topheader

topheaderبر صفحه
برای جستجوی شما هیچ نتیجه‌ ای یافت نشد.

ژل بهداشتی آقایان

ژل بهداشتی آقایان محصولی است که برای بهداشت روزانه ناحیه حساس آلت تناسلی و شرمگاهی آقایان طراحی شده است. این محصولات معمولا با موادی مانند: اسید لاکتیک، آلانتوئین، اوره، عصاره انواع گل ها و گیاهان غنی شده اند که باعث می شوند ژل بهداشتی آقایان از خاصیت مرطوب کنندگی و تسکین دهندگی مطلوبی برخوردار باشد. ژل بهداشتی آقایان به حفظ فلور باکتریایی مناسب و pH نرمال ناحیه شرمگاهی کمک می کند. علاوه بر این ژل های مذکور تحریکات پوستی ناشی از فعالیت جنسی زیاد را تسکین می دهند.

ژل بهداشتی آقایان ویژه حفظ بهداشت نقاط خصوصی بدن آنها است. این محصول پوست قسمت های خصوصی را به آرامی شسته و کاملا تمیز می کند، به پوست این نقاط طراوت می بخشد و احساس تمیزی را در طول روز برای فرد ایجاد می کند. این ژل ها حتی پس از گذشت یک روز طولانی از بروز بوی نامطبوع در نقاط شرمگاهی جلوگیری می کنند. یکی دیگر از ویژگی های این محصولات، عدم باقی گذاشتن طعم شوینده بر روی پوست است!

 

طریقه مصرف یا شیوه استفاده از ژل بهداشتی آقایان

پس از خیس کردن ناحیه آلت تناسلی با آب گرم، می بایست مقدار کمی از ژل روی دست های مرطوب مالیده شود، سپس محیط شرمگاهی به ژل مذکور آغشته شده و خوب شسته شود. پس از شستشو باید محدوده مورد نظر به درستی خشک شود و رطوبتی بر روی پوست باقی نماند. این محصول برای استفاده روزانه بزرگسالان و فقط برای استعمال خارجی در نظر گرفته شده است. بنابراین از آن برای شستشوی پوست کودکان یا نقاط داخلی بدن نباید استفاده نمود. شستشوی ناحیه شرمگاهی یک مرحله اضافه در روال بهداشت پوست است بنابراین نباید در آن زیاده روی کرد.

 

انواع ژل بهداشتی آقایان

ژل های بهداشتی آقایان به لحاظ فرمولاسیون مشابه یکدیگر هستند. این محصولات به گونه ای فرموله شده اند که pH نرمال پوست دستگاه تناسلی آقایان را به صورت مطلوبی حفظ نماید. بنابراین می توان گفت که این ژل ها شوینده های ملایمی هستند و از این رو می توان از آنها در شستشوی روزانه استفاده نمود. گاهی این محصولات به جای ژل به صورت فوم در بازار عرضه می شوند. فوم های بهداشتی مخصوص آقایان در مقایسه با ژل های بهداشتی ویژگی خاصی ندارند و تنها تفاوت آنها در حالت ماده شستشو دهنده می باشد. 

 

راهنمای خرید ژل بهداشتی آقایان

اولین نکته ای که در هنگام خرید ژل شستشو باید به آن توجه کرد زنانه یا مردانه بودن ژل بهداشتی است. همانطور که می دانیم ژل های بهداشتی برای شستشوی آلت تناسلی بانوان نیز وجود دارند. شاید در نگاه اول این دو تفاوت چندانی با یکدیگر نداشته باشند اما در واقع pH در نظر گرفته شده در فرمول آنها متفاوت است. استفاده از ژل بهداشتی آقایان توسط بانوان به دلیل قوی تر بودن این ژل ها ممکن است باعث از بین رفتن باکتری های مفید واژن شده که به خارش و قرمزی پوست منجر خواهد شد. از سوی دیگر ژل مخصوص بانوان قادر به تمیز کردن مناسب ناحیه شرمگاهی آقایان نیست. در صورت داشتن پوست حساس بهتر است از ژل های ضد قارچ و باکتری استفاده شود.

 

قیمت ژل بهداشتی آقایان

هیچ ارزانی یا گرانی بی دلیل نیست و قیمت محصولات آرایشی و بهداشتی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. گران یا ارزان بودن یک محصول را می توان به کیفیت مواد اولیه مورد استفاده برای فرموله کردن محصول مورد نظر ربط داد. ژل بهداشتی آقایان بسته به کیفیت محصولات برندهای مختلف قیمت های متفاوتی دارد. برخی از معروف ترین برندهای این محصول عبارتند از: آردن، رینوزیت، ویرگو، سروینا، فیروز، کیتوتک، نیوآ  NIVEA و...  

 

خرید آنلاین ژل بهداشتی آقایان از فروشگاه مدیسه

کاربران می توانند برای خرید انواع ژل بهداشتی آقایان از با کیفیت ترین برندها و مارک های معتبر با ارزان ترین قیمت به این صفحه مراجعه کنند. همچنین می توانند در بخش مقایسه محصولات از بین انواع ژل بهداشتی آقایان شامل: ژل بهداشتی، فوم بهداشتی، ژل ضد قارچ و باکتری و... محصول مناسب و مورد نظر خود را انتخاب نمایند و از طریق فروشگاه آنلاین مدیسه آن را سفارش دهند. فروشگاه آنلاین مدیسه عرضه کننده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی اصل و اورجینال با قیمت مناسب به کاربران و متقاضیان محترم می باشد.