic Pink

مونوكروم

يك سبك آرايشي بسيار كاربردي براي استفاده هاي روزمره، استفاده از شيدهاي نزديك به رنگ پوست است. اين آرايش ملايم را با چند تون صورتي، هلويي يا قهوه اي (بسته به رنگ پوستتان) انجام دهيد و از به كاربرد رنگ هاي غليظ و مصنوعي خودداري كنيد تا چهره اي موقر و شيك براي بيرون رفتن در روزهاي آفتابي تابستان داشته باشيد.

 

براي خريد سايه چشم اكليلي بژ روشن Bourgois 10 اينجا كليك كنيد.

براي خريد رژ لب Hydro Star قهوه اي ملايم Beyu 302 اينجا كليك كنيد.

 

 

 

Coppery Sunset Eyes

به رنگ مس

اين شيوه آرايشي به طور خاص براي پوست هاي برنز و گندمگون كاربرد دارد و شيوه محبوب بانوان ايراني است. چشم ها با يك آرايش اسموكي يا مسي غليظ، گيرايي و جذابيت بيشتري پيدا مي كند و با رژلب قهوه اي و رژگونه تيره تكميل مي شود. اين سبك را براي مجالس و ميهماني ها با كار ببريد. اگر ابروهاي كمرنگي داريد با يك ريمل قهوه اي آن را كمي تيره كنيد تا بر گيرايي چشم ها افزوده شود.

 

براي خريد سايه چشم اكليلي بادمجاني تيره Bourjois 08 اينجا كليك كنيد.

براي خريد مداد چشم Oriflame Giordani Gold اينجا كليك كنيد.

براي خريد رژ لب جامد مات فندقي Loreal Color Rich 349 اينجا كليك كنيد.

براي خريد رژ گونه Botanical ارغواني Yves Rocher 05 اينجا كليك كنيد.

 

 

 

 

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>