topheader

topheaderبر صفحه
مرتب سازی:
جدیدترین
ارزان ترین
گران ترین
پربازدید ترین
پرفروش ترین
پرتخفیف ترین

خرید تستر عطر مردانه

تستر عطر مردانه (به انگلیسی men tester ) در واقع به عطرهای گفته می شود که از عطر و ادکلن مورد نظر کوچک تر هستند و اغلب در جعبه های بدون برچسب و یا سلفون قرار دارند و برای امتحان و نشان دادن رایحه عطرهای اصلی از طرف شرکت ها و برندها به عطر فروشی ها ارائه می شوند. این محصولات در لاین عطر و ادکلن مردانه بسیار ترند هستند.

شباهت تستر با عطر

مهم ترین مسئله این است که ترکیبات تستر عطر مردانه دقیقا با شکل اصلی عطر یکی است و رایحه و ماندگاری عطر تستر کاملا مانند خود عطر اورجینال یا اصلی است و هیچ تفاوتی بین این دو وجود ندارد.

 

دیدن، مقایسه، قیمت و خرید انواع محصولات عطر مردانه

 

تفاوت عطر با تستر عطر مردانه

تنها تفاوت عطر مردانه با تستر عطر مردانه در بسته بندی و جعبه آن ها است. عطرها بسته بندی رسمی و شیک دارند. در حالی که تسترهای آن ها اغلب بدون بسته بندی خاص ارائه می شوند. در موارد نادر حتی ممکن است تسترها بدون درب و یا بدون برچسب نیز ارائه شده باشند.

تفاوت های قیمت تستر و عطر مردانه

درواقع قیمت تسترها تفاوت چندانی با قیمت عطرها ندارند و قیمت آن با توجه به نمونه اصلی با جعبه شیک تعیین می شود. قیمت تسترها را مانند عطرهای معمولی، ویژگی های مختلف آن، مانند ماندگاری، برند، رایحه و بسیاری موارد دیگر تعیین می کند. البته تستر عطرهای مردانه به دلیل نداشتن جعبه ارزان تر از عطرهای مردانه هستند.

 

دیدن، مقایسه، قیمت و خرید انواع محصولات عطر جیبی مردانه

 

در حالت کلی می توان گفت بین تستر عطر مردانه و عطر معمولی حداکثر 15 درصد تفاوت قیمت وجود خواهد داشت.

تفاوت تستر و سمپل در عطرها

سمپل (به انگلیسی Sample) عطر کاملا متفاوت از تستر عطر است. سمپل ها نمونه های تبلیغاتی عطرها هستند که در اندازه های مینیاتوری معمولا با حجم 1.2 میلی لیتری ارائه می شوند و تنها برای یک بار تست کردن رایحه عطر مردانه مورد استفاده قرار می گیرند.

حجم تستر عطر مردانه

درست است که هر برند ممکن است هر نوع و شکل متفاوت از تستر عطر مردانه را به شکلی منحصر به فرد تولید کند اما به شکل کلی می توان گفت:

رایج ترین اندازه بسته بندی و حجم تستر عطرهای مردانه که معمولا توسط برندها و شرکت های مطرح استفاده می شود. شیشه های 100 میلی لیتری هستند. دیگر اندازه های رایج تسترها را می توان حجم های 50، 75، 90 و 125 میلی لیتری دانست.

آیا خرید و فروش تستر عطر مردانه مجاز است؟

شرکت ها و برند های بزرگ برای ارائه تستر عطر مردانه به فروشندگان هیچ پولی دریافت نکرده اند. زیرا هدف برندها از ارائه عطرهای تستر مردانه این است که فروشنده ها بتوانند بدون باز کردن جعبه ها و پلمپ های عطرهای مردانه اصلی به خریداران خود امکان استشمام و یا امتحان رایحه آن عطرها را بدهند.

تستر عطرهای مردانه برای فروش تولید نشده اند. بلکه آن ها در واقع در شبکه های فروش دست به دست می شوند. به همین دلیل بر روی اغلب جعبه ها و یا شیشه های تسترها عبارت غیر قابل فروش (Tester-Not for Sale) قرار داده شده است.

با وجود غیر قابل فروش بودن تستر عطرهای مردانه اما امروزه در بسیاری از کشورهای جهان از جمله حتی کشورهای اروپایی و آمریکایی تسترهای عطرهای مختلف به فروش می رسند. یکی از مهم ترین دلایل این مسئله را می توان بیشتر شدن فروش اینترنتی عطرها در سراسر جهان دانست.

تستر عطرهای مردانه تقلبی

در حال حاضر عطرهای تقلبی به دلیل استوک نبودن و نداشتن جعبه به عنوان تستر عطر مردانه با قیمت بسیار پایین به فروش می رسند. این نمونه ها به هیچ وجه اجازه ورود به انبار فروشگاه مدیسه را ندارند و گروه کنترل کیفیت فروشگاه اینترنتی مدیسه با مشاهده آنها اقدام به امحای آنها می کند.

مزایا و معایب اصلی خرید تستر عطر مردانه

مزیت اصلی خرید تستر عطر مردانه قیمت مناسب تسترها نسبت به عطرهای معمولی است. تنها دلیل اصلی کمی ارزان تر بودن تسترها جعبه های آن ها است. زیرا تمامی عطرها در جعبه های شیک عرضه می شوند، اما همانطور که در بخش های بالا توضیح داده شد. تسترها این ویژگی را ندارند.

نداشتن جعبه و یا بسته بندی شیک را می توان تنها عیب تستر عطر مردانه دانست. البته برای کسانی که حساسیتی به بسته بندی عطرها و ادکلن ها ندارند و تنها می خواهند از رایحه و بوی اورجینال عطر استفاده کنند. تسترهای عطر مردانه هیچگونه عیب و یا مشکلی ندارند.

خرید آنلاین انواع تستر عطر مردانه از فروشگاه اینترنتی مدیسه.

می توانید از فروشگاه اینترنتی و آنلاین مدیسه برای خرید تستر عطر مردانه استفاده کنید. در فروشگاه آنلاین مدیسه می توان انواع مارک ها و برندهای مختلف تسترهای عطر مردانه متفاوت را براساس ویژگی های مختلف آن، مانند قیمت، دسته بندی و مشاهده کرد. همچنین ارزان ترین و معتبرترین محصولات تستر عطر مردانه را می توان به راحتی در سایت فروشگاه آنلاین مدیسه یافت. برای خرید آنلاین انواع تسترهای عطر مردانه می توانید در این صفحه عطرهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و محصول دلخواه خود را از فروشگاه آنلاین مدیسه سفارش دهید.