سبک‌های مناسب برای آرایش چشم‌ های قهوه‌ای

سبک‌های مناسب برای آرایش چشم‌ های قهوه‌ای

پیدا کردن سبک مناسب برای آرایش چشم‌ قهوه‌ای به نظر دشوار می‌آید اما از نظر متخصصان و آرایشگرهای حرفه‌ای این رنگ چشم با بیشتر سبک‌های آرایشی سازگار است؛ اگر چشم‌هایتان قهوه‌ای است خوش‌شانس هستید چرا که رنگ چشم شما زمینه‌ساز ترکیب‌های رنگی دلنشین زیادی خواهد بود. اگر تصور می‌کنید داشتن چشم‌های قهوه‌ای آرایش کردن را برایتان دشوار می‌کند باید بگوییم که اشتباه می‌کنید چرا که متخصصان نظر متفاوتی دارند. چشم‌های قهوه‌ای به راحتی با رنگ‌های مختلف هم‌نشین می‌شود و ترکیب‌های آرایشی دلنشینی می‌سازد. در این مطلب چند نمونه از سبک‌های آرایش چشم قهوه‌ای را بررسی کرده‌ایم.

آرایش چشم 7

آرایش اسموکی

این سبک آرایش برای چشم‌های قهوه‌ای مناسب است. اگر رنگ چشم‌هایتان روشن است بهتر است از رنگ‌های گرم مانند شکلاتی، طلایی، عسلی یا کاراملی استفاده کنید تا چشم‌هایتان درخشان‌تر جلوه کند.

آرایش چشم 6

 

آرایش اسموکی (رنگ‌های سرد)

اگر رنگ‌ چشم‌هایتان قهوه‌ای تیره است برای آرایش چشم به سبک اسموکی بهتر است از رنگ‌های سرد مانند نقره‌ای یا خاکستری استفاده کنید تا چشم‌هایتان روشن‌تر جلوه کند.

آرایش چشم 5

رژگونه

رژگونه‌های با تنالیته رنگی قرمز باعث می‌شود چشم‌های قهوه‌ای‌تان روی گونه بازتاب رنگی داشته باشد. از رنگ‌های هلویی، طلایی و رز استفاده کنید.

آرایش چشم 4

رژ رنگ روشن

اگر می‌خواهید توجه‌ها را به چشم‌های قهوه‌ای‌تان جلب کنید رژ لب با رنگ‌های روشن را انتخاب کنید اما حواستان باشد که در این روش آرایشی بهتر است به آرایش چشم‌ کمتر توجه کنید.

آرایش چشم 3

فقط آرایش چشم

در بخش قبل گفتیم که اگر می‌خواهید رنگ چشم‌هایتان جلب توجه کند رژ لب رنگ روشن بزنید و آرایش چشم‌ها را رها کنید؛ عکس آن را هم می‌توانید امتحان کنید. روی آرایش چشم‌ها تمرکز کنید و به لب‌ها کمتر توجه کنید.

آرایش چشم 2

سایه چشم قهوه‌ای نزنید

شاید تنها رنگی که در کنار چشم‌های قهوه‌ای‌تان زیبا به نظر نرسد همان رنگ قهوه‌ای است. بیشتر رنگ‌ها برای سایه چشم شما مناسب است تنها از رنگ قهوه‌ای برای سایه چشم‌ها استفاده نکنید.

آرایش چشم
 

قیمت لوازم آرایش چشم ابرو و مژه

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *