سوتین

صفحه
بر صفحه
جدیدترین ارزان ترین گران ترین

 1. ​سوتین پارچه ‌ای مشکی 1680 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 2. ​سوتین پارچه ‌ای فنردار کرم 1680 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 3. ​سوتین پارچه ‌ای فنردار سفید 1680 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 4. ​سوتین پارچه ‌ای مشکی 1610 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 5. ​سوتین پارچه ‌ای سفید 1610 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 6. ​سوتین پارچه ‌ای صورتی 1610 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 7. ​سوتین پارچه ‌ای کرم 1610 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 8. ​سوتین پارچه ‌ای مشکی 1610 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 9. ​سوتین پارچه ‌ای کرم 1610 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 10. ​سوتین پارچه ‌ای صورتی 1610 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 11. ​سوتین پارچه ‌ای سفید 1610 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 12. ​سوتین پارچه ‌ای قهوه‌ ای 1610 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 13. ​سوتین پارچه ‌ای فنردار مشکی 1640 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 14. ​سوتین پارچه ‌ای فنردار صورتی 1640 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 15. ​سوتین پارچه ‌ای فنردار سفید 1640 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 16. ​سوتین پارچه ‌ای فنردار کرم 1640 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 17. ​سوتین پارچه ‌ای فنردار مرجانی 1640 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 18. ​سوتین پارچه ‌ای قهوه ای 1640 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 19. ​سوتین پارچه ‌ای فنردار سفید 1900 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 20. ​سوتین پارچه ‌ای فنردار مشکی 1900 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 21. ​سوتین پارچه ‌ای فنردار کرم 1900 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 22. ​سوتین پارچه ‌ای فنردار سفید 1900 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 23. ​سوتین پارچه ‌ای فنردار مشکی 1900 ینینچی
  از ‎228,000 تومان

 24. ​ست شورت و سوتین اسفنجی فنردار نسکافه ای گلدار 3502 ینینچی
  از ‎238,500 تومان
صفحه
بر صفحه
جدیدترین ارزان ترین گران ترین

خرید سوتین زنانه

سوتین

سوتین واژه ای است فرانسوی به معنای محافظ و حامی. مهم ترین کاربرد یک سوتین، محافظت از سینه است. پوشیدن سوتینی با سایز درست، نه تنها فرم بهتری به سینه می بخشد بلکه مانع از افتادگی آن شده و از کمردرد و قوزکردن نیز جلوگیری می کند. به همین ترتیب پوشیدن سایز نادرست نیز علاوه بر تغییر فرم سینه، سلامت و راحتی خانم ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد. هر بانویی پیش از اقدام برای خرید سوتین باید فرم و سایز سینه خود را به درستی بشناسد.

:معرفی انواع سوتین

سوتین بدون درز

سوتین های پارچه ای بدون درز که قفل و سگک ندارند، زیر لباس های چسبان تقریبا دیده نمی شوند زیرا درز یا دوخت برآمده ای ندارند و بنابراین برای پوشیدن زیر تیشرت های نازک و لباس های مجلسی لطیف بسیار مناسب اند.

سوتین فنردار

در سوتین های فنردار، دو فنر در زیر کاپ ها قرار دارد تا محافظت بهتری از سینه ها انجام دهد و فرم بهتری به آن ببخشد. سوتین های فنردار برای هر سایز سینه، از کوچک تا بزرگ، مناسب و کاربردی اند البته خیلی از خانم ها تمایلی به استفاده از سوتین فنردار ندارند زیرا ممکن است روی تن چندان راحت نباشد.

سوتین اسپرت

سوتین های اسپرت به طور ویژه برای فعالیت های بدنی و ورزشی طراحی شده اند و محافظت بالایی از سینه ها انجام می دهند. این سوتین ها را از متریالی تهیه می کنند که عرق را جذب کرده و به سرعت خشک شوند.

سوتین جک دار

در سوتین های جک دار، لایه اضافه ای در نیمه پایینی سوتین و زیر سینه ها وجود دارد تا فرم سینه بیشتر به سمت بالا متمایل شود و سینه ها بزرگتر از حالت معمول به نظر برسند. این سوتین ها برای پوشیدن زیر لباس های مجلسی چسبان و برای دادن فرم بهتری به اندام به کار می روند.

سوتین دکلته یا بدون بند

سوتین های دکلته همان طور که از نامش پیداست فاقد بند هستند و یا بندهای نامرئی دارند. این سوتین را برای پوشیدن زیر لباس های دکلته و آف شولدر می توان به کار برد و معمولا بند افقی پهن تری دارند تا بهتر روی بدن بایستند.

سوتین چسبی

سوتین چسبی، سوتینی است که بدون هیچ گونه بند یا سگک روی بدن می ایستد و به سینه ها می چسبد. این سوتین برای پوشیدن زیر لباس های مجلسی پشت باز و یا شفاف، بهترین گزینه است. با این وجود این سوتین ها چندان راحت نیستند و کاربرد عمومی ندارند به خصوص در فصل تابستان که چسبیدن سوتین به بدن می تواند آزاردهنده باشد. همچنین در موقعیت هایی که نیاز به فعالیت بدنی دارید مناسب نیستند.

سوتین فول کاپ

سوتین فول کاپ بخش زیادی از بالاتنه را می پوشاند و دارای کاپ های بزرگ است. این نوع سوتین غالبا توسط خانم هایی به کار می رود که سینه های بزرگ و سنگین دارند زیرا سینه ها را بالاتر آورده و فرم جمع و جورتری به آن ها می بخشد.

سوتین شیردهی

این نوع سوتین برای خانم هایی طراحی شده است که به کودکانشان شیر می دهند. سوتین های شیردهی در عین این که فرم بهتری به سینه ها بخشیده و آن ها را بالاتر نگه می دارند، دارای سگکی هستند که به راحتی از بالای سینه باز می شوند و کاپ کنار می رود تا هر زمان که کودک نیاز به شیر داشت، مادر بتواند به راحتی عمل شیردهی را انجام دهد.

 انتخاب سایز سوتین مناسب

خیلی از خانم ها پس از سال ها هنوز به درستی نمی دانند که سایز دقیق سینه شان چیست و یا کدام سایز سوتین را باید انتخاب کنند. انواع گوناگونی از سوتین های زنانه وجود دارد که هر خانم با توجه به اندام، سایز سینه و موقعیت استفاده، می تواند انتخاب های متنوعی از میان آن ها داشته باشد. تحقیقات نشان می دهد که 64% خانم ها در جهان، سوتینی با سایز اشتباه را استفاده می کنند و 24% آن ها این را می دانند اما همچنان به پوشیدن سایز اشتباه ادامه می دهند!

چه طور بفهمیم که سایز سوتین، مناسب ما نیست؟

رد بندهای سوتین روی بدن باقی می ماند. اگر با تنظیم بندهای سوتین روی شانه، باز هم سوتین برایتان کوچک است و بندها روی شانه هایتان از خود رد باقی می گذارند یعنی سایز این سوتین مناسب شما نیست.
بند پشت سوتین به سمت بالا کشیده می شود. در حالتی که سایز سوتین مناسب است بند پشت آن به صورت افقی می ایستد. اگر این بند در هر حالتی به سمت بالا کشیده می شود این سوتین برای شما کوچک است.
کاپ سوتین چروک بر می دارد. اگر قسمت جلوی سوتین در هیچ حالتی روی سینه نمی نشیند و با آن فاصله دارد یعنی کاپ این سوتین مناسب شما نیست.
بالای سینه تان از کاپ سوتین بیرون می زند. اگر قسمت بالای سینه هایتان بیش از حد برآمده می شود یعنی این سوتین برای شما کوچک است.
فنر سوتین روی برآمدگی سینه می ایستد. فنر زیر سوتین باید کاملا زیر سینه ها قرار گیرد. اگر بالاتر می ایستد به این معناست که سوتین برای شما کوچک است.
بند سوتین از روی شانه تان می افتد. اگر با کوچک کردن و سفت کردن بندهای روی شانه، باز هم بندها شل هستند و می افتند یعنی این سوتین برای شما بزرگ است.

چگونه سایز درست سوتین را تشخیص دهیم؟

برای تعیین سایز درست سوتین باید دو پارامتر را با متر اندازه گیری کنید و سپس در جدول های راهنمای سایز بر اساس سیستم های اروپایی یا امریکایی، سایز مناسب خود را بیابید.
دو پارامتری که باید اندازه گیری شوند از این قرار است:
سایز دور سینه: برای اندازه گیری این پارامتر، سوتین خود را در آورده، یک متر خیاطی زیر سینه هایتان قرار دهید و دور سینه را از زیر اندازه بگیرید. متر را خیلی شل یا خیلی سفت نگیرید و توجه کنید که متر به موازات خط افق قرار گرفته باشد. اگر عددی که می خوانید فرد است عدد قبل و بعد آن می تواند سایز سینه شما باشد. مثلا اگر عدد 33 به دست آمد سایز شما می تواند 32 یا 34 باشد. و اگر عدد زوج بود همان عدد، سایز سینه شماست.
سایز کاپ یا برآمدگی سینه: برای این کار متر را دور سینه قرار دهید به طوری که روی برآمده ترین قسمت سینه ها و به موازات خط افق قرار گرفته باشد. عددی که می خوانید سایز برآمدگی سینه شماست.
سایز سوتین از یک عدد و یک حرف تشکیل می شود، مانند A75. سایز دور سینه در جدول راهنمای سایز، عدد سوتین شما را نشان می دهد و با کم کردن دو عدد بالا از یکدیگر (سایز کاپ منهای سایز دور سینه) و قراردادن آن در جدول راهنمای سایز، حرف مربوط به سوتینتان مشخص می شود.
اگر قصد خرید سوتین به صورت اینترنتی را دارید فروشگاه اینترنتی مدیسه مجموعه گسترده ای از انواع سوتین را برای شما عرضه کرده است. مدیسه به عنوان یکی از بزرگ ترین فروشگاه آنلاین مد و سبک زندگی در ایران، تلاش می کند کالاهایی مطابق با مد روز و سلیقه مشتریان خود ارائه دهد. محصولات مدیسه با وسواس و سلیقه گلچین می شوند بنابراین همیشه اطمینان خواهید داشت که کالایی ترندی و به روز خریداری کرده اید. برای یافتن سایز درست سوتین کافی است با توجه به روش اندازه گیری که بالاتر توضیح داده شد اندازه دور سینه و کاپ را به دست آورید و طبق جدول راهنمای سایز، سایز مناسب خود را بیابید. برندهای معتبر خارجی و محصولات باکیفیت داخلی در کنار هم قرار گرفته اند تا بتوانید از میان انواع مدل ها، اندازه ها، رنگ ها و متریال، سوتین موردنظرتان را برای هر موقعیتی پیدا کنید و به راحتی سفارش دهید.