topheader

topheader 

ویژگی‌های برندهای آرایشی پرفروش

بلکه برای داشتن پوست، مو و ناخن سالم و زیبا به محصولات آرایشی با کیفیت نیاز است. با توجه به این نکته مهم که لوازم آرایشی مستقیما با پوست صورت و بدن در تماس هستند و همچنین با در نظر گرفتن اهمیت بالای سلامت و زیبایی پوست، این مورد همیشه مورد تاکید بوده که از برندهایی با بالاترین کیفیت در مواد اولیه استفاده شود. به طور کلی ویژگی‌های یک برند آرایشی خوب عبارت است از: کیفیت بالای مواد اولیه / عوارض جانبی محدود / قیمت مناسب / ماندگاری و دوام بالا / رنگبندی و تنوع گسترده.
ترکیب ویژگی‌های ذكر شده به صورت متوازن و با توجه به نیازهای شخصی مصرف‌کننده، تعیین کننده کیفیت و محبوبیت یک برند آرایشی است. در ادامه شش برند محبوب و پرطرفدار این‌روزهای دنیا را به شما معرفی می‌کنیم.

نوت

برند نوت

برند ترکیه‌ای نوت، با اهتمام به حفظ محیط زیست و حقوق حیوانات، بدون استفاده از پارابن و تست بر روی حیوانات، محصولات آرایشی با کیفیت بسیار بالایی ارائه می‌دهد. این محصولات نه تنها زیبایی را به پوست شما می‌بخشند، بلکه به سلامتی پوست نیز توجه داشته و تمام نگاه‌ها را به سوی شما جلب می‌کنند.

محصولات نوت

مشاهده همه

برند اوریفلیم

اوریفلیم، لوازم آرایشی با استانداردهای برجسته جهانی که استانداردهای مرغوبیت کالا در جهان، تائیدیه جهانی عدم استفاده از تست حیوانی، موثر بودن بر روی انواع پوست، به ویژه پوست‌های حساس، تولید محصولات بر پایه مواد طبیعی را دارا است و همچنین دارای مجوز و پروانه بهداشت از وزارت بهداشت ایران است.

محصولات اوریفلیم

مشاهده همه

محصولی با شرایط انتخابی شما یافت نشد

برند فلورمار

برند فلورمار یکی از بزرگترین تولید کننده های لوازم آرایشی جهان است که با کیفیت بالا، گستره و تنوع محصولات، قیمت مناسب و تمرکز بر نوآوری و فناوری در تولید محصولات آرایشی خود، مورد توجه قرار می‌گیرد. این برند ترکیه‌ای در سال ۱۹۷۰ تأسیس شده و از آن زمان به عنوان یکی از برندهای محبوب در صنعت آرایشی شناخته شده است.

محصولات فلورمار

مشاهده همه

برند گلدن رز

برند ترکیه‌ای گلدن رز، محصولات خود را با رعایت استانداردهای بین‌المللی و قوانین FDA تولید کرده و از مواد قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست استفاده می‌کند. گلدن رز همواره از آخرین فناوری‌ها برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند. این تخصص و حرفه‌ای بودن تنها به تولید محصولات محدود نمی‌شود؛ گلدن رز در بسته‌بندی محصولات خود نیز بسیار حرفه‌ای عمل می‌کند و استانداردهای بالایی را رعایت می‌کند.

محصولات گلدن رز

مشاهده همه

محصولی با شرایط انتخابی شما یافت نشد

برند مای

مای یکی از محصولات باکیفیت ایرانی است. محصولات بهداشتی مای در پنج دسته اصلی، از کرم و مراقبت از پوست تا شامپو و مراقبت از مو، بهداشت بدن، شوینده و ضد عفونی کننده، طبقه‌بندی می‌شوند و با استانداردهای جهانی و فرمولاسیون کال اند کو آلمان تولید می‌شوند. با تجربه از دو دهه فعالیت، محصولات مای با کیفیت و با قیمت مناسب در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

محصولات مای

مشاهده همه

برند شون

محصولات آرایشی و بهداشتی شون با پایه گیاهی و با استفاده از مؤثرترین عصاره گیاهان و میوه ها، منطبق با استانداردهای جهانی دوستداران طبیعت و محصولات طبیعی هستند و هم اکنون در انواع محصولات آرایشی و بهداشتی شامل محصولات مراقبت از مو، مراقبت از پوست، مراقبت از بدن، مراقبت از صورت و محافظ آفتاب به مصرف کنندگان عرضه می‌گردند.

محصولات شون

مشاهده همه